Filtreleme

Fiyat

Marka

Kaldır

Çeşit

Şehir seçimi

Seçili filtreler:

Seçili filtreleri kaldır
Marka:
Karaca ×

Karaca Tencere, Düdüklü Tencere, Tava

Sevdiklerinize yapacağınız yemekler için özenle seçersiniz malzemeleri… Kaliteli ve taze olması önceliğinizdir. Peki neyin içinde pişireceğinizi riske atmak ister misiniz? En başta sağlıklı bir yemek için gerekli olan kaliteli bir tencere, alelade bir markanın alelade bir ürünü olmamalıdır.
Bir tencere alırken öncelikle içinin seramik yapısına dikkat etmek gerekir, daha sonra yapışmama özelliği, dayanıklılığı, kullanım ömrü araştırılmalı. Ve en keyifli kısmı; desenlerini, rengini, modelini seçme kısmı… En çok bu kısma bayılıyoruz çünkü mutfağımıza farklı bir hava katmasını yeni bir renk oluşturmasını istiyoruz. Özellikle günümüzde piyasaya yeni yeni çıkmaya başlayan renk renk tencereler, yeni desenleriyle ve tasarımlarıyla göz dolduruyorlar. Farklı modellerle, yemeğin hızlı pişmesine yardımcı olunuyor. Mesela düdüklü, buharlı, seramik döküm gibi seçenekleri mevcuttur. Bunları tek tek alabileceğiniz gibi 4’lü, 6’lı, 8’li setler halinde boy boy küçüklü büyüklü alabilmeniz mümkün. Korkmaz, Cem, Mehtap, Schafer, TAÇ, AKSU, Ar-Yıldız, Arzum, Berf, Emsan, Evimsaray, Fissler, Korkmaz, Sofram gibi markaların çeşitli seçeneklerine ulaşabilirsiniz.
Tencere diyip geçmeyin içinde sağlığınız hazırlanıyor. Bu nedenle çok daha özenli bir şekilde araştırma yapılarak ürün seçilmeli. Aksi takdirde çizik, yanık, seramiği dökük sağlıksız koşullarda pişmiş yemek elbette hoşunuza gitmeyecektir. Sizlere farklı model ve tarzları, farklı kalitedeki ürünleri, farklı renk ve desenleri sunmak için bilio.com markaları ve modelleri karşılaştırmakta. Fiyat karşılaştırması yapabilmek için birçok görseli sizlere fikir edinebilmeniz sağlığınız için en uygun ürünü seçebilme aşamanızda yanınızda olabilmek adına sizin için hazırlayıp göstermekte.

Karaca Window 18 Parça Tencere Seti

Yorum yaz

Ürün Özellikleri4 Adet Tencere (8 Prç. )3 Adet Cezve1 Adet Cezve Askısı ...

Karaca Eco Set 4 Parça

Yorum yaz

Karaca Eco Set 4 Parça Mavi

Karaca Eco Cooker 7 Lt Düdüklü

Yorum yaz

Özel emniyet kilidi, tencere içinde basınç oluşmaya...

Karaca Seramik Kırmızı 24 Cm Tava

Yorum yaz

*Özel tasarım bakalit tencere kulpları. *Özel tasarım ısıtı homojen şekilde dağıtan ısı halkalı dış taban.  ;*Yapışmayı engelleyici petek dokulu iç taban Ürün tasarımı ile yüksek performanslı pişirme ve kullanım ergonomisi sağlanmıştır.  ;*Aşınmaya daha dirençli seramik iç kaplama ...

Karaca Seramik Kırmızı 28 Cm Karnıyarık Tencere

Yorum yaz

Özel tasarım bakalit tencere kulpları. Cam kapak Özel tasarım ısıtı homojen şekilde dağıtan ısı halkalı dış taban.  ; Yapışmayı engelleyici petek dokulu iç taban Ürün tasarımı ile yüksek performanslı pişirme ve kullanım ergonomisi sağlanmıştır.  ; Aşınmaya daha dirençli seramik ...

Karaca Seramik Kırmızı 30 Cm Karnıyarık Tencere

Yorum yaz

Karaca Seramik Kırmızı 30 Cm Karnıyarık Tencere...

Karaca Seramik Kırmızı 28 cm Tava

Yorum yaz

Karaca -Karaca Seramik Kırmızı 28 Cm Tava

Karaca Alya Elma şekeri Set 8 Parça Tencere Seti

Yorum yaz

KARACA ALYA ELMA ŞEKERİ SET 8 PRÇ 2 adet Derin Tencere (4 parça) 1 adet Karnıyarık Tencere (2 parça) 1 adet Sahan (2 parça)  

Karaca Ilgın 22 Cm Tencere

Yorum yaz

Karaca -Karaca Ilgın 22 Cm Tencere

Karaca Ilgın 24 Cm Tencere

Yorum yaz

Karaca -Karaca Ilgın 24 Cm Tencere

Karaca Alya Sedef Set 8 Parça

Yorum yaz

KARACA ALYA SEDEF SET 8 PRÇ

Karaca Didim 18 Parça Çelik Tencere Seti

Yorum yaz

Karaca Didim 18 Parça TencereSeti Kırmızı...

Karaca Ceramica 5 Parça Set

Yorum yaz

Karaca -Karaca Ceramica 5 Parça Set Kırmızı

Karaca Eko Set 4 Parça

Yorum yaz

Karaca Eko Set 4 Parça Violet

Karaca Seramik Kırmızı 26 Cm Tava

Yorum yaz

Karaca Seramik Kırmızı 26 Cm Tava...

;