Takma Kirpik

Takma Kirpik

Kadınlar için kirpikler oldukça önemlidir. Uzun ve hacimli kirpikler bakışlarınıza çok daha fazla anlam katmakta ve her kadının da hayalidir bu kirpikler. Gelişen kozmetik kısa ve düz kirpiklere de çare buldu. Takma kirpikler ile istediğiniz şekildeki kirpiklere sahip olabilirsiniz. Çeşit çeşit ve renk renk takma kirpikler ile makyajınız bambaşka bir havaya bürünecektir ve gözleriniz olduğundan daha ön planda duracaktır.
Mavi, yeşil, siyah, pembe ve daha birçok renkte takma kirpik bulmanız mümkün. Örneğin; Extra 15 takma kirpiği kirpiklerinizi daha uzun, hacimli ve sık gösterecektir. Çok daha kaliteli kirpikler kullanmak isterseniz de eğer; Tanaçan Blink İpek Kirpik kullanabilirsiniz.
Her kadın daha kıvrımlı, hacimli kirpiklere sahip olmak ister; ama çoğunun bir türlü takma kirpik kullanmaya eli gitmez. Oysaki kullanımı oldukça basit ve hiçbir zararı yok. Takıp daha sonra çıkartamamaktan korkuyorsanız; emin olun ki siz çıkartmasanız dahi ömür boyu sizinle kalmayacak takma kirpik.
Gerçekten kullanımı oldukça kolay ve pratik. Extra 15 gibi bir takma kirpik aldınız. Kullanım şu şekilde: takma kirpiği kutusundan cımbızla alınız, kutunun içinde bulunan yapıştırıcıyı takma kirpiğe uygulayın ve kurumasını bekleyin, daha sonra gözünüzden iç köşesinden dış köşesine doğru kirpiğinize en yakın olacak şekilde yapıştırınız. Tüm yapmanız gereken işlemler bu. Çıkartmak için ise takma kirpiği çekmeniz yeterli. Tekrarlı kullanımda da yine aynı adımları izlemeniz yeterli olacaktır.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Renk

Şehir seçimi

 
Lionesse NE-705 Yorum yaz

Ucuz, kaliteli, orijinal Lionesse Takma Kirpik NE-705 indirimli fiyatlarla, telefonla alışveriş yapma imkanı, kapıda ödeme ve bedava kargo seçenekleriyle balerin. com`da.

  • Karşılaştır
1000 HOUR Noble Black Doğal Kirpik Yorum yaz

Bütün 1000Hour takma kirpiklerinde hypo-allergenic özellikli yapıştırıcı bulunmaktadır.

  • Karşılaştır
Revlon 91202 Smokey Glamour Takma Kirpik Yorum yaz

Özellikleri Maximum uzunlukta kullanım süresine sahiptir Suya dayanıklıdır Revlon kirpik yapıştırıcısı ile birliktedir Kullanımı Takma kirpik üzerindeki bant çizgisi boyunca yapıştırıcı sürünüz , 20 saniye bekleyiniz. Takma kirpikleri göz kapaklarına doğal kirpikler hizasına ...

  • Karşılaştır
Lionesse NE-704 Yorum yaz

Ucuz, kaliteli, orijinal Lionesse Takma Kirpik NE-704 indirimli fiyatlarla, telefonla alışveriş yapma imkanı, kapıda ödeme ve bedava kargo seçenekleriyle balerin. com`da.

  • Karşılaştır
1000 Hours Dogal Kirpik Exotic Yorum yaz

Bütün 1000Hour takma kirpiklerinde hypo-allergenic özellikli yapıştırıcı bulunmaktadır.

  • Karşılaştır
Revlon 91248 Lengthening Takma Kirpik Yorum yaz

Maximum uzunlukta kullanım süresi Suya dayanıklı Revlon kirpik yapıştırıcısı ile birlikte

  • Karşılaştır
1000 HOUR Envious Doğal Kirpik Yorum yaz

Bütün 1000Hour takma kirpiklerinde hypo-allergenic özellikli yapıştırıcı bulunmaktadır.

  • Karşılaştır
Revlon 91003 Flirty Takma Kirpik Yorum yaz

REVLON Yapışkanı Ayrı Takma Kirpikler 91003 Maksimum uzunlukta kullanım süresi Suya dayanıklı...

  • Karşılaştır
Revlon 91128 Takma Kirpik Lush Yorum yaz

REVLON KIRPIK LUSH 91128REVLON TAKMA KIRPIK Özellikleri:Revlon kirpik yapıştırıcısı ile bi...

  • Karşılaştır