Filtreleme

Fiyat

Şehir seçimi

Vernik

Cadence Sprey Vernik Parlak 400 ml

Yorum yaz

Cadence Sprey Vernik Parlak 400 ml Akrilik esaslıdır. Ahşap.metal, taş, karton, seramik, polyester, mdf ve her türlü yüzeyde kullanılır. Hızlı kuruma özelliğine sahiptir. Uygulandığı yüzeyde yüksek koruma filmi oluşturur. 2 kat CADENCE Sprey Vernik uygulanmış yüzey ...

  • Karşılaştır
Ponart Sprey Parlak Vernik PAS839

Yorum yaz

Ponart Sprey Parlak Vernik (PAS839) Akrilik, tempera, yağlıboya ve guaj boya üzerine uygulanabilir. Resim üzerinde parlak bir tabaka oluşturur, renksizdir.

  • Karşılaştır
Ponart Sprey Mat Vernik PAS834

Yorum yaz

Ponart Sprey Mat Vernik (PAS834) Akrilik, tempera, yağlıboya ve guaj boya üzerine uygulanabilir. Resim üzerinde mat bir tabaka oluşturur, renksizdir.

  • Karşılaştır
Ponart Fixativ Vernik PAS831

Yorum yaz

Ponart Fixativ Vernik (PAS831) Kurşun kalem, tebeşir, kömür kalem, toz pastel üzerine uygulanır, Boyanmış yüzey üzerine uygulama yapıldığın da koruma yokmuş hissi verir.

  • Karşılaştır
Cadence Sprey Vernik Yarı - Mat 400 ml Satın

Yorum yaz

Cadence Sprey Vernik Yarı - Mat 400 ml (Satın) Akrilik esaslıdır. Ahşap.metal, taş, karton, seramik, polyester, mdf ve her türlü yüzeyde kullanılır. Hızlı kuruma özelliğine sahiptir. Uygulandığı yüzeyde yüksek koruma filmi oluşturur. 2 kat CADENCE Sprey Vernik uygulanmış ...

  • Karşılaştır