Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

Zincir Bileme Makinesi

Zincir Bileme Makinesi


Bu makineler ağaç, beton yada metal tezgahlara montelenebilen aletlerdir. Bu aletleri bir tezgaha
mont elendikten sonra bilenmesini istediğiniz testerenizi alete düzgün şekilde yerleştirin. Daha sonrada bu alette kullanmanız gereken yassı ve de yuvarlak eğeler vardır. Onlar ile de bilemeniz gereken yerleri rahatlıkla bilerseniz.

Zincir bileme makinesi kullanmanızdaki en önemli etken elektrikli testerenizin kesme işlevinin kaybolması ve de körelmesi için kullanılmalı. Çünkü bu şekilde zincir bileme aletini kullanmadığınız zaman testereniz bir müddet sonra bıçağında körelme ve de gözlerinde hasar oluştuğu için zamanla işlevselliğini kaybeder bu gibi durumlar ile karşılaşmamak için, kullanmanızın gerekli.

Eğeleme durumunu yapmanız sırasında da eğelediğiniz gözlere kaç tur eğeyi ne şekilde uyguladığınız aklınızda tutun ki diğer gözlere de aynı şekilde uygulayabilin yoksa diğer türlü olsa bir göz yeteri kadar uygulandıktan sonra diğerine az uygularsanız iki gözde eşit şekilde düzelmez ve kesme işlemi yapılırken sizi zorlar belki de kırılmasına dahi sebep olmuş olabilirsiniz.

Bileme işini yaparken her zaman içten dışa doğru bilemek gerekli hiçbir zaman dıştan içe doğru bilenmemelidir. Yoksa diğer türkü kesiciye zarar vermiş olursunuz. Kesicinin her yerini eşit şekilde bileyin.

Einhell BG-CS 235 E

5,00 / 5 2 kullanıcı oyu 1 yorum

Marka: EinhellModel: BG-CS 235 EÖzelliklerDerinlik limitiAçı ayar skalasıŞeffaf koruyucu camAydınlatma, yatar kafaTeknik ÖzelliklerGiriş: 230 VGüç: 235 WBoşta çalışma hızı: 3000 d/dkDisk ölçüsü: 145/22/3,2 mmAğırlık: 6,1 k

  • Karşılaştır