Yumurta Pişirme Makinesi

Yumurta Pişirme Makinesi

Yumurta pişirmek her ne kadar kolay olarak düşünülen bir işlem olarak bilinse de aslında bir yumurtanın kıvamını tutturmak oldukça zor bir unsurdur. Sürekli dakika tutmanız gerekmekte, her geçen dakika için ise yumurtanın kıvamında değişmeler olmaktadır. Bu yüzden yumurtanın kıvamını önemseyen ve sevdiği kıvamda yumurta yemek isteyen kişilerin zorlanmayacakları, kolay ve kullanışlı bir cihaz olan yumurta pişirme makinesi geliştirilmiştir.
Dünya'da ve Türkiye'de birçok kişinin kullandığı bu kullanım kolaylığı ve birden çok yumurta haznesine sahip pratik yumurta pişirme makinesine çok uygun fiyatlar ile ulaşmanız mümkündür. Yumurta pişirme makinesinin kullanımı ise bir o kadar kolaydır. Pişirmek istediğiniz yumurtaları, yumurta pişirme makinesine yerleştirip, yumurtanızın kıvamı için gerekli ivmeyi işaretleyip, beklemeniz yeterli olacaktır.
Yumurtalarınız hazır olduğunda, yumurta pişirme makinesi sizi uyaracaktır. Bu şekilde tam kıvamında pişmiş olan yumurtaları tadabileceksiniz. Önceden yumurtaları pişirmeye koyduğunuzda aklınız sürekli yumurtalarda olmaktaydı şimdi ise yumurta pişirme makinesi sizin için yumurta pişirme işleminin süresi dolduğunda, otomatik olarak uyarı vererek, işlemi sonlandırmaktadır.
Bu şekilde hem zamandan hem de emekten tasarruf ederek, tam kıvamında pişmiş olan yumurtalarınızı, kahvaltınızın gözdesi haline getirebileceksiniz. Ayrıca kas ve vücut yapan kişilerin günde tükettiği yumurta sayısı baz alındığında ise, bir yumurta pişirme makinesi şart haline gelmektedir. Aynı anda birden fazla yumurtayı hepsi aynı kıvamda olacak şekilde pişirebiliyorsunuz.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

 
Sinbo SEB-5802 4,88 / 5 4 kullanıcı oyu 3 yorum

Marka: SinboModel: SEB-5802Ürün özellikleri:Otomatik kapama ve güvenli devre kesiciPaslanmaz çelik ısıtma tabağı ve kapağıBir seferde 7 taneye kadar yumurta pişirmeİsteğe göre katı ya da rafadan yumurta pişirmePişen yumurtanın hazır olduğunu bildiren alarm fonksiyonuAC 230V / 50Hz / 350W

  • Karşılaştır