Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

Seçtiğimiz Markalar

Tepsi, Kek, Pasta, Kurabiye Kalıbı

Tepsi, Kek, Pasta, Kurabiye Kalıbı

Çeşit çeşit kurabiye kalıbı ve mutfak gereçleri sayesinde, harika tarifler oluşturabilir
ve çok lezzetli yiyecekler yapabilirsiniz. Tepsi alıp, istediğiniz tarifleri deneyebilir ve sevdiklerinize güzel ikramlarda bulunabilirsiniz.
Böylece bu mutfak gereçleri sayesinde artık istediğiniz her şeyi daha kolay ve çabuk yapabilmeniz mümkün olacaktır. Çünkü mutfak gereçleri işinizi son derece kolaylaştırmakta ve mutfakta harikalar yaratmanıza yardımcı olmaktadır. Her mutfakta mutlaka olması gereken önemli mutfak gereçlerindendir.
Pasta kalıbı ve kek kalıbı ile istediğiniz tasarımda pasta ve kekler yapabilirsiniz. Tatlılara karşı çok meraklı iseniz ve farklı tarifleri denemeyi seviyorsanız, bu malzemeler mutfaktaki işlerinizi çok kolaylaştıracaktır. Ayrıca bu mutfak gereçlerini kullanarak, kendiniz ve sevdikleriniz için mükemmel pastalar yapabilir ve tatlılar konusunda harikalar yaratabilirsiniz.
Üstelik malzemeleri istediğiniz her zaman kullanabilirsiniz. Bu kalıplar ile istediğiniz her zaman harika görünen tatlılar yapabilirsiniz. Kalıpların kullanımı da çok rahattır. Bu yüzden herkes rahatça kalıpları kullanabilir ve kolayca temizleyebilir. Rengârenk kalıplar, mutfağınıza da çok yakışacaktır. Özellikle silikon kalıplar, oldukça rahat oldukları için daha fazla tercih edilmektedir.
Bu kalıplar, değişik desenlerde olabilmekte ve bu desenler sayesinde kalıpları kullanarak çok güzel şekillerde kekler ve pastalar yapabilirsiniz. Kalıplar sayesinde pasta ve kek gibi hamur işleriniz daha güzel pişer ve daha lezzetli olur. Yaptığınız yiyeceklerin kalıplardan çıkması da çok rahat olmaktadır. Bu kalıpları, bulaşık makinenizde de yıkayabilmeniz mümkün olmaktadır.

Arda Airbake Kurabiye Tepsisi 36x40 cm

Yorum yaz

►2 Alüminyum Katman►MicroDome Teknolojisi►Rezist Yapışmaz İç Kaplama►Yapışmaz Dış Kaplama►Çizilmelere ve Darbelere Dayanıklı►Bulaşık Makinesinde Yıkamaya Uygun►36 cm. x 40 cm.

  • Karşılaştır
Kek Kalıbı 3 Parça Kek Kalıbı Seti

Yorum yaz

3 Parça Kilitli Kek Kalıpları, kilitlenebilir özelliği sayesinde kekleriniz asla dağılmaz. 3 farklı boyda birbirinden kullanışlı kek kalıpları şimdi BatanGemi'de!

  • Karşılaştır
Cookie Mould Eğlenceli Kurabiye Kalıbı

Yorum yaz

Eğlenceli  Kurabiye Kalıbı Cookie Mould Hem eğlenceli hem pratik! Kurabiye hazırlarken eğlenceli figürler çıkartmak artık sizin elinizde. Eğle Kurabiye Kalıbı hamur işlerinizde pratik çözümler üretmenizi sağlar. Ürünün kullanımı çok basit ve kolaydır kalıbın arka kısmında ...

  • Karşılaştır