Yazılım

Yazılım, bilgisayar çağının en büyük teknolojisidir. Bilgisayar sistemini oluşturarak donanım parçalarını yönetmektedir. Diğer taraftan da gerekli komutlarla kullanıcıların işlerini yapmaktadır. Bilgi, Bilişim ve teknoloji deki yenilikler yazılım programcılığında yenilikleri de beraberinde getirmiştir.
Bulunduğu kategorinin içeriğine bakıldığında Sarf malzemeleri ve Yazılım olarak iki ana başlık da yer alır. Birinci başlık da yer alan ürünle şunlardır. “Boş CD- DVD, CD-DVD Kutu ve Çantası, Diğer Barkod Malzemeleri, Dijital Baskı Makinesi, Kartuş Toner” dir. Bir diğeri olan ikinci başlık da ise; yazılım bizzat kendisi yer alır. Bu başlıkları oluşturan markaları da belirtelim. “Microsoft , Samsung,Kaspersky, Verım, eset, Ableton, Acronis, Aral, Autocad, Autodesk, Ayid, Adobe, Avıra, Babylon, Barkomatik, Bullguard, Cetasoft, Checkpoınt, Cisso, Cloudmark, Comodo, Dell, Dolum Türk, Elation, Entegre,Eta, sed Nod32, G-Data, Genelec, Go, Goldmaster, Hp, IBM, Juniper Networks, Logosoft, Küreselnet, Oem, Optık, Panda, Pctools, Pratık, Presonus, Sony, Sunweb, Symantec, SYMANTECH , Teknosoft, Tiglon , Tiglon Tonec , Trend Micro, Visera, Wyse, Xerox “ vb yazılım markaları mevcuttur.
Markalar arasındaki fiyat karşılaştırmaları Bilio tarafından hizmete sunulmaktadır. Ürünler özelliklerine göre çeşitlilik göstermektedir. Bu da o ürün fiyatının artmasını sağlar. Müşteri daha çok sorununa çözüm olan ekonomik ürünleri tercih eder. Sitemiz burada işleyişiyle ön plana çıkar. Müşteriye fiyat karşılaştırması için cazip olanaklar sunarak fikir alış verişinde bulunmasına aracı olur.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Ürün Çeşidi

Şehir seçimi

 
Autodesk Autocad Lt 2016 1 Kullanıcı

Yorum yaz

AutoCad- Ofis Uygulamaları - Yazılım - Grafik - Tasarım

  • Karşılaştır
Nod32 Antivirüs V8 Key (1 Pc)

Yorum yaz

Satın alacağınız eset nod32 antivirüs lisansı 1 yıl, 1 pc içindir, CD gönderimi yapılmamaktadır. Nod32 v8 full sürüm key serial bilgileriniz ödeme onayınızdan sonra email adresinize gönderilmektedir.

  • Karşılaştır
ESET Smart Security+transcend Jetflash 330 8gb Usb+babylon8(1 Yıllık)sözlük

Yorum yaz

ESET SMART SECURITY+TRANSCEND JETFLASH 330 8GB USB+BABYLON8(1 YILLIK)SÖZLÜK

  • Karşılaştır
ESET Mobile Security

Yorum yaz

DETAYAÇIKLAMAAnahtar ÖzelliklerErişimde tarama ve Isteğe-Bağlı tarama – Cihazınızdaki tüm dosyaları ve kablosuz bağlantılardan(Bluetooth, Wi-Fi, etc) gelen dosyaları tarar. Akıllı Güvenlik Duvarı – Istenmeyen erişimleri engellemek için, önceden tanımlanmış kurallar setine göre gelen ...

  • Karşılaştır
NOD32 Eset Smart Security 10 Kullanıcı V7 1 Yıl

Yorum yaz

Üretici Kodu: ESET-ESS10-BOXV7 NOD 32 SMART SECURITY V7 10 KULLANICI-ESET-ESS10-BOXV7- Antivirus - Antispyware - Anti-Theft - Anti-Phishing - Personal Firewall - Antispam - Ebeveyn Kontrolü - Sosyal Medya Tarayıcı - Exploit Blocker - Advanced Memory Scanner - ...

  • Karşılaştır
Bandicam + Honeycam Full Sürüm Serial Numarası (Ömür Boyu, 1Pc) - %5 İndirim

Yorum yaz

Bandicam + Honeycam ürünlerini beraber satın alarak %5 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

  • Karşılaştır