Vücut Losyonu, Vücut Yağı

Vücut Losyonu, Vücut Yağı

Kozmetik ürünleri arasında losyonlar, vücut için çeşitli yağ karışımları, nemlendiriciler, jeller ve kremler gibi çeşitli malzemeler bulunmaktadır. Bu ürünlerin düzenli ve doğru kullanılması ile vücudun daha canlı ve sağlıklı görünmesi sağlanmaktadır.

Kaliteli ve bilinen markaların vücut losyonu tercihi ile cildinizin rahatlamasını sağlayabilirsiniz. Öncelikle losyon içeriğini incelemeniz de fayda vardır. Farklı vücut losyonlarının içeriğinde farklı maddeler bulunmaktadır. Nemlendirici etki yaratan vücut losyonlarını kullanmak daha iyi olmaktadır. İçeriği inceleyerek vücudunuz da alerjik etki yaratabilecek olan maddelerin de analizini yapabilirsiniz.
Belirli zaman aralıkları ile vücut losyonlarını değiştirerek vücudunuza etkisi not ederek en iyi vücut losyonunu bulabilirsiniz. Cilt yapınıza göre tercih edeceğiniz losyonların etkisini daha çabuk ve etkili şekilde gözlemlemektesiniz. Tüm cilt tipleri ile uyumlu losyonlar yerine yağlı, kuru ve karma cilt seçenekleri arasından tercih yapmanız gerekmektedir.

Vücut yağı hücrelerin beslenmesini ve yenilenmesini sağlamaktadır. Vücut yağı da vücut losyonu da banyo yaptıktan sonra uygulanmaktadır. Nemli cildinize uygulayacağınız ürünler dokulara daha çabuk nüfuz etmektedir. Kuru cilde sahip bayanlar için en iyi kozmetik ürünü vücut yağı organik çiçek özlerine sahip olanları tercih edilmektedir. Çok fazla miktarda kimyasal içeren nemlendirici kremler yerine doğal vücut yağlarının kullanımı ile hücrelerin genç kalmasını sağlanmaktadır. İçerisinde çeşitli vitaminlerinde yer aldığı vücut yağları sürekli kullanılan olağanüstü kozmetik ürünleridir.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Ağırlık (ML)

Şehir seçimi

 
Bepanthol Cilt Bakım Kremi 30 gr Yorum yaz

Cildin doğal yenilenme sürecine yardımcı olur.

  • Karşılaştır
Isıs Pharma Bodytone Reveal Body Moisturizer Koyu Renkli Vücut Lekeleri Için 100 ml Yorum yaz

Isis Pharma Bodytone El ve Vücut Kremi 100 mlBileşimi:%2 Alfa Arbutin, % 5 Glikolik Asit, ...

  • Karşılaştır
Victoria's Secret Sheer Love 250ML Yorum yaz

Victoria Secret Sheer Love Vücut Losyonu 250 ml. Beyaz pamuk ve pembe zambak kokularının zengin ve duygusal karışımı ile oluşan hoş ve rahatlatıcı kokusu ile cildinizi şımartın. Besleyici aloe vera, yulaf ve üzüm çekirdeği özleri C ve E vitaminlerinin antioksidan etkisiyle cildinize ...

  • Karşılaştır
Victoria's Secret Mango Temptation 250ML Yorum yaz

Victoria Secret Mango Temptation Vücut Losyonu 250 ml. Mango nektarı ve ebegömecinin harmanında oluşan hoş ve rahatlatıcı kokusu ile cildinizi şımartın. Besleyici aloe vera, yulaf ve üzüm çekirdeği özleri C ve E vitaminlerinin antioksidan etkisiyle cildinize zenginleştirilmiş ...

  • Karşılaştır
Krauterhof Isıtıcı Masaj Jeli 250ml Yorum yaz

Krauterhof Isıtıcı Masaj Jeli 250mlKrauterhof Isıtıcı Masaj Jeli Özellikleri: Isıtıcı Ma...

  • Karşılaştır