Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

Video Capture Kartı

Video Capture Kartı

Sizin için seçtiğimiz en uygun fiyatlarla satın almak istediğiniz ürünlere tek bir tıkla sahip olmak
amacındaysanız bunun için yapmanız gereken şey yıllardan beri sizlere en doğru ve ucuz adresin neresi olduğunu gösteren Türkiye'nin en büyük portalı olan bizi ziyaret etmek olacaktır.

Yılın her dönemi dijital platformda satışta olan birçok site ve güncel fiyatlarını böylece sizde takip edebileceksiniz. İstifade edebileceğiniz ürün kategorilerinden biri de Video capture kartı olmaktadır. Bu yönde bir satın alım gerçekleştirmeden önce hem pek çok çeşit kartın özelliklerini detaylı olarak inceleyebilir hem de satın almak için en doğru adımları atmayı başarabilirsiniz. Mağaza mağaza gezmek yerine en doğru desteği almak için internet sitemize herhangi bir zaman diliminde ziyaret edebilirsiniz. Mobil uyumlu cihazlardan da dilediğiniz her an portalımıza ulaşabilir ve bu ürün ile ilgili en az parayı ödeyeceğiniz siteye hemen ulaşmayı da başarabilirsiniz.

Sizlere aradığınızı bulma ve piyasa genelinden daha az bedeller ödemenizi sağlamak için geniş editör kadrolarımızla çalışmalarımızı sürdürdüğümüzü de hatırlatalım. Artık karlı ve kazançlı çıkmanın ne demek olduğunu ve bütün kapılarını ardına kadar açmayı başaracaksınız. Hiç bir şekilde satış yapmadığımızı ve sizleri en cazip indirimler yapan, kampanya ve avantajlar sunan adreslerle tanıştırdığımızı altını çizerek yenilemek isteriz. Bizi tercih ettiğiniz için sizlere teşekkürlerimizi iletiyor, keyifli alışverişler diliyoruz.

S-LINK Sl-vd017

Yorum yaz

Üretici Kodu: SL-VD017 SL-VD017 USB CAPTURE 2.0 VIDEO EDIT-SL-VD017Tuner. U. K. . Radyo. Giriş / Çıkış. Video Formatı. Yakalama Çözünürlüğü. Frame Rate. Kontroller. Görüntü Bitrate. Girişler.

Spy SP-9404A DVR 4

Yorum yaz

Ürün Özellikleri Video Girişi: 4 Kanal Video Standartı: PAL -NTSC Ses Girişi: 4 Kanal Ses (Kendi Üzerinden) GÖS. KAYIT HIZI: 120 FPS(NTSC)- 100 FPS (PAL) SIKIŞTIRMA METODU : H264- MPEG4 GÖRÜNTÜ KALİTESİ AYARI: GÖRÜNTÜ PARLAK, KESKİNLİK ...

Spy SP-9808 DVR 8

Yorum yaz

Ürün Özellikleri 4 kart ile 32 kanal 800 frame gerçek zamanlı görüntü aktarımı 8 kanal video girişi 200 frame gösterim ve kayıt hızı H264/MPEG4 formatında kayıt Web browser üzerinden uzaktan erişim Türkçe yazılım Önerilmeyen Sistem ...