Vestel Ütü

Ev hanımlarının ve ev işlerine yardımcı olan beylerin en büyük dertlerinden biri olan ütü yapmak hem zor hem de oldukça özen gösteren bir iştir. Doğru ve düzgün bir ütü yapabilmenin tek yolu ise doğru bir modele sahip olmaktır. Doğru ürün kırışık olan çamaşırlarınızı en iyi şekilde açarak düzleştirir ve işinizi kolaylaştırır.

Gelişen teknoloji ile birlikte artık çok daha farklı modellerde ve özelliklerde ütü çeşitleri piyasada yer almaya başladı. Bu özellikler sayesinde insanlar bu zahmetli işi çok daha rahat ve kolay bir şekilde yapabilmektedirler. Klasik buharlı ütülerin yanı sıra son yıllarda buhar kazanlı ütüler de revaçtadır. Ütü tercihi yaparken maksimum gücü, su kapasitesi, kireç filtresi gibi özellikleri incelenmelidir. Bunlara ek olarak taban materyali de önemli bir unsurdur. Günümüzde başta seramik tabanlı, paslanmak çelik tabanlı ve alüminyum tabanlı olmak üzere bir çok model bulunmaktadır. Ayrıca kablosuz kullanım özelliği de esneklik sağlaması açısından önemlidir. Tefal, Philips, DeLonghi, Arzum, Arçelik, Arnica, Beko, BlueHouse, Bosch, Braun, Elektrolux, Fakir, Goldmaster, Homend, Kenwood, Kİng, Laurastar, Laurastar, Morphy Richards, Perilla, Rowenta, Siemens, Sinbo, Vestel gibi markaların modelleri piyasada bulunmaktadır.

Bilio.com sizi mağaza mağaza dolaşıp istediğiniz ürünü en ucuza nerede bulurum derdinden kurtarıyor. Sizin için Türkiye’deki bir çok online mağazadan fiyat alıyor ve en ucuzdan en pahalısına kadar yaptığı sıralama sayesinde en ucuz nerde satılıyor anında öğrenebiliyorsunuz.

Filtreleme

Sadece fiyat teklifi olan ürünler

Fiyat

Marka

Kaldır

Ürün Çeşidi

Taban Materyali

Özellikler

Max. Güç Çıkışı

Şehir seçimi

 
Vestel Atlas Yorum yaz
  • Karşılaştır