Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

Video Capture Kartı

Video Capture Kartı

Sizin için seçtiğimiz en uygun fiyatlarla satın almak istediğiniz ürünlere tek bir tıkla sahip olmak
amacındaysanız bunun için yapmanız gereken şey yıllardan beri sizlere en doğru ve ucuz adresin neresi olduğunu gösteren Türkiye'nin en büyük portalı olan bizi ziyaret etmek olacaktır.

Yılın her dönemi dijital platformda satışta olan birçok site ve güncel fiyatlarını böylece sizde takip edebileceksiniz. İstifade edebileceğiniz ürün kategorilerinden biri de Video capture kartı olmaktadır. Bu yönde bir satın alım gerçekleştirmeden önce hem pek çok çeşit kartın özelliklerini detaylı olarak inceleyebilir hem de satın almak için en doğru adımları atmayı başarabilirsiniz. Mağaza mağaza gezmek yerine en doğru desteği almak için internet sitemize herhangi bir zaman diliminde ziyaret edebilirsiniz. Mobil uyumlu cihazlardan da dilediğiniz her an portalımıza ulaşabilir ve bu ürün ile ilgili en az parayı ödeyeceğiniz siteye hemen ulaşmayı da başarabilirsiniz.

Sizlere aradığınızı bulma ve piyasa genelinden daha az bedeller ödemenizi sağlamak için geniş editör kadrolarımızla çalışmalarımızı sürdürdüğümüzü de hatırlatalım. Artık karlı ve kazançlı çıkmanın ne demek olduğunu ve bütün kapılarını ardına kadar açmayı başaracaksınız. Hiç bir şekilde satış yapmadığımızı ve sizleri en cazip indirimler yapan, kampanya ve avantajlar sunan adreslerle tanıştırdığımızı altını çizerek yenilemek isteriz. Bizi tercih ettiğiniz için sizlere teşekkürlerimizi iletiyor, keyifli alışverişler diliyoruz.

S-LINK Sl-vd017

Yorum yaz

Üretici Kodu: SL-VD017 SL-VD017 USB CAPTURE 2.0 VIDEO EDIT-SL-VD017Tuner. U. K. . Radyo. Giriş / Çıkış. Video Formatı. Yakalama Çözünürlüğü. Frame Rate. Kontroller. Görüntü Bitrate. Girişler.

  • Karşılaştır
AverMedia C985 Live Gamer HD 1080p Capture Card

Yorum yaz

Xbox 360, PS3 ve Wii oyun zaferlerinizi kaydetmek artık çok daha kolay! Oturma odanız savaş alanınız ise, ihtiyacınız olan şey video oyun konsolunuz, TV setiniz ve Game Capture HD olacaktır. Game Capture HD, kullanıcıların PS3 veya Xbox 360 HD oyunları bilgisayar olmadan dahili ...

  • Karşılaştır
;