Yıkanabilir Bebek Bezi

Yıkanabilir Bebek Bezi


Artık anne babaların yüzü güleceğe benziyor tek kullanımlık bebek bezleri aile bütçenizi mi zorluyor o zaman sıkı durun anne babaların yüzünü güldürecek müjdeyi veriyoruz! Sadece bir kez para verip aldığınız bebek bezini sürekli kullanabileceğinizi biliyor muydunuz? Yanlış duymadınız sadece bir kere alıyorsunuz bu yıkanabilir bebek bezi sonra yıkayıp kullanıyorsunuz hem tasarruf ediyorsunuz hem de çocuğunuz sağlıklı bir şekilde gelişimini sürdürüyor.

Şimdi ailelerin kafaların da nasıl hijyenik bir bez mi soruları oluştu, sizin simdi kullandığınız tek kullanımlık bezlerden daha hijyenik ve özellikle erkek çocukları için çok sağlıklı niye özellikle erkek çocukları için diyoruz, şimdi erkek çocuklarında pek çok rastladığımız hastalıklardan bir tanesi de sperm yetmezliği araştırmalar bu tek kullanımlık bezlerden olduğunu açıklıyor çocuğunuzun sağlığı size emanet çocuğunuzun kaderi sizlerin elinde bu yüzden çocuğunuza bebek bezi yapımında kullanılan kimyasallar bebeğinize zarar vermeyen astım ve alerjik reaksiyon göstermeyen bu bezi kullanabilirsiniz.

Bebeklerin vücuduna tam oturan onları saran yapısıyla bebeğinizin rahat hareket etmesini kolaylaştırır. Bazı bebek bezleri bebeğinizin midesine basınç yaparak çocuğunuzda reflü ye sebep olabiliyor ama bu bezde böyle bir sorun oluşumu olmuyor her şey düşünülerek tasarlanmış bir bebek bezi çocuğumuz büyüyor o büyürken ona temiz bir çevre bırakmak bizim görevimiz o tek kullanımlık bebek bezleri doğada kaç yüz milyon yıl çözülmüyor ama bu bez tam bir doğa dostudur.

Büyük sorunlardan bir tanesi çocuğunuzun pişik olması bu bez pişik oluşumuna yol açacak havasız bir ortam yaratmadığı için çocuğumuzun poposunu koruyor ve pişiklere son veriyor.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi