Tuval

Tuval

Hayallerini kâğıda dökmek, çizmek, karalamak ve sonrasında renklendirerek uzun süre saklamak isteyen bireyler için ideal bir ürün olan tuval birçok malzeme ile çalışılması uygun bir ürün olmaktadır. Hayal dünyanızı genişleterek resim yapmayı ilk önce hobi daha sonrasında günlük terapi olarak algılamanızı sağlamaktadır. Keyifli ve uğraş verici bir hobi olan tuval üzerine resim çalışmaları kişilerin rahatlayarak daha sağlıklı düşünmesini ve mutlu olmasını da sağlamaktadır.
Günümüzde resim kursların da tuval üzerine resim çalışmaları ilk olarak yağlı boya ile başlamaktadır. Manzara resimleri, portreler, nü resim ve soyut resimlerin daha çarpıcı ve gösterişli olması için yağlı boya tercih edilmektedir. Evlerin duvarlarını süsleyen tablolar için kendi hayal gücünüzdekileri tuvallere aktararak evinizdeki duvarları süsleyebilirsiniz. Ayrıca kokusu ve kullanım şekli ile yağlı boya hoşunuza gitmeyebilir. Bu yüzden su bazlı akrilik boya da tercih edebilirsiniz.
Tuval çıtalar üzerine gerilmiş olan beyaz bez parçasının bütününe denilmektedir. İster yağlı boya, ister akrilik boya, isterseniz de sprey boyalar ile dahi istediğiniz çizimleri yaptıktan sonra renklendirebilirsiniz.
Resminiz bittikten sonra tuvallerinize çerçeveler yaptırarak hem resminizin göze çarpmasını sağlayabilir hem de tuvalin yan bezlerinin aşınmasını da önleyebilirsiniz. Satın alacağınız tuvallerin her biri sizleri hayal gücünü ortaya koyan hayallerinizden bir kesiti yansıtmaktadır. Kendi dünyanızı kendiniz oluşturarak istediğiniz renkler de boyayıp özgürce yeniliklere imza atabilirsiniz.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi