Yüz Makyajı

Makyaj Malzemelerinde Kaliteli Seçimler!

Makyaj yapımında yüz için makyaj malzemeleri ürünlerinin seçimi çok önemlidir. Çünkü yüzümüz en önemli yerimizdir. Bu yüzden yüzümüze önem vermeli ve bakmalıyız. Yüz makyajı için ürünler seçilirken alerji yapmayan ürünler seçilmelidir. Bu yüzden kaliteli makyaj malzemeleri alınmalıdır. Yüz makyajı için gerekli olan malzemelerin başında fondöten ve kapatıcılar gelmektedir.
Bu ürünler sayesinde yüzdeki leke, çil sivilce gibi istenmeyen görüntüler kapatılmış olur. Kaliteli bir kapatıcı yüzü pürüzsüz ve aydınlık göstermektedir. Ten rengine uygun olarak fondöten seçilmelidir. Loreal, Mac, Clinique, Lancome, Estee Laudeer kaliteli fondöten markalarıdır. Likit veya krem fondötenler kullanılabilir. Toz fondötenlerde çok kullanışlıdır. Ayrıca pudra da kullanılabilir. Ruj seçimi de çok önemlidir.
Kalitesiz ve kötü bir malzemeden yapılmış ruj insan sağlığına zarar verir. Mac çeşitli renk seçenekleriyle ilgi çekmektedir. Golden Rose, Flormar gibi markalarda da hem mat hem parlak ruj seçenekleri bulunmaktadır. Allık için yapılan makyajın tonuna göre ve ten uyumu açısından ten rengine göre allık seçilmelidir.
Yazın daha çok pembeye yakın renkler seçilir. Şeftali rengi favori renklerdendir. Loreal allıklar çok güzel bir görüntü vermektedir, yüze renk katmaktadır. Göz farları için de Naked, Mac, Golden Rose, Max Factor gibi markalar çeşitli renk seçenekleri sunmaktadır. Makyajda yeni tarzlar geliştiren Maybelline da en çok tercih edilen markalardandır.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Ürün Çeşidi

Şehir seçimi

 
Prestige Cosmetics Foundation Skin Perfection 04 Beige Fondöten Yorum yaz

Prestige Cosmetics Foundation Skin Perfection 04 Beige Fondöten

  • Karşılaştır
YoungBlood Lunar Dust Toz Işıltılı Pudralar 8gr Yorum yaz

Yüzde, omuzlarda, bacaklarınızda ya da dekolte bölgenizde ra

  • Karşılaştır
Ardell Kaş Belirleyici Pudra Vizon Kahve Yorum yaz

HIZLI VE KOLAY KAŞ BELIRLEYICI PUDRA BELIRGIN GÜZEL ŞEKILLENDIRILMIŞ KAŞLARA ULAŞMAK IÇIN ONLARI KOYULAŞTIRAN VE GÖRÜNÜMÜNÜ GÜZELLEŞTIREN FIRÇAYLA UYGULANAN RENKLI PUDRADIR. YOĞUN RENK KUSURSUZCA KAVISLI KAŞLAR OLUŞTURMANIZA IMKAN SAĞLAR VE EĞIMLI UÇLU FIRÇASIYLA KOLAYLIKLA UYGULANIR. ...

  • Karşılaştır
Golden Rose Terracotta Blush On 08 Yorum yaz

Terracotta allik serisi ipeksi dokusu ve makyajiniza uyumlu renkleriyle yanaklariniza canlilik ve parlaklik kazandirir.

  • Karşılaştır
Jane Iredale Zap Hide Yorum yaz

Jane Iredale Medium Zap&Hide (Kapatıcı) Çok amaçlı 2 uçlu kapatıcı. Antiseptik ucu ile sivilceleri kurutur, diğer ucu kapatıcıdır. Çay ağacı yaprak özü içerir.   JANE IREDALE 3 AL 2 ÖDE KAMPANYASI3 AL 2 ÖDE KAMPANYASINDA 3. hediye ürün ücreti en az miktarda olandır. 3. hediye ...

  • Karşılaştır
Golden Rose Terracotta Blush On 06 5,00 / 5 Yorum yaz

Terracotta allik serisi ipeksi dokusu ve makyajiniza uyumlu renkleriyle yanaklariniza canlilik ve parlaklik kazandirir.

  • Karşılaştır
Golden Rose Silky Touch Blush-On Allık Yorum yaz

Golden Rose Silky Touch Blush On - Allık - 10 Golden Rose Silky Touch Allık Özellikleri:...

  • Karşılaştır
Golden Rose Silky Touch Blush-on 207 Yorum yaz

Silky Touch Blush-OnIpeksi ve yumuşak dokusyla yanaklarınıza ve yüzünüze canlı , ışıltılı ve sağlıklı bir görünüm kazandırır. Makyajınıza ve cildinize uygun çeşitli renk alternatiflerine sahiptir.  

  • Karşılaştır