Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

Yakıt Katkısı

Yüksek Performans Ve Motor Gücü

Günümüzde araçların yakıt sistemleri için ihtiyaç haline gelen yakıt katkısı oldukça önemli
bir özelliğe sahiptir. Erken yağ bozulmalarını ortadan kaldıran ve mantar, bakteri oluşumlarını güçlü etkisi ile yok etmeyi başaran bu ürünler ile araçlar daha verimli bir şekilde performans göstermektedir. Motorunuzun ve borularınızın korunması yardımcı olan yakıt katkılarıyla her konuda tasarruf sahibi olabileceksiniz.

Korozyona karşı demir, bakır gibi pek çok araç içi sistemlerini koruma özelliğini sahiptir. Bu sayede araçlara herhangi bir şekilde oluşabilecek ciddi zararlara karı engelleyici bir yapıya sahiptir. Yakıt tasarrufu yapmak isteyen kişiler için iyi bir alternatif olduğunu söyleyebiliriz. Yakıt sistemlerinde meydana gelebilecek tortulaşmaların önüne geçerek korozyonun oluşmasını engellemektedir. Yüksek performanslı içeriğe sahip olan yatkı katkılarıyla yakıt konusunda arzu ettiğiniz tasarrufu açığa çıkartabileceksiniz.

Yakıt katkıları benzinin tam ve eksiksiz bir şekilde yanmasını sağlarken bir yanda yüksek performansı sayesinde aracı koruma altına almaktadır. Oldukça faydalı ve bir o kadar da bireyler için ihtiyaç sahibi olan bu ürünler hayatımızın olmazsa olmazları içerisinde yer almıştır. Çevre dostu özelliği sayesinde hiçbir kirlilik ve zarar vermemektedir. Motorun kontrollü ve rahat bir şekilde görevini yerine getirmesine yardımcı olur.

Motorların kontrollü bir şekilde çalışmasında bu denli öneme sahip olan yakıt katkısı ile her konuda ekonomik ve tasarruflu bir yaşama sahip olabiliyoruz. Bu sayede arzu ettiğimiz yakıt tasarruf seviyesinde bir artış saptanacaktır.

6
ModaCar Süzgeçli Yakıt Hunisi 760903

Yorum yaz

Nerelerde Kullanırım ?Otomobil, jeneratör, motorsiklet vb deplara yakıt koyarkenDeğişik işlemlerde Ürün Özellikleri : EsnekSpralli, kıvrılabilirKıvrım girişindeki filtre pislik katılımını engeller

Seonce 9 Fonksiyonlu Dizel Yakıt Katkısı 320 ml 662201

Yorum yaz

Seonce 9 Fonksiyonlu Dizel Yakıt Katkısı 320 ml. 662201

Borup New Nano Teknolojisi Dizel Yakıt Katkısı 250 Ml

Yorum yaz

Borup New Nano Teknolojisi,Dizel Yakıt Katkısı 250 Ml

;