Listem

Filtreleme

Fiyat

Marka

10/100/1000 Mbit/s portu sayısı

Yönetilebilir (SNMP)

10/100 Mbit/s portu sayısı

QoS

Şehir seçimi

Şehir

Switch

Ürünleri Karşılaştır ?
53
HP 2530-24G Switch

Yorum yaz

Bu Ürün Orijinal Ambalajında ve Faturalı olarak 3 Iş Günü Içinde Hızlı Kargo Teslimatı Yapılır. 7 Gün Içinde Koşulsuz Iade Edebilirsiniz, nbsp; iade şartları , nbsp;iptalformu, nbsp; tüketici hakları nbsp; venbsp; sıkça sorulan sorular nbsp;için ilgilisayfa linklerini ...

HP ProCurve 1410-24G J9561A

Yorum yaz

Ürün ÖzellikleriMarka: HPModel: ProCurve 1410-24G J9561AModel:J9561A10/100 Port:--10/100/1000 Port:24 PORTMini-GBIC Yuvası:2 Combo PortMAC Adres Kapasitesi:8,000 EntriesSwitching Kapasitesi:48 GBPSAçıklama:--

Cisco SG100-16 16-Port Gigabit Switch SG100-16-EU

Yorum yaz

Veri Transfer Hızı: 10/100/1000 MbpsPort Sayısı: 16 PortYönetim: YönetilemezRouck Mount: VarGaranti Süresi: 24 Ay Ürünlere ait özellikler üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme amaçlıdır. Ürün bilgilerindeki hatalardan dolayı Hay Teknoloji ve Yazılım ...

S-Link Sl-sw22 2 Port Usb 2.0 Switch

Yorum yaz

" USB bağlantıları PC kameralardan tarayıcılara, yazıcılara, Hub’lara ve KVM switch’lerine, çeşitli aygıtlarda bulunabilir. USB teknolojisi, bilgisayar çevre donanımları piyasasında hükmünü sürdürmeye devam ederken USB 2.0 Paylaşma Switchler, küçük işletmeler ve ev tipi kullanıcıların ...

TP-Link MC111CS WDM Fiber Converter Singlemode ÇiftYönlü Fast Ethernet Medya Dönüştürücü

Yorum yaz

Bu Ürün Ne Yapar? - MC111CS, 100BASE-FX fiberi 100Base-TX bakır kabloya-veya tam tersine- dönüştürmek için tasarlanmış bir medya dönüştürücüdür. WDM teknolojisi ile tek fiber kablo üzerinden veri alış verişi sağlar ve kablo masrafını yarıya indirir. IEEE 802.3u 10/100Base-TX ve ...

HP X121 1G SFP LC LX Transceiver

Yorum yaz

Port : 1 LC 1000BASE-LX port (IEEE 802.3z Type 1000BASE-LX); Duplex: full only Diğer Özellikler : 2-550 m (multimode 62.5 m core diameter, 500 MHzkm bandwidth), 2-550 m (multimode 50 m core diameter, 400 MHzkm bandwidth), 2-550 m (multimode 50 m core diameter, 500 MHzkm bandwidth), ...

HP 2920-24G Switch

Yorum yaz

Bu Ürün Orijinal Ambalajında ve Faturalı olarak 3 Iş Günü Içinde Hızlı Kargo Teslimatı Yapılır. 7 Gün Içinde Koşulsuz Iade Edebilirsiniz, nbsp; iade şartları , nbsp;iptalformu, nbsp; tüketici hakları nbsp; venbsp; sıkça sorulan sorular nbsp;için ilgilisayfa linklerini ...

HP 2920-48G Switch

Yorum yaz

Bu Ürün Orijinal Ambalajında ve Faturalı olarak 3 Iş Günü Içinde Hızlı Kargo Teslimatı Yapılır. 7 Gün Içinde Koşulsuz Iade Edebilirsiniz, nbsp; iade şartları , nbsp;iptalformu, nbsp; tüketici hakları nbsp; venbsp; sıkça sorulan sorular nbsp;için ilgilisayfa linklerini ...

Dell PowerConnect 5548

Yorum yaz

Marka: DellModel: PowerConnect 5548Model:DELL-PC5548-STK10/100 Port:Yok10/100/1000 Port:48 PortPoE Port:YokUplink:4 adet Combo SFP+Rackmountable:VarA nahtarlama Performansı Mpps:65.47GbpsAnahtarlama Kapasitesi Gbps:128GbpsMAC Address Sayısı:16000IEEE. 8021Q VLAN:YokLayer 3 Routing:YokIPv6 ...

Juniper EX2200-24T-4G

Yorum yaz

DETAYAÇIKLAMAAnahtar TipiLayer 3Garanti2 YılPort Sayısı - Hızı24 - 10/100/1000YönetilebilirEvetWeb ArayüzüVarRack TipiEvetFormSFP

HP 2620-24 J9623A

Yorum yaz

Bu Ürün Orijinal Ambalajında ve Faturalı olarak 3 Iş Günü Içinde Hızlı Kargo Teslimatı Yapılır. 7 Gün Içinde Koşulsuz Iade Edebilirsiniz, nbsp; iade şartları , nbsp;iptalformu, nbsp; tüketici hakları nbsp; venbsp; sıkça sorulan sorular nbsp;için ilgilisayfa linklerini ...

HP 2620-48 J9626A

Yorum yaz

Bu Ürün Orijinal Ambalajında ve Faturalı olarak 3 Iş Günü Içinde Hızlı Kargo Teslimatı Yapılır. 7 Gün Içinde Koşulsuz Iade Edebilirsiniz, nbsp; iade şartları , nbsp;iptalformu, nbsp; tüketici hakları nbsp; venbsp; sıkça sorulan sorular nbsp;için ilgilisayfa linklerini ...

HP 1405-5 J9791A

Yorum yaz

Bu Ürün Orijinal Ambalajında ve Faturalı olarak 3 Iş Günü Içinde Hızlı Kargo Teslimatı Yapılır. 7 Gün Içinde Koşulsuz Iade Edebilirsiniz, nbsp; iade şartları , nbsp;iptalformu, nbsp; tüketici hakları nbsp; venbsp; sıkça sorulan sorular nbsp;için ilgilisayfa linklerini ...

Tenda S5

Yorum yaz

Marka: TendaModel: S5Ürün özellikleri:Veri Transfer Hızı: 10/100 MbpsPort Sayısı: 5 PortRouck Mount: Yok

Cisco WS-C3750X-24T-S

Yorum yaz

Catalyst 3750X 24 Port Data IP Base (WS-C3750X-24T-S)

TP-Link MC110CS Fiber Converter Single-mode Çift Yönlü Fast Ethernet Medya Dönüştürücü

Yorum yaz

Marka: TP-LinkModel: MC110CS Fiber Converter Single-mode Çift Yönlü Fast Ethernet Medya DönüştürücüBu Ürün Ne Yapar?- MC110CS, 100BASE-FX fiberi 100Base-TX bakır kabloya-veya tam tersine-dönüştürmek için tasarlanmış bir medya dönüştürücüdür. IEEE 802.3u10/100Base-TX ve 100Base-FX ...

Asus Dsl-n55u N300m Dl Gbit 2xusb 3g4g

Yorum yaz

*Kolay kurulum, network uygulama kontrolü ve sinyal durumunu takip etmek için ASUSWRT Dashboard arayüzü600 Mbps bant genişliği sağlayan Dual-band Wi-Fi4 adet Gigabit Ethernet girişi ile geniş kablolu ağ performansıÇift Işlemcili Ev Eğlence Merkezi ASUS’un ilk N600 dual-band Wi-Fi ...

TP-Link Tl-sg5412f Jetstream 12 Port Gbit Sfp L2 Yönetilebilir Switch 4 C

Yorum yaz

Üretici Kodu: TL-SG5412F TL-SG5412F 12 GIGA. SFP, 4PORT GIGA. L2 YÖN. -TL-SG5412FStandartlarIEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p. Portlar12 1000Mbps SFP 4 10/100/1000Mbps ...

TP-Link TL-SF1005D

4,00 / 5 2 kullanıcı oyu 2 yorum

Ürün ÖzellikleriMarka: TP-LinkModel: TL-SF1005DVeri aktarımıMaks. Veri transfer hızı 0.1 Gbit/sTam iki taraflı baskıVeri hızı 10/100 MbpsYönlendirme/geçiş kapasitesi 1 Gbit/sAğ oluşturmaAdres tablosu boyutu 1000 entriesAkış kontrol desteğiYedekle ve iletYönetim özellikleriAnahtar ...

Airties Air 205 (0205)

Yorum yaz

Otomatik MDI/MDI-X özelliği ile bağlı olduğu cihazın desteklediği bağlantı türüne (MDI ya da MDI-X)göre bağlantıyı algılar ve veri transferini buna göre sağlar. Stored and Forward (Depola ve Gönder) özelliği ile ağınızdaki veri bütünlüğünü sağlar, paket kaybını ve gecikmeyi engeller ...

HP Jg708a 1410-24g-r Yönetilemez Switch

Yorum yaz

Bu Ürün Orijinal Ambalajında ve Faturalı olarak 3 Iş Günü Içinde Hızlı Kargo Teslimatı Yapılır. 7 Gün Içinde Koşulsuz Iade Edebilirsiniz, nbsp; iade şartları , nbsp;iptalformu, nbsp; tüketici hakları nbsp; venbsp; sıkça sorulan sorular nbsp;için ilgilisayfa linklerini ...

ATEN ATEN-CL5716MT LCD KVMP Switch

Yorum yaz

Sürgülü Kasaya Sahip, 1U yüksekliğinde, kabin tipi, 17" LCD Ekran, Touchpad’i ve Türkçe Klavye;si Bulunan, 16 Port PS/2-USB KVMP (Periferi/ Çevre Cihazlarla (USB) Bağlantı Kurabilir) Switch Harici olarak PS/2 veya USB KVM kabloları kullanarak 16 adet bilgisayar ile bağlantı ...

Airties AIR-108 (Air-0108)

Yorum yaz

Marka: AirtiesModel: AIR-108Ürün özellikleri:Çok İşlevli: 150Mbps kablosuz erişim noktası ve Tekrarlayıcı"N-Hızlı" kablosuz iletişim: 802.11n standardına uygun 150 Mbps hızında kablosuz erişim noktasıKapsama problemleriyle karşılaşılabilen beton binalarda kapsama alanını artıran AirTies ...

TP-Link TL-SF1008D

Yorum yaz

Ürün ÖzellikleriMarka: TP-LinkModel: TL-SF1008DStandartlar: IEEE 802.3 10Base-T , IEEE 802.3U 100Base-TXNetwork Konektör Yapısı: RJ45Portlar: 8 10/100Mbps Auto-Negotiation x UTPBilgi Transfer Hızı: Ethernet: 10Mbps (Half Duplex), 20Mbps (Full Duplex)Fast Ethernet: 100Mbps (Half Duplex), ...

TP-Link TL-SG1024

Yorum yaz

Marka: TP-LinkModel: TL-SG1024Veri aktarımıMaks. Veri transfer hızı: 1 Gbit/sTam iki taraflı baskıVeri hızı: 10/100/1000 MbpsMaksimum bağlantı noktası bant genişliği: 48 Gbit/sAğ oluşturmaYedekle ve iletAuto MDI/MDI-XAğ standartı: IEEE802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3xBağlantıBağlantı ...

TP-Link TL-SG1005D

Yorum yaz

Marka: TP-LinkModel: TL-SG1005DTeknik DetaylarEthernet Port Sayısı: 5Max. Veri Aktarım Hızı: 10/100/1000 Mbps (Gigabit)Port Detayları: 5 x 10/100/1000Mbps RJ-45 Ethernet port / MDI/MDIX otomatik algılama / 1000BASE-T/100BASE-TX/10BASE-TBoyutlar (GxDxY): 165 x 108 x 28 mm

ATEN CS62US

Yorum yaz

ATEN ATEN AT-CS62US 2 Port KVM Auto Switch

Next YE 9/8 Kaskad Multiswitch

Yorum yaz

Tüm Multiswitch modellerinde oluşabilecek arızalara karşı hiç bir onarım yapılmadan 3 YIL ÜRÜN DEĞIŞIM GARANTISI Hızlı ve kolay kurulum, dayanıklı ve uzun ömürlü 2 Çanaklı 8 Daireliktir.

HP 2620-48-PoE+ J9627A

Yorum yaz

Bu Ürün Orijinal Ambalajında ve Faturalı olarak 3 Iş Günü Içinde Hızlı Kargo Teslimatı Yapılır. 7 Gün Içinde Koşulsuz Iade Edebilirsiniz, nbsp; iade şartları , nbsp;iptalformu, nbsp; tüketici hakları nbsp; venbsp; sıkça sorulan sorular nbsp;için ilgilisayfa linklerini ...