Filtreleme

Fiyat

Marka

Kaldır

Şehir seçimi

Seçili filtreler:

Seçili filtreleri kaldır
Marka:
Fidex Home ×

Fidex Home Yemek Saklama Kabı, Gıda Taşıma

Yemek saklama kabı gıda taşıması için en mühim eşyalardan bir tanesidir. Anneler saklama kaplarını çok severler çünkü mutfakta işlerini en çok kolaylaştıra üründür. Yemeklerden kalan kısmı bu kaplarda saklarlar eşlerinin iş yerine bir yemek götürmek istediklerinde bu kabı kullanarak götürüler yani şunu anlamak lazım bir kadın için saklama kabı vazgeçilmezdir. Evde her zaman bulunması gereken önemli bir üründür. En kaliteli malzemelerden üretilmiş olan saklama kapları sitemizde mevcuttur. Her renk her şekil her boyutta ürünleri sağladığımız fırsatlarla bulabilirsiniz. En sağlıklı şartlarda yapılan ürünlerle artık içiniz daha rahat olacaktır. Kadınlar için büyük kolaylık sağlayan bu ürün hemen elinize sitemizin farkıyla ulaşabilir.

En iyilerin bulunduğu bu adreste sizler saklama kabının ne kadar önemli olduğunun farkında olan insanlar olduğunuz için kaliteyi seçmeniz çok önemlidir. Alacağınız ürünlerle ömür boyu kullanacağınız malzemelere sahip olabilirsiniz. Gıdalarınız artık güvenli bir yerde olacağından emin olabilirsiniz. Sürekli taze kalan ürünlerle beslenmeniz sağlıkla devam edecektir. Yemek saklama kabı gıda taşıması sırasında yemeğin dökülmeden ulaştıracağınız insana gitmesi gerekmektedir. Bunun olması içinse en iyi maddelerden yapılmış ve kapağının çok iyi şekilde kaba oturmuş olması gerekmektedir siz de en iyi saklama kabını tercih ederek bu olayı ortadan kaldırabilirsiniz. Hava geçirmeyen ürünlerle artık daha dayanıklı ve sağlıklı gıdalarla yaşamınızı sürdürebilirsiniz. Mutfağınızın dekorunu süsleyecek ürünler sizlerle olacaktır.

Sitemiz aracılığı ile edineceğiniz yemek saklama kabı, gıda taşıması için büyük avantajlar sağlayacaktır. Çantanıza bu ürünü koyup istediğiniz her gıdayı taşıyabilirsiniz. Bu size rahatlık sağlayacak yemek döküldü mü korkusu ortadan kalkacaktır. En harika tasarımlar sizleri beklemektedir. Sağlığınız aldığınız ürünlerin kalitesine bağlıdır. Keyifli gıdalar keyifli kaplarla yediğiniz güzel tatlarla sağlanabilir.

Fidex Home Porselen 3 lü Kavanoz

Yorum yaz

Porselen 3 farklı boyda Krom ve cam kapaklı kavanozlar. büyük olanın boyutları 1 lt , orta boy olanın 0,75 lt, küçük olanın 05 lt , ölçülerinde modern formu ile mutfağınızda kullandığınızda sunumunuzla beğeni kazanacaksınız. elde veya bulaşık makınasında kolayca temizleyebilirsiniz. ...

  • Karşılaştır
Fidex Home Seramik Orta Kavanoz-Zeytin

Yorum yaz

Fidex Home -Fidex Home Seramik Orta Kavanoz-Zeytin V248

  • Karşılaştır
Fidex Home Seramik Küçük Kavanoz-Zeytin

Yorum yaz

Fidex Home -Fidex Home Seramik Küçük Kavanoz-Zeytin V247

  • Karşılaştır
FIDEX HOME Kurabiye Saklama Kabı-tavşan

Yorum yaz

Seramik Malzemeden Üretilmiştir. Ölçüler Çap 16 Cm Yükseklik 20 Cm Seramik Üzerinde Kabartma Tavşan Motifleri Ile Ürüne Görsellik Katılmıştır. Kurabiyelik Ve Saklama Kabı Olarak Kullanabileceğiniz Şık Bir Ürün. Barkod: 869852226668

  • Karşılaştır