Tablet PC Kılıfı, Standı

Bilgisayar
Verilen komutları yerine getiren elektronik cihazlara bilgisayar denilmektedir. Bilgisayar dilimize İngilizce computer kelimesinden geçmiştir. Teknolojinin gelişmesi ile bilgisayar günümüzde her alana girmiş bulunmaktadır. Bilgisayarın bu denli her alana girmiş bulunması ve her alanda kullanılması ile günümüzde hemen hemen her yerde bilgisayarlar bulunmaktadır. Bilgisayarlar günümüzde ev, iş yerleri ve daha akla gelecek her yerde kullanılabilmektedir.
Bilgisayar ilk üretildiği zaman çok büyük boyutlarda üretilmiştir zamanla boyutları küçülmüştür. Başlarda bir oda boyunda olan bilgisayar zamanla masa üstü bilgisayar, laptop ve günümüzde cebe girecek kadar küçültülmüş durumdadır. Bilgisayarın yaptığı işlemlere bakılacak olursa; web sitelerinde dolaşma, alışveriş yapmak, oyun oynamak, haberleri okumak, araştırma yapmak, müzik dinlemek ve daha saymakla bitmeyecek birçok alanda kullanılmaktadır.
İlk üretilen bilgisayarların ve günümüzdeki bilgisayarın çalışma yapısına bakıldığı zaman dört ana başlıkta incelenmektedir. Bunlar; bilginin girişi, bilginin saklanması, bilginin işlenmesi ve son olarak bilginin çıkışıdır. Bilgisayar yukarıda da denildiği gibi hemen hemen her yerde bulunmaktadır. Yeni bilgisayar alacaklar bilgisayarları her yerde kolaylık bulabilirler mesele elektronik eşya satan alışveriş merkezler, bilgisayarcılar ve internet üzerinden bulunabilir. İnternet üzerinde bulunan bilgisayar satım sitelerinden birine örnek verilecek olursa; www.bilio.com adresi ve bunun gibi daha birçok teknolojik adresinden bilgisayar alınabilmektedir.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Ürün Tipi

Renk

Şehir seçimi

 
Belkin F8N669cw Yorum yaz

BELKIN BELKIN F8N669CWC01 Koruyuculu Idap-2 Kılıfı Siyah-Kırmızı

  • Karşılaştır
Everest KB-TAB10 Yorum yaz

Açıklama Tablet Pc Kılıfı Ebatı 10 Marka Everest Model KB-TAB10 Özellikler Micro Usb Türkçe Q Klavye + Renk Kırmızı

  • Karşılaştır
EYE-Q EQ-LTAB97TRQ Yorum yaz

9.7 e kadar olan tabletler için idealdir. Istenilen şekilde ayarlanabilen açılı stand kullanımı. Yüksek koruma sağlayan kapatma bandı. Ekran kullanımını engellemeyen, tam tutuş sağlayan esnek sabitleyiciler. sabitleyiciler. Satış Garanti Süresi (ay) : 24

  • Karşılaştır
EYEQ Eq-utabpubr7 Yorum yaz

EYEQ EQ-UTABPUBR7 7 TABA TERMO DERI UNIVERSAL TABLET KILIFI

  • Karşılaştır
EYEQ Eq-utabpubk10 Yorum yaz

EYEQ EQ-UTABPUBK10 10 SIYAH TERMO DERI UNIVERSAL TABLET KILIFI

  • Karşılaştır
Zagg PROfolio+ iPad 2/New iPad/iPad 4 Siyah Klavyeli Kılıf Yorum yaz

Zagg PROfolio+ iPad 2/New iPad/iPad 4 Siyah Klavyeli Kılıf

  • Karşılaştır
Samsung Tab S2 9.7" Uyumlu Beyaz Klavyeli Tablet Kılıfı (EJ-FT810TWEGTR) 0,50 / 5 Yorum yaz

Samsung Tab S2 9.7" Uyumlu Beyaz Klavyeli Tablet Kılıfı (EJ-FT810TWEGTR)

  • Karşılaştır
Asus Transleeve Dual Blue Tablet Kılıfı Yorum yaz

TF201-TF300T-TF700T UYUMLUÜrün Kodu: 007 ASUS TRNSL DUAL MAVİ

  • Karşılaştır
Dark Samsung Galaxy Note 10,1" 2014 P602 360° Dönebilen Siyah Kılıf Stand (DK-AC-SMKRT103N14) Yorum yaz

Dark Samsung Galaxy Note 10,1" 2014 P602 360° Dönebilen Siyah Kılıf Stand (DK-AC-SMKRT103N14)

  • Karşılaştır
Case Logic UFOL-110 Yorum yaz

Universal 10.1-10.2" Tablet PC kılıfı Samsung Galaxy 10, Archos 101, Viewsonic G Tablet, Toshiba Thrive, Asus Transformer, Acer Aconia, SuperPad gibi cihazlara tam uyar. Benzersiz asma sistemi ile çeşitli ebatlardaki tablet PClere ek bir aparat gerekmez. 2 adet yatay açı seçeneği ...

  • Karşılaştır