Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

Tırmık

Tırmık

Özellikle bahçe işleriyle uğraşan bahçıvanların en çok kullandığı bir ürün olan tırmık çok yönlü kullanımı sayesinde
kullanıcıların işlerine oldukça fayda sağlamaktadır. Birçok özelliği olan bu ürünü bahçeli bir evde oturan kişiler bile rahatlıkla kullanabilir. Sadece bahçe içerisindeki yaprak ve pislikleri temizlemek için kullanacağınız ürün ayrı özelliklerde olduğu gibi bahçenizin hem havalandırma hem de düzeltme için kullanacağınız ürünler ayrıdır.
Genel itibariyle demir uçları olan dikdörtgen ya da üçgen şekilde tasarlanmış bu ürünleri yapı marketlerden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Bu ürünler dikkatli kullanıldığı sürece uzun ömürlü kullanılma avantajı sağlamaktadır. Bahçıvan ya da çiftçilikle uğraşan birçok kişinin vazgeçilmez bir ekipmanı olan bu ürünler sayesinde toprak gereken havayı aldığı gibi toprak içerisinde kurumuş ve görünmeyen ağaç köklerini de temizleyebilecek kadar da özelliklidir.
Bahçenizdeki çimlere zarar vermeyecek ve onları koparmayacak özellikte olan bu ürünler plastik malzemesiyle tasarlanmış olup oldukça işe yaramaktadır. Ayarlanabilir boyu sayesinde de neredeyse her boy için avantaj halini almaktadır. Her bahçeye uygun tasarlanan bu ürünler bahçelerin olmazsa olmazı olup birçok kişinin de elin en önemli ihtiyacıdır.
Zirai alet üçlüsü içerisinde yer alan ve oldukça işe yarayan bu ürün sayesinde beliniz ağrımadan tarlanız ve bahçenizdeki tüm temizleme işlemini hafif hareketlerle yapabilir. Toprağın havalanmasında önemli rol oynayan bu ürün sayesinde toprağınızın verimliliği artarak mahsul üretmeye hazır hale gelecektir.

Gardena 03100

Yorum yaz

ÜRÜN TEKNIK ÖZELLIKLERIGARDENA combisystem Yaylı Tel Tırmık yosunlu çim alanları temizlemek için ve havalandırmak için idealdir. Güçlü tel dişler ve 50 cm'lik büyük çalışma genişliği hızlı ve etkili bir çalışma sağlar. Yaylı Tel Tırmık tüm GARDENA combisystem saplara uysa da, GARDENA ...

  • Karşılaştır
Gardena 03478

Yorum yaz

ÜRÜN TEKNIK ÖZELLIKLERI GARDENA El Tırmığı ve Çapası çok yönlü iki amaçlı bir alettir ve toprağı tırmıklamak ve gevşetmek ve ayrıca kazmak için kullanılabilir ; ekim yapmak için gereken her şey. 8,5 cm genişliği ile El Tırmığı ve Çapası çok pratiktir ve yüksek kaliteli çeliği ve ...

  • Karşılaştır