Takım Elbise

İş hayatının vazgeçilmezi haline gelen takım elbiseler artık günlük yaşamda da oldukça sık kullanılır hale geldi. Daha çok siyah ve kahverenginin hâkim olduğu takım elbiseler için çok fazla renk seçeneğine bilio.com aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Siyah ve kahverengi daha ciddi duruşu sergilemenize yardımcı olur. Ve karizmanızı güçlendirir. Enerjik bir görünüm için daha canlı renkler tercih edilebilir. İş hayatında hep bir adım önde olmak için şıklığınıza önem vermelisiniz. İşinizi ve sizi yansıtan modellere yönelin. Özellikle yırtmaçlı modelleri seçerken dikkatli davranın. Sizin için çok dar veya çok bol bir elbise görüntü anlamında oldukça kötü duracaktır. Elbisenizi tamamlayıcı aksesuarlarda şıklığınızı destekler.

Düz desenli takım elbise modellerinin yanı sıra kareli olan modellerde bulunmaktadır. Günlük hayatta sadece ceket, pantolon, gömlek olarak kullanımı olan bu takım elbiseler kravat ile de desteklenebilir. İçine giyilen yelek ile daha şık bir görünüm kazanabilirsiniz. Söz, nişan, düğün gibi özel günlerde giyilen takım elbiselerin her zamankilerden daha şık olması gerekir. Damatlık seçiminde de yine son derece şık bir model tercih etmelisiniz. Beden ölçülerinize uygun olan takım elbiseler sizi daha iyi gösterecektir. Ceket, pantolon veya gömleğin beden ölçünüzden farklı seçilmesi sizi rahatsız eder. Ayrıca kötü bir görüntü oluşturur.

Dünyaca ünlü markalar bilio.com sitesinde takım elbise kategorisinde sıralanmıştır. Elbiseleri inceleyebilir, fiyat karşılaştırmaları yapabilirsiniz. Yapılan onlarca teklif içinden size en uygun olanını kabul edebilirsiniz. Ürünleri popülerlik veya en çok satılanlar şeklinde sıralama seçeneğinizde bulunuyor. Fabrika, Kiğılı, Daffari, Beymen Club, Beymen Business, Altın Yıldız, Ramsey gibi takım elbisede kalitenin öncüsü haline gelen markaların ürünleri sitede yerini almıştır. Dilediğiniz renk ve beden seçimini yapabilirsiniz. Kullanıcı yorumlarını okuyarak modeller hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Filtreleme

Sadece fiyat teklifi olan ürünler

Fiyat

Marka

Renk

Şehir seçimi