Filtreleme

Fiyat

Marka

Kaldır

Çeşit

Materyal

Renk

Şehir seçimi

Seçtiğimiz Markalar

Seçili filtreler:

Seçili filtreleri kaldır
Marka:
Essenso ×

Essenso Tencere, Düdüklü Tencere, Tava

Sevdiklerinize yapacağınız yemekler için özenle seçersiniz malzemeleri… Kaliteli ve taze olması önceliğinizdir. Peki neyin içinde pişireceğinizi riske atmak ister misiniz? En başta sağlıklı bir yemek için gerekli olan kaliteli bir tencere, alelade bir markanın alelade bir ürünü olmamalıdır.
Bir tencere alırken öncelikle içinin seramik yapısına dikkat etmek gerekir, daha sonra yapışmama özelliği, dayanıklılığı, kullanım ömrü araştırılmalı. Ve en keyifli kısmı; desenlerini, rengini, modelini seçme kısmı… En çok bu kısma bayılıyoruz çünkü mutfağımıza farklı bir hava katmasını yeni bir renk oluşturmasını istiyoruz. Özellikle günümüzde piyasaya yeni yeni çıkmaya başlayan renk renk tencereler, yeni desenleriyle ve tasarımlarıyla göz dolduruyorlar. Farklı modellerle, yemeğin hızlı pişmesine yardımcı olunuyor. Mesela düdüklü, buharlı, seramik döküm gibi seçenekleri mevcuttur. Bunları tek tek alabileceğiniz gibi 4’lü, 6’lı, 8’li setler halinde boy boy küçüklü büyüklü alabilmeniz mümkün. Korkmaz, Cem, Mehtap, Schafer, TAÇ, AKSU, Ar-Yıldız, Arzum, Berf, Emsan, Evimsaray, Fissler, Korkmaz, Sofram gibi markaların çeşitli seçeneklerine ulaşabilirsiniz.
Tencere diyip geçmeyin içinde sağlığınız hazırlanıyor. Bu nedenle çok daha özenli bir şekilde araştırma yapılarak ürün seçilmeli. Aksi takdirde çizik, yanık, seramiği dökük sağlıksız koşullarda pişmiş yemek elbette hoşunuza gitmeyecektir. Sizlere farklı model ve tarzları, farklı kalitedeki ürünleri, farklı renk ve desenleri sunmak için bilio.com markaları ve modelleri karşılaştırmakta. Fiyat karşılaştırması yapabilmek için birçok görseli sizlere fikir edinebilmeniz sağlığınız için en uygun ürünü seçebilme aşamanızda yanınızda olabilmek adına sizin için hazırlayıp göstermekte.

Essenso Chambery Cast Iron Yuvarlak Grill Tava 28Cm Siyah

Yorum yaz

Essenso Chambery Cast Iron Yuvarlak Grill Tava 28cm Siyah

  • Karşılaştır
Essenso Bombé İndüksiyonlu Döküm Demir Grill Tava 30Cm Kırmızı

Yorum yaz

Essenso Bombé İndüksiyonlu Döküm Demir Grill Tava 30cm Kırmızı

  • Karşılaştır
Essenso Chambery Döküm Demir Oval Tencere 15X33Cm Turuncu

Yorum yaz

Essenso Chambery Döküm Demir Oval Tencere 15X33cm Turuncu

  • Karşılaştır
Essenso Chambery Cast Iron Yuvarlak Grill Tava 28 Turuncu

Yorum yaz

Essenso Chambery Cast Iron Yuvarlak Grill Tava 28 Turuncu

  • Karşılaştır
Essenso Ecotouch Berlin Mürdüm Tencere Tava Set 3 Parça

Yorum yaz

Essenso Ecotouch Berlin Mürdüm Tencere Tava Set 3 Parça

  • Karşılaştır
Essenso Chambery Döküm Demir Oval Tencere 15X33Cm Kırmızı

Yorum yaz

Essenso Chambery Döküm Demir Oval Tencere 15X33cm Kırmızı

  • Karşılaştır