Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

Tepsi, Kek, Pasta, Kurabiye Kalıbı

Ev, Bahçe
Hayatımızın büyük bir kısmını geçirdiğimiz ve yaşam alanımız olan evlerin tasarımı ve kullanışlı fonksiyonlu eşyalarla
donanmış olması hepimizi mutlu eder. Ev alışverişi yaparken işimize yarayacak pratik nokta atış olarak değerlendirilebilecek eşyalar almamız hem evimizi kalabalıktan kurtaracak hem de işlerimizin daha kolay ve hızlı bitmesine yardımcı olacaktır hiç şüphesiz. Mudo, İstikbal, Bellona gibi bilinmiş büyük markaların ürettiği son tasarımlara baktığımızda her şeyin çok fonksiyonel olarak tasarlandığını görüyoruz.
Koltuk ve kanepe takımları salon takımları ve yatak odası takımlarında şıklığın yanı sıra kullanımın kolaylaşması için hafif eşyaların üretildiği de dikkatlerden kaçmıyor. Mutfaklarda bol bol dolap detaylarına yer verilerek malzeme saklama sıkıntısına son verilmek istenmiş. Bahçe kullanımında da yine şıklığın ve kolay kullanımın amaçlandığı takımlar müşterilerce dikkat çekmekte. Ürün seçenekleri arasında geniş müstakil evler için büyük ve ihtişamlı bahçe takımlarının yanı sıra havuz kenarlarında kullanılabilecek şekilde dizayn edilmiş koltuk şezlong karışımı takımlar da yer almakta. Güneşin yakıcılığı ve zararlı ışınlarından korunmak amacı ile yapılan geniş perdeli büyük şemsiyeler de müşterilerin ilgisini çekiyor.
Evinizin genel duruşunun sizi yansıtması ve daha konforlu eşyalar ile evinizin modern ve rahat bir çizgiye ulaşmasını isterken bütçe planınızı da doğru yapmaya özen gösterin. Sene içinde sezona bağlı olarak yapılan indirimlerden bizi takip ederek haberdar olabilir, evinize istediğiniz her şeyi en uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

50
Paşabahçe 59010 Borcam

Yorum yaz

Fırın Kabı 2,8 lt. Yiyeceklerle birebir temasi düsünüldügünde cam, mutfaginizda kullanabileceginiz en saglikli malzemelerden biridir. Tatlidan tuzluya her türlü yiyecegin hazirlanmasi, pisirilmesi ve sunumu için uygundur. Firinda, mikrodalgada, cam seramik ocakta, alev dagitici ...

Cupcake Corer Kek Oyucu 0270002286

Yorum yaz

Royalist yumuşak saplı gezdirme zinciri ile kö peğinizi gezdirmek ç ok daha kolay ve keyifli hale gelecek. Kancayı kö peğinizin boynuna gö re ayarlayabilirsiniz. Kullanımı oldukç a kolaydır. Yumuşak sapı ergonomiktir elinizi asla incitmez.

Tefal Patisserie Rosto Tepsisi - 39x28 cm

Yorum yaz

Tefal Patisserie Rosto Tepsisi Ürün Boyutları: 39x28 cmÜrün Detayları: Daha ergonomik ve rahat bir kavrama için daha geniş tutma yerleriYeni yapışmaz kaplaması sayesinde üstün yapışmazlıkTabanda yeni ipek baskı \"PATISSERIE\" logosuYeni Bugatti kırmızısı dış kaplamaPaslanmaz, ...