Tepsi, Kek, Pasta, Kurabiye Kalıbı

Tepsi, Kek, Pasta, Kurabiye Kalıbı

Çeşit çeşit kurabiye kalıbı ve mutfak gereçleri sayesinde, harika tarifler oluşturabilir
ve çok lezzetli yiyecekler yapabilirsiniz. Tepsi alıp, istediğiniz tarifleri deneyebilir ve sevdiklerinize güzel ikramlarda bulunabilirsiniz.
Böylece bu mutfak gereçleri sayesinde artık istediğiniz her şeyi daha kolay ve çabuk yapabilmeniz mümkün olacaktır. Çünkü mutfak gereçleri işinizi son derece kolaylaştırmakta ve mutfakta harikalar yaratmanıza yardımcı olmaktadır. Her mutfakta mutlaka olması gereken önemli mutfak gereçlerindendir.
Pasta kalıbı ve kek kalıbı ile istediğiniz tasarımda pasta ve kekler yapabilirsiniz. Tatlılara karşı çok meraklı iseniz ve farklı tarifleri denemeyi seviyorsanız, bu malzemeler mutfaktaki işlerinizi çok kolaylaştıracaktır. Ayrıca bu mutfak gereçlerini kullanarak, kendiniz ve sevdikleriniz için mükemmel pastalar yapabilir ve tatlılar konusunda harikalar yaratabilirsiniz.
Üstelik malzemeleri istediğiniz her zaman kullanabilirsiniz. Bu kalıplar ile istediğiniz her zaman harika görünen tatlılar yapabilirsiniz. Kalıpların kullanımı da çok rahattır. Bu yüzden herkes rahatça kalıpları kullanabilir ve kolayca temizleyebilir. Rengârenk kalıplar, mutfağınıza da çok yakışacaktır. Özellikle silikon kalıplar, oldukça rahat oldukları için daha fazla tercih edilmektedir.
Bu kalıplar, değişik desenlerde olabilmekte ve bu desenler sayesinde kalıpları kullanarak çok güzel şekillerde kekler ve pastalar yapabilirsiniz. Kalıplar sayesinde pasta ve kek gibi hamur işleriniz daha güzel pişer ve daha lezzetli olur. Yaptığınız yiyeceklerin kalıplardan çıkması da çok rahat olmaktadır. Bu kalıpları, bulaşık makinenizde de yıkayabilmeniz mümkün olmaktadır.

35
Kek Kalıbı 3 Parça Kek Kalıbı Seti

Yorum yaz

3 Parça Kilitli Kek Kalıpları, kilitlenebilir özelliği sayesinde kekleriniz asla dağılmaz. 3 farklı boyda birbirinden kullanışlı kek kalıpları şimdi BatanGemi'de!

Güral Porselen 40 cm. Fırın Kabı Köşeli Rölyefli GR40FK00

Yorum yaz

KULLANIM ALANI: Farklı dizaynı ile köşeli rölyefli fırın kabı, fırında balık, makarna, güveç, kek, börek, çeşitli yemek yapımında kullanılır. Ayrıca saklama kabı olarak da kullanıma uygundur.ÖLÇÜLERİ: 40 cm

Cem Safran Büyük Küvet Kek Kalıbı

Yorum yaz

Ölçüsü: 34 cm x 12 cm Özel yanmaz yapışmaz iç yüzey Değişik ve şık tasarımları sayesinde farklı kek formları elde etme imkanı Keklerin dağılmadan ve yapışmadan kolayca kalıptan ayrılabilme özelliği Kolay temizleme özelliği Ergonomik, dayanıklı ve kullanışlı modeller

Cem Kek Kalibi Büyük Dilimli Pirlanta

Yorum yaz

Cem Kek Kalıbı Pırlanta Büyük Dilimli Çap: 28 cm     Özel yanmaz yapışmaz iç yüzey     Değişik ve şık tasarımları sayesinde farklı kek formları elde etme imkanı     Keklerin dağılmadan ve yapışmadan kolayca kalıptan ayrılabilme özelliği     Kolay temizleme özelliği ...

Key MTL-100 Ferforje Kurabiye-Kek Standı

Yorum yaz

46 cm yüksekliğinde 3 katlı, ferforje kek/kurabiye standı ile servislerinize şıklık ve zerafet farkı katın.

Schafer SHF1340 Serakek 34 cm Turta Kek Kalıbı

Yorum yaz

  Not:Seramik iç kaplaması sayesinde ısıyı eşit bir şekilde dağıtıp, yemeklerinizin aromasını bozmadan daha lezzetli ve sağlıklı sonuçlar elde etmenizi sağlar. Ürünlerinizi klasik ocak ve holejan ocakların yanı sıra mikrodalga fırın dahil tüm fırınlarda kullanabilirsiniz.

Lava Tepsi Dikdörtgen 26x40 Cm

Yorum yaz

Lava Tepsi Dikdörtgen 26x40 Cm. Mavi 3 kat emaye kaplamalı Döküm Demir, Kalınlıklar: Taban=5mm. Yan yüzeyler=4mm. Kapasite: 5 lt. Ağırlık 5 kg.

;