Filtreleme

Fiyat

Marka

Model

Renk

Genişlik

Şehir seçimi

Mağazalar

TV Sehpası

Şık tasarımlı TV sehpaları artık her yerde
Televizyonların plazma ekranlara geçmesinden beri artık tüplü televizyonları
konumlandırdığımız büyük sehpalar ortadan kalktı. Yeni dekorasyona uygun olarak artık TV sehpası isteğe göre minik, isteğe göre ise daha büyük ve içerisinde birçok şeyin konumlandırılabileceği bir obje halini aldı. Sıklıkla tercih edilen modeller ise, ahşap ve büyük olan modellerdir. Bayanlar artık salonlarında vitrin kullanmadığı için, eskiden büyük bir eşya kalabalığını toparlayan vitrin ve konsolların yerine daha büyük, daha çok göze sahip TV sehpalarını tercih eder oldular.
Bu bakımdan en sık tercih edilen modeller arasında, Kenyap, Bella Tv Sehpaları, Arsil, SOMOROUS, MODEV gelmektedir. Hem fiyat seçenekleri açısından daha uygun hem de kaliteli malzemeden üretilen bu çeşitler daha fazla tercih edilmektedir. Yine malzemesine göre, ahşap, meşe, plastik, mika gibi pek çok malzemeden yapılsa da en fazla tercih edilen ahşap ya da ahşap kaplamalı TV sehpası renk seçenekli olarak da siyah be beyaz lake modeller olmuştur. Eğer küçük ekran bir televizyona sahipseniz sizin için ideal olan en fazla 1 metre genişliğine sahip televizyon tutuculu bu sehpalardan sizler de edinmelisiniz.
Bestline Barcelona modeli de yine hem şıklık açısından hem de rahatlık ve kullanış açısından çok fazla tercih edilmektedir. TV sehpası denilince aklılarla sadece televizyonları konumlandırdığımız bir eşya olarak gelse de, odaya derinlik kattığı ve hoş bir dekorasyon olduğu da unutulmamalıdır. Bu kapsamda, bili.com sizlere istediğiniz ürünün çok fazla dolaşmadan ve yorulmadan, en uygun fiyatlısını nerede bulabileceğiniz konusunda liste sunmaktadır. Siz istediğiniz uygun fiyatlı ürünü seçebilir ve mağazasından sipariş verebilirsiniz. Yapmanız gereken işte bu kadar basit. Siz karar verin gerisini bilio.com a bırakın.