Filtreleme

Fiyat

Marka

Renk

Şehir seçimi

Yağmurluk

Soğuk ve yağmurlu havalarda ıslanmamak ve üşümemek için çeşitli korunma yollarına başvururuz. Böyle havalarda dışarıda olmanız gerekiyorsa ya da dışarıdayken yakalandığınızda yağmurluğunuz hemen sizi korumak için devreye girer. Yağmurlu havalarda koruyucunuz haline gelen bu yağmurluklar farklı modelleri ile karşınızda. Özellikle balıkçıların üzerinde gördüğümüz sarı plastik yağmurluklar herkesin ilgisini çekiyor. Kollarının ve yakasının genişliği ayarlanabilen modellerin su geçirmez polyester kumaş ile dayanıklılığı korunmuştur. Kumaş kalitesi olarak oldukça konforludur. Yırtılmalara karşı son derece dayanıklıdır. Sezonun tüm modellerine Bilio.com ile ulaşabilir, fiyatları inceleyebilir ve satın almak için ilgili mağazaya ulaşabilirsiniz.

Klasik yağmurluklar dışında ceket modelli olanlarda bulunmaktadır. Üretildikleri kumaşlara göre dayanıklılıkları değişmektedir. Isıyı içine hapseden ve sizin ıslanmanızı koruyan malzemeler kullanılmıştır. Daha fonksiyonel olması için cepli modellerde piyasaya sürülmüştür. Özellikle soğuk ve yağmurlu zamanlarda açık havada çalışanların kullandıkları bu yağmurluk çeşitleri çok fazla ilgi görüyor. Panço şeklinde olanlar, klasik modeller ya da ceket tarzında olanlar kullanılmaktadır. Kadın, erkek, çocuk ve unisex modellerin tanıtımı yapılmaktadır. Beden olarakta her bedene uygun modeller tasarlanmıştır. Renk seçenekleri de oldukça fazladır.

Sporcuların da yağışlı havalarda kendilerini koruması için yağmurluklara ihtiyaçları vardır. Bisikletçiler için özel tasarlanmış teflon kaplama rüzgârlıklarda yine kategorimiz içersinde yer alıyor. Motorcularda bu yağmurlu havalarda düşünülmüş ve rahat hareket etmenizi sağlayan modeller tasarlanmıştır. Parçalı olan bu modellere bakabilirsiniz. Regatta, Us Basic, Pf Concept, Ferrino, Dare2b markalarının ürünleri sizlerin beğenisine sunuluyor. Hem yağmurlu havalarda bizi koruyan hem de sağlığımızı destekleyen nefes alabilen yağmurluklar içeriğinde bulunan hafif polyamide kumaş isolite 5000 teknolojisi ile hayatımıza giriyor. Günlük hayatta da kullanılabilen bu ürünleri inceleyebilir, özelliklerini görebilir ve en uygun fiyat tekliflerine bilio.com ile bakabilirsiniz.

PF Concept 19538733

Yorum yaz

PançoYağmurluk . Kapşonlu panço yağmurluğun kollarını ve yakasının genişliğini ayarlanabilmektedir. Çantası ile birlikte gönderilir. (Boyut22,5x 20 x2cm )   Gümüş renktedir.

  • Karşılaştır
US BASIC Kırmızı 3175F703

Yorum yaz

Kaliteli malzemeden yapılmış şık  Miami Yağmurluk Üzerinde bulunan fermuarı gerektiğinde açarak daha ferah bir kullanım sağlayabilirsiniz. Hafif yapısıyla pratik bir kullanım sağlar. Saklama çantasıyla beraber satılır. Kapşonlu Renk : Kırmızı.

  • Karşılaştır
US BASIC Beyaz 3175F102

Yorum yaz

Kaliteli malzemeden yapılmış şık yağmurluk Üzerinde bulunan fermuarı gerektiğinde açarak daha ferah bir kullanım sağlayabilirsiniz. Saklama torbasıyla beraber satılır.  

  • Karşılaştır
Pf Concept 10300900

Yorum yaz

Yağmurlu havalarda kuru kalmanızı sağlayan şık tasarım. Kapşonlu yağmurluk paketiyle beraberdir. Paketin ön yüzü baskı için uygundur. Yağmurluğun kolları ayarlanabilir. Paket ölçüleri: 22.5 x 20 x 2 cm Kalınlık: 0.11mm 263gr 122x15,5x123cm Renk: Beyaz Pf concept yağmurluklarımız ...

  • Karşılaştır
PF Concept Lacivert 19546436

Yorum yaz

Yağmurlu havalarda kuru kalmanızı sağlayan şık tasarım. Kapşonlu yağmurluk paketiyle beraberdir. Paket ölçüleri: 22.5 x 20 x 2 cm Yağmurluğun kolları ayarlanabilir.  Pakedin ön yüzü ve baskı içi uygundur. Renk: Lacivert Kalınlık: 0.11mm 263gr 122x15,5x123c m Pf concept yağmurluklarımız ...

  • Karşılaştır
US BASIC Siyah 3175F993

Yorum yaz

Kaliteli malzemeden yapılmış şık  Miami Yağmurluk Üzerinde bulunan fermuarı gerektiğinde açarak daha ferah bir kullanım sağlayabilirsiniz. Hafif yapısıyla pratik bir kullanım sağlar. Saklama çantasıyla beraber satılır.  

  • Karşılaştır
US BASIC Gümüş 3175F923

Yorum yaz

Yağmurlu havalarda kuru kalmanızı sağlayan şık tasarım. Kaliteli malzemeden yapılmıştır. Üzerinde bulunan fermuarı gerektiğinde açarak daha ferah bir kullanım sağlayabilirsiniz. Yağmurlu günlerde ıslanmama keyfini size yaşatıyor  

  • Karşılaştır