Yağmurluk

Soğuk ve yağmurlu havalarda ıslanmamak ve üşümemek için çeşitli korunma yollarına başvururuz. Böyle havalarda dışarıda olmanız gerekiyorsa ya da dışarıdayken yakalandığınızda yağmurluğunuz hemen sizi korumak için devreye girer. Yağmurlu havalarda koruyucunuz haline gelen bu yağmurluklar farklı modelleri ile karşınızda. Özellikle balıkçıların üzerinde gördüğümüz sarı plastik yağmurluklar herkesin ilgisini çekiyor. Kollarının ve yakasının genişliği ayarlanabilen modellerin su geçirmez polyester kumaş ile dayanıklılığı korunmuştur. Kumaş kalitesi olarak oldukça konforludur. Yırtılmalara karşı son derece dayanıklıdır. Sezonun tüm modellerine Bilio.com ile ulaşabilir, fiyatları inceleyebilir ve satın almak için ilgili mağazaya ulaşabilirsiniz.

Klasik yağmurluklar dışında ceket modelli olanlarda bulunmaktadır. Üretildikleri kumaşlara göre dayanıklılıkları değişmektedir. Isıyı içine hapseden ve sizin ıslanmanızı koruyan malzemeler kullanılmıştır. Daha fonksiyonel olması için cepli modellerde piyasaya sürülmüştür. Özellikle soğuk ve yağmurlu zamanlarda açık havada çalışanların kullandıkları bu yağmurluk çeşitleri çok fazla ilgi görüyor. Panço şeklinde olanlar, klasik modeller ya da ceket tarzında olanlar kullanılmaktadır. Kadın, erkek, çocuk ve unisex modellerin tanıtımı yapılmaktadır. Beden olarakta her bedene uygun modeller tasarlanmıştır. Renk seçenekleri de oldukça fazladır.

Sporcuların da yağışlı havalarda kendilerini koruması için yağmurluklara ihtiyaçları vardır. Bisikletçiler için özel tasarlanmış teflon kaplama rüzgârlıklarda yine kategorimiz içersinde yer alıyor. Motorcularda bu yağmurlu havalarda düşünülmüş ve rahat hareket etmenizi sağlayan modeller tasarlanmıştır. Parçalı olan bu modellere bakabilirsiniz. Regatta, Us Basic, Pf Concept, Ferrino, Dare2b markalarının ürünleri sizlerin beğenisine sunuluyor. Hem yağmurlu havalarda bizi koruyan hem de sağlığımızı destekleyen nefes alabilen yağmurluklar içeriğinde bulunan hafif polyamide kumaş isolite 5000 teknolojisi ile hayatımıza giriyor. Günlük hayatta da kullanılabilen bu ürünleri inceleyebilir, özelliklerini görebilir ve en uygun fiyat tekliflerine bilio.com ile bakabilirsiniz.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Renk

Şehir seçimi