Ütü Masası

Ütü Masası

Ev işinin en önemli parçası ütüdür. Çamaşırı yıkadıktan sonra onları kırışıklarını açmak için ütü yapılması gerekmektedir. Ütü yapmanın birçok faydası da vardır. Evin bir parçası ve olmazsa olmazı olan ütünün kıyafetleri kolayca açabilen modelleri tercih etmeliyiz. Bunun yanında kıyafetleri özellikle iç çamaşırların ütülenmesi de hijyen açısından çok önemlidir. Buharlı ütü sayesinde çamaşırlar daha temiz olacak yüksek ısı sayesinde mikropların kırılması sağlanacaktır.
Özellikle bebeklerin kıyafetlerinin ütülenmesi öngörülmektedir. Tabanı kaygan olma özelliğine sahip olan ütülerle daha kolay ütü yapabilirsiniz. Ütünün yanında ütü masası da çok önemlidir. Kullanımı pratik ve ütü yaparken sizi yormayacak masalar tercih edebilirsiniz. Kolay açılabile ve çok fazla yer kaplamayan modeller çok gözdedir. Mutlaka bu masaların yan tarafında ütüyü koyacak yer olmalıdır ve üzerine yanmaz bir bez örtülmelidir.
Kolay taşınabilecek modeller yine çok tercih edilmektedir. Kalite her şeyden önce gelmektedir. Kaliteli bu ürünleri uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Her cebe uygun modelleri sizlerde çok beğeneceksiniz ve kullanırken hiç yorulmayacaksınız. Masayı boyunuza göre ayarlayabilir böylece kolunuzun yorulmasını engelleyebilirsiniz.
Açıp kapanabilen mekanizması sayesinde siz de çok rahat edecek ve çok rahat kullanacaksınız. Tek mandalı sayesinde masayı açma kapamayı çok kolay ve hızlı, güvenli bir şekilde yapacaksınız. Ayak kısmı da yere çok sağlam basar ve asla kaymaz. İsterseniz sağ elinizle isterseniz de sol elinizle ütü yaparken çok rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi