Tırmık

Tırmık

Özellikle bahçe işleriyle uğraşan bahçıvanların en çok kullandığı bir ürün olan tırmık çok yönlü kullanımı sayesinde kullanıcıların işlerine oldukça fayda sağlamaktadır. Birçok özelliği olan bu ürünü bahçeli bir evde oturan kişiler bile rahatlıkla kullanabilir. Sadece bahçe içerisindeki yaprak ve pislikleri temizlemek için kullanacağınız ürün ayrı özelliklerde olduğu gibi bahçenizin hem havalandırma hem de düzeltme için kullanacağınız ürünler ayrıdır.
Genel itibariyle demir uçları olan dikdörtgen ya da üçgen şekilde tasarlanmış bu ürünleri yapı marketlerden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Bu ürünler dikkatli kullanıldığı sürece uzun ömürlü kullanılma avantajı sağlamaktadır. Bahçıvan ya da çiftçilikle uğraşan birçok kişinin vazgeçilmez bir ekipmanı olan bu ürünler sayesinde toprak gereken havayı aldığı gibi toprak içerisinde kurumuş ve görünmeyen ağaç köklerini de temizleyebilecek kadar da özelliklidir.
Bahçenizdeki çimlere zarar vermeyecek ve onları koparmayacak özellikte olan bu ürünler plastik malzemesiyle tasarlanmış olup oldukça işe yaramaktadır. Ayarlanabilir boyu sayesinde de neredeyse her boy için avantaj halini almaktadır. Her bahçeye uygun tasarlanan bu ürünler bahçelerin olmazsa olmazı olup birçok kişinin de elin en önemli ihtiyacıdır.
Zirai alet üçlüsü içerisinde yer alan ve oldukça işe yarayan bu ürün sayesinde beliniz ağrımadan tarlanız ve bahçenizdeki tüm temizleme işlemini hafif hareketlerle yapabilir. Toprağın havalanmasında önemli rol oynayan bu ürün sayesinde toprağınızın verimliliği artarak mahsul üretmeye hazır hale gelecektir.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

 
Raco Expert Teleskopik Saplı Ayarlanabilir Çim Tırmığı Yorum yaz

Raco Expert Teleskopik Saplı Ayarlanabilir Çim Tırmığı

  • Karşılaştır
WOLF GARTEN AG-F PASLANMAZ ÇELİK YABA Yorum yaz

WOLF-Garten bahçe aletleri 80 yıldır aynı uzmanlık ve tutkuyla üretiliyor. WOLF-Garten bahçe aletleri üretilirken en çok dikkat edilen nokta aletlerin uzun yıllar boyunca sorunsuzca kullanılması için uygun materyallerin seçilmesidir. Özenle seçilen çelik malzemeler, uzun sertleştirilme ...

  • Karşılaştır