AEG Testere Tezgahı

Testere tezgahı

Testere herhangi bir malzemenin kesilmesi için kullanılan ve genellikle metalden yapılan üzerinde kesmek için dişleri bulunduran kesme aparatı olarak kullanılan malzemedir. Testere çeşitli boylarda bulunan ve çeşitleri bulunan bir alettir. İnsanların gün içerisinde veya genel olarak evlerinde dahi bu tarz kesme işlemlerini yapmak için kullanabilmeleri için evlerinde de bulundurdukları aparattır. Ancak insanların evlerinde bulundurdukları ve günlük işleri için kullandıkları bu testereler tabiki de küçük çaplı işlemler için kullanamaz.

Testere bu tarz küçük işlerin yanı sıra tabiki de üretim yapılan büyük çaplı fabrikalarda da daha büyük çaplı işlemler yapılmaktadır. Ve yine tabi ki buralarda yapılan işlemler insan gücüyle ve el testereleriyle halledilebilecek kadar basit işlemler olmadığı için bu alanda da sanayilerin doğasına uygun olarak makineler kullanılmaktadır. Fabrikalarda kullanılan ve kesme işleminin yapıldığı aletlere testere tezgahı adı verilmektedir.

Fabrikalarda kullanılan bu tezgahlar fabrikaların üretimini yaptığı ürünler için her türlü malzemenin kesimini yapabilecek ve işlerin daha kolay halledilmesini sağlayacak çaptadır. Testere tezgahları üretimi yapılacak ürünlerin veya üretim yapacak olan kalıplarında hazırlanmasında kullanılır.

İşverenler ve fabrika sahipleri için testere tezgahı vazgeçilmez ve olmazsa olmaz bir tezgah haline kısa süre içerisinde gelmiştir. Bugün hangi sanayiye giderseniz gidin görebileceğiniz ve klasikleşmiş tezgahlar arasında kendisine çoktan yer bulmuştur. Teknolojinin insan hayatını kolaylaştırmak için gelişmesinin sonuçları olarak bu ürün size ve çalışanlarınıza büyük kolaylıklar sağlayacaktır.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Kaldır

Şehir seçimi

 
AEG TS 250 K Yorum yaz

  Güçlü 1800 Watt motor  Zahmetsiz hassas kesim için 4800 RPM 90mm kesme derinliği (45 derece 53mm  Yüksek stabilite ve doğruluk için Çift bağlama paralel çit Aşırı yük koruması dayanıklılık sağlar 645 mm Entegre masa tarafı uzantısı kadar büyük kesim kapasitesi verir  Kolay ...

  • Karşılaştır