Yatak

Yatak ve yatak çerçevesi
Yataklar bazalı ve bazasız olmak üzere iki şekilde üretilmektedir. Bazasız yataklar görünüş ve dekorasyon olarak hoş bir görünüm sergilese de bazalı yataklar da ona rağmen kullanışlıdır. Eğer evinizde çok fazla eşyanız yok ve eğer eşya saklayacak yere de ihtiyacınız yok ise bazasız modelleri tercih edebilirsiniz. Ancak eşyalarınızı saklamak için ekstra bir yere ihtiyacınız var ise bazalı modeller idealdir. Uzun zamanlardan beri tercih edilen bazalı modeller, son zamanlarda artık tekli olarak çift baza şeklinde ayrılmaktadır. Yani bir bazanın içerisinde iki ayrı bölüm bulunmaktadır. Bu da kullanış açısından sizlere ekstra bir avanta katacaktır. Yatak yatak çerçevesi birlikte satılmakla beraber ayrı da satılabilir.
Yatak yatak çerçevesi olarak en fazla tercih edilen model ve markalar, Modemed, Futon, Adore, Merinos, Alfemo, Bellona, Doğtaş gibi pek çok markalardır. Yatak çerçevesi olarak uzun zamandır tercih edilen modeller, deri kaplı ve ahşap karışımlı modellerdir. 2013 yılından itibaren, kitaplık ve ışıkların da içerisinde olduğu uzun boylu başlıklar da dikkat çekmektedir. Yatak ve yatak çerçevesi alırken malzemesine dikkat edilmelidir. Çünkü uzun süreli kullanım olanakları olan bu eşyaları ne kadar kaliteli alırsak o kadar uzun sürede kullanabiliriz.
Yatak yatak çerçevesi genellikle ahşap ve krem renklerinde tercih ediliyor. Eğer siz de yatak odanız için uygun bir yatak ya da yatak çerçevesi arıyorsanız bilio.com sizler için en doğru yer. Çünkü bilio istediğiniz ürünü sizlere en uygun fiyatlı satan mağazayı buluyor ve size sunuyor. Siz de bu mağazaların içerisinden en uygun fiyatlısını seçebiliyor ve sipariş verebiliyorsunuz. Bu sebepler ile mağaza mağaza gezmenize gerek kalmadan tek bir tuş ile sipariş verebiliyorsunuz.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Ürün Çeşidi

Ürün Tipi

Şehir seçimi