TV Ünitesi, TV Sehpası

Duvar Ünitesi

Evlerin dekorasyonlarında özellikle ayrı bir yeri olan duvar üniteleri salonlarda, oturma odalarında ve çocuk odalarında çoğunlukla kullanılmaktadır. Duvar üniteleri evimizin duvarına montajı yapılabilmekte ve salon için kurulacak ünitelerde genellikle koyu renkler, ağır renkler tercih edilmektedir. Kadınların özellikle evlilik öncesi ev düzenlerde salonun bir numaralı eşyasıdır. Salonda kurulacak üniteler aynı zamanda tv içinde yer açmakta ve tv ile takım halinde çok güzel bir görüntü vermektedir.
Evin hanımları salondaki duvar ünitesi için kullanım alanı olarak misafir için ayrılmış yemek takımlarını, bardak takımlarını, kahve takımlarını, çatal kaşık takımlarını, süs eşyalarını ve biblolarını rahatlıkla yerleştirmekte kendi zevklerine göre dizayn etmektedirler. Duvar ünitelerini almış olduğunuz yerden gelen servis ekipleri uygun olan ve sizin belirlediğiniz duvara montajını çok kısa süre içerisinde yapmakta ve yerleşimini yapmaktadır.
Salon dışında oturma odasında ve çocuk odasındaki duvar üniteleri genellikle kitap rafı, oyuncak rafı, elbise eşya rafı olarak dizayn edilmekte ve kullanılmaktadır. Çocuk odası ve oturma odasındaki duvar üniteleri daha çok sportif çizgiler taşımakta, salondaki üniteler ise klasik ağır çizgiler taşımaktadır. Son yıllarda salon için tasarlanan duvar ünitelerinde siyah, kahverengi, beyaz ve gri renkler ağırlıklı kullanılmaktadır. Tabi ki bunların koltuk takımıyla, perdelerle ve halılarla da uyum içerisinde takım halinde olması önem taşımaktadır.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Ürün Çeşidi

Model

Genişlik

Renk

Şehir seçimi