Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

Tenis Raketi

Tenis deyince aklınıza kort tenisi geliyor muhtemelen. Oysaki masa tenisi diye bir spor da günümüzde hiç de azımsanmayacak derece popüler ve yatırım yapılan bir sektör. Hem kort tenisinde hem masa tenisinde, en aksesuar tek parçanız var o da elinizdeki tenis raketi. Onun sizin fiziki yapınıza göre olması, elinize oturuş şekli, hafifliği sizin performansını çok etkileyen unsurlardan olacaktır. Gerçi profesyonel tenisçiler kendi seçimlerinden çok, hangi markadan reklam anlaşması yapmışlarsa onu kullanmak zorunda kalıyorlar ancak sonuçta o markanın da kendine en uygun ürününü seçiyor.
Bilio’ya girerek bu tenis raketi konusunda oldukça tecrübelenebilirsiniz. 350 ye yakın kort tenis raketi çeşidi bir o kadarda masa tenisi raketi çeşidi tabiri caizse buradaki mağazalarda mevcut. Peki, ben ürünümü nasıl seçeceğim diyorsanız, ilk olarak size önerim bütçenizi arttırmanız. Bir kere para vereceğiniz bu üründe spora daha fazla ısınabilmek ve yüksek performans için kaliteli bir ürünle başlamalısınız. Masa tenisinde ürünün karbon yapıda olması çok önemli. Bu spin atmak denen teknik vuruşları daha kolay bir şekilde yapmanızı sağlayan bir unsur. Ayrıca inanılmaz hafif yapısıyla da oynadığınız süre boyunca bileklerinizi yormayacaktır. Burada ürünlerin popülaritesine göre bir kıyas içerisine girebilir ve sizin için en uygun raketi seçebilirsiniz. Bilio onlarca spor mağazasını bir hamlenizle kapınıza kadar getiriyor ve size sadece arasından basit bir seçim yapmak kalıyor. Bütçem kısıtlı diyorsanız da yukarıdan yapabileceğiniz bir filtreme ile sadece istediğiniz bütçe aralığında ürün satan mağazaların listesine ulaşabilirsiniz.
Wilson, Yonex ve Altis gibi bu alanda uzmanlaşmış markaların ürünlerini Bilio’da listelenen mağazalar üzerinden sipariş verebilirsiniz. Bununla beraber her alanda ürün üreten Adidas, Delta gibi markalardan da en azından başlangıç seviyesinde tenis raketi alabilirsiniz.

Wilson Grand Slam Xl 112 Tenıs Raket 24511151

Yorum yaz

Wilson Ekipman > Tenis Malzemeleri > Raketler GRAND SLAM XL 112 TENIS RAKET WRT320100

  • Karşılaştır
Wilson Energy Xl Tenıs Raketı 24508141

Yorum yaz

Wilson Ekipman > Tenis Malzemeleri > Raketler ENERGY XL TENIS RAKETI WILSON WRT 321900 ENERGY XL

  • Karşılaştır
Wilson Us Open Çocuk Tenıs Raketı 24507747

Yorum yaz

Wilson Çocuk > Ekipman > Tenis Malzemeleri US OPEN ÇOCUK TENIS RAKETI WRT22102U

  • Karşılaştır
Wilson Energy 24507952

Yorum yaz

Wilson Ekipman > Tenis Malzemeleri > Raketler ENERGY WRT321800

  • Karşılaştır
Wilson Wılson Roger Federer 26' Tenis Raketi 24508501

Yorum yaz

Wilson Çocuk > Ekipman > Tenis Malzemeleri WILSON ROGER FEDERER 26' TENİS RAKETİ WRT217800

  • Karşılaştır
Wilson Monfıls 100 Tenıs Raket 24511152

Yorum yaz

Wilson Ekipman > Tenis Malzemeleri > Raketler MONFILS 100 TENIS RAKET WRT31330U

  • Karşılaştır