Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

Tenis Raketi

Tenis deyince aklınıza kort tenisi geliyor muhtemelen. Oysaki masa tenisi diye bir spor da günümüzde hiç de azımsanmayacak derece popüler ve yatırım yapılan bir sektör. Hem kort tenisinde hem masa tenisinde, en aksesuar tek parçanız var o da elinizdeki tenis raketi. Onun sizin fiziki yapınıza göre olması, elinize oturuş şekli, hafifliği sizin performansını çok etkileyen unsurlardan olacaktır. Gerçi profesyonel tenisçiler kendi seçimlerinden çok, hangi markadan reklam anlaşması yapmışlarsa onu kullanmak zorunda kalıyorlar ancak sonuçta o markanın da kendine en uygun ürününü seçiyor.
Bilio’ya girerek bu tenis raketi konusunda oldukça tecrübelenebilirsiniz. 350 ye yakın kort tenis raketi çeşidi bir o kadarda masa tenisi raketi çeşidi tabiri caizse buradaki mağazalarda mevcut. Peki, ben ürünümü nasıl seçeceğim diyorsanız, ilk olarak size önerim bütçenizi arttırmanız. Bir kere para vereceğiniz bu üründe spora daha fazla ısınabilmek ve yüksek performans için kaliteli bir ürünle başlamalısınız. Masa tenisinde ürünün karbon yapıda olması çok önemli. Bu spin atmak denen teknik vuruşları daha kolay bir şekilde yapmanızı sağlayan bir unsur. Ayrıca inanılmaz hafif yapısıyla da oynadığınız süre boyunca bileklerinizi yormayacaktır. Burada ürünlerin popülaritesine göre bir kıyas içerisine girebilir ve sizin için en uygun raketi seçebilirsiniz. Bilio onlarca spor mağazasını bir hamlenizle kapınıza kadar getiriyor ve size sadece arasından basit bir seçim yapmak kalıyor. Bütçem kısıtlı diyorsanız da yukarıdan yapabileceğiniz bir filtreme ile sadece istediğiniz bütçe aralığında ürün satan mağazaların listesine ulaşabilirsiniz.
Wilson, Yonex ve Altis gibi bu alanda uzmanlaşmış markaların ürünlerini Bilio’da listelenen mağazalar üzerinden sipariş verebilirsiniz. Bununla beraber her alanda ürün üreten Adidas, Delta gibi markalardan da en azından başlangıç seviyesinde tenis raketi alabilirsiniz.

8
Wilson Energy XL

Yorum yaz

Marka: WilsonModel: Energy XLWRT 321800 L1 ENERGY XL TENİS RAKETİ

Wilson Us Open Tenis Raketi

Yorum yaz

Airlite alaşımlı ve çocuklar için tasarlanmıştır.

Wilson Hope

Yorum yaz

Bu ürünü alanlar Göğüs Kanseri Araştırma Vakfı için bağışta bulunmuş olacaklardır.

Wilson Pro Comp

Yorum yaz

WRT 327500 L3 PRO COMP TENIS RAKETI

Wilson WRT227800 R.Federer 26 Jr.

Yorum yaz

WRT 227800 R. FEDERER 26 JR TENIS RAKETI

Head 231172 MX Ice Tour

Yorum yaz

HEAD 231172 MX Ice Tour     Uzunluk:   685mm ( 27) Ağırlık:275 gr. Denge:330 mm. Kafa büyüklüğü:102  sq   in (660   cm2 )Işın genişliği:22 mm. Dize desen: 16   x 19. Dize gerilimi:26+/-2kp-57+/-5lbs. Karbon lifleri ve yeni bir kristalden üretilmiş çok küçük taneli alaşım. Daha ...

Wilson US Open 25

Yorum yaz

RAKET US OPEN 25 ÇOCUK RAKETI 8-10 YAŞ

Wilson Profesyonel Tenis Raketi Procomp 11 Procomp 11

Yorum yaz

Profesyonel Tenis Raketi Procomp 11 -- Kafa Boyu 102'' -- Kordaj ağırlığı 305 gr -- Uzunluk 27'' -- Kordaj Sıkılığı 16 x 19 -- Çarpaz kesit 22 mm RG BEAM -- Quadri FORM Teknolojisi ile üretilmiştir. -- Yetişkin Boy

Wilson Pro 23

Yorum yaz

Wilson WRT 229300 PRO 23 JR TENIS RAKETI