Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

Seçtiğimiz Markalar

Yemek Servis Takımları

Ev, Bahçe
Hayatımızın büyük bir kısmını geçirdiğimiz ve yaşam alanımız olan evlerin tasarımı ve kullanışlı fonksiyonlu eşyalarla
donanmış olması hepimizi mutlu eder. Ev alışverişi yaparken işimize yarayacak pratik nokta atış olarak değerlendirilebilecek eşyalar almamız hem evimizi kalabalıktan kurtaracak hem de işlerimizin daha kolay ve hızlı bitmesine yardımcı olacaktır hiç şüphesiz. Mudo, İstikbal, Bellona gibi bilinmiş büyük markaların ürettiği son tasarımlara baktığımızda her şeyin çok fonksiyonel olarak tasarlandığını görüyoruz.
Koltuk ve kanepe takımları salon takımları ve yatak odası takımlarında şıklığın yanı sıra kullanımın kolaylaşması için hafif eşyaların üretildiği de dikkatlerden kaçmıyor. Mutfaklarda bol bol dolap detaylarına yer verilerek malzeme saklama sıkıntısına son verilmek istenmiş. Bahçe kullanımında da yine şıklığın ve kolay kullanımın amaçlandığı takımlar müşterilerce dikkat çekmekte. Ürün seçenekleri arasında geniş müstakil evler için büyük ve ihtişamlı bahçe takımlarının yanı sıra havuz kenarlarında kullanılabilecek şekilde dizayn edilmiş koltuk şezlong karışımı takımlar da yer almakta. Güneşin yakıcılığı ve zararlı ışınlarından korunmak amacı ile yapılan geniş perdeli büyük şemsiyeler de müşterilerin ilgisini çekiyor.
Evinizin genel duruşunun sizi yansıtması ve daha konforlu eşyalar ile evinizin modern ve rahat bir çizgiye ulaşmasını isterken bütçe planınızı da doğru yapmaya özen gösterin. Sene içinde sezona bağlı olarak yapılan indirimlerden bizi takip ederek haberdar olabilir, evinize istediğiniz her şeyi en uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

Korkmaz A546

Yorum yaz

ÜRÜN IÇERIĞI1 Adet Kepçe: Var1 Adet Spatula: Var1 Adet Kevgir: Var1 Adet Servis Kaşığı: Var1 Adet Servis Çatalı: Var1 Adet Askılık: VarKORKMAZ A546 TWISTY SERVIS SETI Marka: KorkmazÜrün Grubu: Servis SetiHammadde: 18/10 Cr-Ni SatinGaranti Süresi : 2 YılAmbalaj Ebadı:14*10,5*5,5 cmAğırlık: ...

  • Karşılaştır
Almond Platin Sade Servis Takımı 5 Parça

Yorum yaz

1 Servis Kaşık1 Servis Çatal1 Servis Kepçe1 Servis Kürek1 Servis Kevgir

  • Karşılaştır
Korkmaz A510 Twisty Servis Kaşığı A510

Yorum yaz

ÜRÜN IÇERIĞI1 Adet Servis Kaşığı: VarKORKMAZ A510 SERVIS KAŞIĞIMarka: KorkmazÜrün Grubu: Servis KaşığıHammadde: 18/10 Cr-Ni ÇelikGaranti Süresi: 2 YılAmbalaj: Askılı AmbalajElde yıkama tavsiye edilir.

  • Karşılaştır
Korkmaz A520

Yorum yaz

ÜRÜN IÇERIĞI1 Adet Dondurma Kaşığı: VarKORKMAZ A520 TWISTY DONDURMA KAŞIĞIMarka: KorkmazÜrün Grubu: Dondurma KaşığıHammadde : 18/10 Cr-Ni ÇelikGaranti Süresi : 2 YılAmbalaj: Askılı AmbalajElde yıkama tavsiye edilir.

  • Karşılaştır
Korkmaz A511

Yorum yaz

ÜRÜN IÇERIĞI1 Adet Kepçe: VarKORKMAZ A511 TWISTY KEPÇEMarka: KorkmazÜrün Grubu: KepçeHammadde: 18/10 Cr-Ni ÇelikGaranti Süresi: 2 YılAmbalaj: Askılı AmbalajElde yıkama tavsiye edilir.

  • Karşılaştır
Korkmaz A523 Twisty Kavun Kaşığı A523

Yorum yaz

Askılı ambalaj. 18/10 Cr-Ni Paslanmaz Çelik.

  • Karşılaştır