Tenis Raketi

Tenis deyince aklınıza kort tenisi geliyor muhtemelen. Oysaki masa tenisi diye bir spor da günümüzde hiç de azımsanmayacak derece popüler ve yatırım yapılan bir sektör. Hem kort tenisinde hem masa tenisinde, en aksesuar tek parçanız var o da elinizdeki tenis raketi. Onun sizin fiziki yapınıza göre olması, elinize oturuş şekli, hafifliği sizin performansını çok etkileyen unsurlardan olacaktır. Gerçi profesyonel tenisçiler kendi seçimlerinden çok, hangi markadan reklam anlaşması yapmışlarsa onu kullanmak zorunda kalıyorlar ancak sonuçta o markanın da kendine en uygun ürününü seçiyor.
Bilio’ya girerek bu tenis raketi konusunda oldukça tecrübelenebilirsiniz. 350 ye yakın kort tenis raketi çeşidi bir o kadarda masa tenisi raketi çeşidi tabiri caizse buradaki mağazalarda mevcut. Peki, ben ürünümü nasıl seçeceğim diyorsanız, ilk olarak size önerim bütçenizi arttırmanız. Bir kere para vereceğiniz bu üründe spora daha fazla ısınabilmek ve yüksek performans için kaliteli bir ürünle başlamalısınız. Masa tenisinde ürünün karbon yapıda olması çok önemli. Bu spin atmak denen teknik vuruşları daha kolay bir şekilde yapmanızı sağlayan bir unsur. Ayrıca inanılmaz hafif yapısıyla da oynadığınız süre boyunca bileklerinizi yormayacaktır. Burada ürünlerin popülaritesine göre bir kıyas içerisine girebilir ve sizin için en uygun raketi seçebilirsiniz. Bilio onlarca spor mağazasını bir hamlenizle kapınıza kadar getiriyor ve size sadece arasından basit bir seçim yapmak kalıyor. Bütçem kısıtlı diyorsanız da yukarıdan yapabileceğiniz bir filtreme ile sadece istediğiniz bütçe aralığında ürün satan mağazaların listesine ulaşabilirsiniz.
Wilson, Yonex ve Altis gibi bu alanda uzmanlaşmış markaların ürünlerini Bilio’da listelenen mağazalar üzerinden sipariş verebilirsiniz. Bununla beraber her alanda ürün üreten Adidas, Delta gibi markalardan da en azından başlangıç seviyesinde tenis raketi alabilirsiniz.

 • Tenis (114)
  • Tenis Raketi

Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

 
Wilson Federer Tenis Raketi Yorum yaz

Ara sıra tenis oynayanlar için tasarlanmıştır.

 • Karşılaştır
Head Youtek Xtreme Team Raket Yorum yaz

Güçlü ve kontrol kolaylığı sağlayan tenis raketi.

 • Karşılaştır
Artengo Tr760 Tenis Raketi Yorum yaz

Hobi amaçlı tenis oynayan, raketinde güç ve rahatlık arayan, 125 - 135 cm arası uzunluğa sahip genç oyuncular için tasarlandı.

 • Karşılaştır
Babolat Vs Tenis Raketi Yorum yaz

Sağlam büyük raket yüzeyi ve kolay tutulur hafif doku.

 • Karşılaştır
Artengo Tr890 Tenis Raketi Yorum yaz

Düzenli olarak tenis oynayan, güçlü ve dengeli vuruşlar yapmak isteyenler için tasarlandı.

 • Karşılaştır
Artengo Tr700 Tenis Raketi Seti Yorum yaz

Tatile çıktığınızda hobi amaçlı tenis oynamanız için tasarlandı. Kullanıma hazır bu set, 2 raket ve 2 toptan oluşmaktadır.

 • Karşılaştır
Babolat Vs Babolat Drıve Z Lıte Raket Yorum yaz

Çocuk raketinde yetişkin raketine geçenler için kullanılır.

 • Karşılaştır
Artengo Plaj Tenisi Seti Yorum yaz

Beach Tenis aktiviteleri için tasarlanmıştır.

 • Karşılaştır
Artengo Btr700 Raket Yorum yaz

Beach tenis aktiviteleri için tasarlanmıştır.

 • Karşılaştır
Artengo Btr800 Raket Yorum yaz

Beach tenis oynayanlar için idealdir.

 • Karşılaştır
Artengo Tr860 Tenis Raketi Yorum yaz

Kulüplerde düzenli olarak ilerleme amaçlı tenis oynayan, güç, kontrol edilebilirlik ve rahatlık arayan oyuncular için tasarlandı.

 • Karşılaştır
Artengo Tr830 Tenis Raketi Yorum yaz

İlerleme amaçlı, kulüplerde düzenli olarak oynayan ve güç sağlayacak bir raket arayanlar için tasarlandı.

 • Karşılaştır