Yatak Odası Takımı

Mobilya denince akla gelen en önemli ürün şüphesiz yatak odalarıdır. Bir kez alınıp yıllarca kullanacağınız mobilyanız olmaları sebebiyle yatak odası takımı alırken öncelikle ne istediğinize karar vermeniz gerekir. Şıklık elbette her daim aradığınız bir kriter olacaktır. Fakat bunun yanında her gün kullanıma uygun dayanıklı malzemeden üretilmiş olması da gerekir ve tabi her gün hatta yıllarca görmekten bıkmayacağınız tasarım ve renkte olması da gerekir.

Ev sahibi iseniz sorun yok fakat kiracı iseniz yeni evinizin nasıl olacağını bilmek mümkün olmadığından her geçen gün küçülen yeni yapılarda oturmanızda söz konusu bu yüzden sürgülü kapılı bir dolabı olan yatak odası takımı seçmeniz size kullanım alanı sunması açısından önemlidir. İşte bu yüzden sizlere bir kaç sürgülü kapılı yatak odası takımı önereceğiz.

Defne avangarde yatak odası takımı; estetiklik ve sadeliği bir arada arayanlar için ideal bir seçim. Modern bir yatak odası isteyenler için beyaz ve mürdümün ahengini sunan mürdüm yatak odası takımı. Eşsiz tasarımıyla elif yatak odası takımı. Siyah ve beyazdan vazgeçmem diyenler için duru siyah- beyaz yatak odası takımı.

Beyaz severler için Çiçek yatak odası takımı. Lidya yatak odası takımı. Alpino aspendos yatak odası takımı. Osmanlı yatak odası takımı. Her biri birbirinden şık ve kullanışlı daha onlarca modelde her zevke ve bütçeye uygun yatak odası takımları. Klasik mobilyalardan bıkanlar için modern cıvıl cıvıl tasarımlarla evlerini şenlendirmek isteyenlerin tercihi oluyor.

Filtreleme

Fiyat

TL

Şehir seçimi

 

Yatak Odası Takımı:

Sonuç bulunamadı

  • Bu kategoriye ait ürün bulunmamaktadır..