Bebitof Uyku Tulumu, Pijama

Uyku Tulumu, Pijama

Uyumak güzeldir… Özellikle çocuklarımız için sağlıklı büyümelerinin vazgeçilmez bir unsurudur. Ancak anneler çok iyi bilirler ki özellikle çocuklar yatarken asla yorganlarını üzerlerinde tutmazlar. Bu nedenle imal edilen uyku tulumu, annelerin hayatlarını kurtaran birer materyal haline gelmiştir.

Pek çok farklı marka vardır uyku tulumu ve pijama üretimi yapan. Bebeto, Bebepan, Disney, fexi gibi pek çok marka sayılabilir. Bebek ürünlerinde özellikle fonksiyonellik ve kaliteden vazgeçmek mümkün değildir.

Geceleri uyku tulumunu dahi üzerinden çıkarıp atan çocuklara özel arkadan iliklemeli tulumlar, altlarını değiştirirken kolaylık sağlayan bacak aralarına yerleştirilen çıt çıtlar kolaylık sağlamaktadır. Bunların yanı sıra özellikle bebekler için boyun ya da omuzdan konulan düğme ve çıtçıtlar yeni anne olmuş bayanlar için büyük kolaylık sağlamaktadır. Özellikle tulumlara neredeyse tam boy konulan fermuarlar da giydirip çıkartma esnasında büyük kolaylık sağlamaktadır.

Bütün bunların yanında alacağınız pijama ya da uyku tulumunun yapıldığı malzeme konusunda da seçici davranmanız önem arz etmektedir. Bebeklerinizin ve çocuklarınızın hassas ciltlerinin zarar görmemesi için pamuk gibi terleme yapmayacak ya da terlediği zaman teninde kuruması yerine teri emebilecek kumaşlar tercih edilmelidir.

Geçimin, para kazanmanın çok zor olduğu ülkemiz şartlarında çocuklarınız için kaliteyi ucuza almak da her kişi için önemlidir. Ancak ucuz almak adına asla bebek ve çocuklarınızın sağlıklarını tehlikeye atacak fason ürünlere yönelmemek daha doğru olacaktır.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Kaldır

Ürün Çeşidi

Yaş

Şehir seçimi