Filtreleme

Fiyat

Marka

Ürün Çeşidi

Malzeme

Renk

Şehir seçimi

Seçtiğimiz Markalar

Termos

Termos

Termos bugün evlerimizde sıklıkla kullandığımız sıcak ve soğuk su ihtiyacımıza anında kavuşabilmek için yapılmış
kaplardır. İlk icat edilişi 1892 yılında olmuş İngiliz kimyacının bazı maddeleri koruma ihtiyacından duyduğu gereksinim sonucu ortaya çıkmıştır. Geçmişten günümüze gelişen teknoloji sayesinde birçok değişimden geçerek amaç aynı olsa da farklı malzemeler kullanılarak değişik versiyonlar ortaya konulmak suretiyle kullanıma sunulmaktadır.

Yolculuklarda anında sıcak su yanımızda olsun isteriz fakat belli bir süre geçtikten sonra ihtiyacımız olan sıcak su özelliğini yitirmiş halde karşımıza çıkınca hayal kırıklığına uğrarız. Bunun olmaması için kaliteli yalıtkan sıcak ve soğuğu hapsedecek malzemeler kullanılarak yapılmış memnun kalmadığımızda iade edebileceğimiz ürünleri almalıyız ki yolda ihtiyacımız olduğunda bizi mahrum etmesin.

Termoslar gelişen teknolojik üretimler sayesinde büyük kaplar üzerinde de kullanılarak yemek şirketlerinin yemek transferlerinde. Sağlık sektöründe organ veya doku transferlerinde ve bunun gibi çok önemli alanlarda kullanılarak yararlı olmaktadırlar. Bu gün piyasada kullanılan termos markalarını incelersek garantili satışlar yapan Penguen, Cooker, Porgold, Stanley, Suseb, Carpex gibi paslanmaz çelikten üretilmiş termoslar bugün rahatlıkla günlük hayatımızda kullanabilmekteyiz.

Sadece sıvı saklama maksatlı olmayan bu termoslar yemek kabı şeklinde ve boyutları büyütülerek ayaklı ve musluklu modellerle de kullanımda bulunmaktadır. En önemli olan iç kısmını göremediğimiz bu malzemenin kullanımındaki şüpheleri daha önce kullananların yorumlarından veya hakkında geniş araştırma yapmak istiyorsak internet ortamında hakkındaki geniş bilgilerden faydalanmak suretiyle şüphelerimizi yok edebiliriz.

Freecamp Gayzer çelik Termos 0 90 Lt And608

Yorum yaz

Gayzer Çelik Termos 0,90 Lt Türkiye Genel Dağıtım / ModaCar Türkiye

  • Karşılaştır
Bebedue Likit Termos 500ml

Yorum yaz

Bebedue Likit Termos 500 mlBu termos her türlü sıvı gıdalar için idealdir. Özel dizaynı sayesinde koku ve tat bozulmalarını önler. Termos 8 ile 10 saate kadar içindeki sıvının sıcaklığını ve soğukluğunu muhafaza edebilir. Özel çift iç duvar çelik vakum  bölmesi ile maksimum soğuk ...

  • Karşılaştır
Igloo NLB100ATN Tutma Kulplu Çelik Termos 1 Litre

Yorum yaz

Kapasite     : 1 Litre   6-8 saat arası muhafaza ömrü, sıcak meşrubat koymadan sıcak su ile soğuk meşrubat koymadan soğuk su ile termosu çalkalanır ie muhafaza ömrü uzar.  

  • Karşılaştır
Kraft Termos Bebek Biberonu

Yorum yaz

Kraft Termos Bebek Biberonu0-5 yaşKARGO BEDELİ : 4...

  • Karşılaştır