Filtreleme

Fiyat

Marka

Kaldır

Şehir seçimi

Seçili filtreler:

Seçili filtreleri kaldır
Marka:
Goldmaster ×

Goldmaster Uydu Anteni, Çanak Anten

Televizyon kanallarının her gün değişmesi bazı sorunları da ortaya çıkarmaktadır. Uydu kurulumlarında büyük rol oynayan çanak antenler gelişi güzel seçildiğinde bazı sorunları ortaya çıkarmaktadır. Bu sorunlar tv izlemeyi engellemektedir. Çanak anten fiyatları ile ilgili genel bir yargı olmasa da bu işle uğraşan firmalarla farklılıklar baş göstermektedir. Fiyat farklılıkları antenin kalitesine ve boyutuna göre değişmektedir. Bu fiyatlar kaliteli çanak antenlerde yüksek olabiliyorken bilinmeyen markalarda düşük olabilmektedir. Çanak anten seçimlerinde dikkatli davranmak önemlidir. Gessat, Mega, BAFF, Next, Dijital Burada, Goldmaster, Triax, WaveField gibi markalar arasından gerekli incelemeler yapılarak çanak anten seçilmesi ilerleyen zamanlarda sorunları ortadan kaldırmaya yaramaktadır. Hangi marka olursa olsun çanak antenleri incelemek gerekir. Ucuz antenler 50-60 TL civarında başlamaktadır. Bu fiyatlar 150 TL fiyatlarına kadar varabilmektedir. Seçimlerde fiyata aldanmak büyük bir yanılgıyı ortaya çıkarabilir. Bu yanılgılar doğru bir seçimle ortadan kaldırılır.

En ucuz çanak anten fiyatları dönemsel olarak farklılaşmaktadır. Bazı dönemlerde ucuz olabilirken bazen fiyatlarda artış gözlenmektedir. Bilio firmasındaki indirimleri takip ederek uygun fiyatta çanak anten alıp kurulum da gerçekleştirebilirsiniz. Çanak antenlerin fiyatlarının artmasının bir nedeni de kurulum yapılmasıdır. Kurulumdan alınan para artışa neden olabilmektedir.

Çanak anten fiyatlarında markanın büyük önemi vardır. Antenler bu özelliklerine göre farklı kanalları net bir şekilde çekmektedir. Çanak anten araştırırken ömürlük olmasına dikkat edilmelidir. Biraz fazla ücret verilse de ilerleyen zamanlarda sorun çıkartmaması doğru seçimin yapıldığını göstermektedir.

Goldmaster Tekli Canak Anten 80'Lik

Yorum yaz

Marka: GoldmasterModel: Tekli Çanak Anten 80'LikÜrün özellikleri:İki adet 80'lık çanak anten takımıİki adet tek çıkışlı lnb20m kabloSekiz adet çelik dübelAltı adet konnektörBir adet dıseqc swıtch