Filtreleme

Fiyat

Marka

10/100/1000 Mbit/s portu sayısı

Yönetilebilir (SNMP)

10/100 Mbit/s portu sayısı

QoS

Şehir seçimi

Switch

Bilgisayar
Verilen komutları yerine getiren elektronik cihazlara bilgisayar denilmektedir. Bilgisayar dilimize İngilizce
computer kelimesinden geçmiştir. Teknolojinin gelişmesi ile bilgisayar günümüzde her alana girmiş bulunmaktadır. Bilgisayarın bu denli her alana girmiş bulunması ve her alanda kullanılması ile günümüzde hemen hemen her yerde bilgisayarlar bulunmaktadır. Bilgisayarlar günümüzde ev, iş yerleri ve daha akla gelecek her yerde kullanılabilmektedir.
Bilgisayar ilk üretildiği zaman çok büyük boyutlarda üretilmiştir zamanla boyutları küçülmüştür. Başlarda bir oda boyunda olan bilgisayar zamanla masa üstü bilgisayar, laptop ve günümüzde cebe girecek kadar küçültülmüş durumdadır. Bilgisayarın yaptığı işlemlere bakılacak olursa; web sitelerinde dolaşma, alışveriş yapmak, oyun oynamak, haberleri okumak, araştırma yapmak, müzik dinlemek ve daha saymakla bitmeyecek birçok alanda kullanılmaktadır.
İlk üretilen bilgisayarların ve günümüzdeki bilgisayarın çalışma yapısına bakıldığı zaman dört ana başlıkta incelenmektedir. Bunlar; bilginin girişi, bilginin saklanması, bilginin işlenmesi ve son olarak bilginin çıkışıdır. Bilgisayar yukarıda da denildiği gibi hemen hemen her yerde bulunmaktadır. Yeni bilgisayar alacaklar bilgisayarları her yerde kolaylık bulabilirler mesele elektronik eşya satan alışveriş merkezler, bilgisayarcılar ve internet üzerinden bulunabilir. İnternet üzerinde bulunan bilgisayar satım sitelerinden birine örnek verilecek olursa; www.bilio.com adresi ve bunun gibi daha birçok teknolojik adresinden bilgisayar alınabilmektedir.

47
HP X121

Yorum yaz

Port : 1 LC 1000BASE-LX port (IEEE 802.3z Type 1000BASE-LX); Duplex: full only Diğer Özellikler : 2-550 m (multimode 62.5 m core diameter, 500 MHzkm bandwidth), 2-550 m (multimode 50 m core diameter, 400 MHzkm bandwidth), 2-550 m (multimode 50 m core diameter, 500 MHzkm bandwidth), ...

  • Karşılaştır
Cisco WS-C2960-24TC-L

Yorum yaz

Marka: CiscoModel: WS-C2960-24TC-LÜrün özellikleri:10/100 Port: 2410/100/1000 Bakır Gigabit: 2Gigabit Combo Port 10/100/1000 yada SFP: 2Rackmountable

  • Karşılaştır
Aten Cs22u

Yorum yaz

CS22U 2 port USB VGA KVM Switch ürünü bilgisayarlar arasında geçiş yapabilmek için kullanıcılara basit ve süratli bir yöntem sunmaktadır. Kendisine bağlı (1.80 metre) switch kablosu sayesinde uzaktan bilgisayar seçimi yapılabilmektedir. Bu sayede CS22U cihazını gözden uzak bir ...

  • Karşılaştır
HP 1910-24-PoE JG539A

Yorum yaz

Üretici Kodu: JG539A JG539A 1910-24 24 PORT POE SWITCH-JG539AStandartlar802.1D 802.1p 802.1Q 802.1s 802.1w 802.3 802.3ab 802.3ad 802.3i 802.3x 802.3z. Portlar24 RJ-45 autosensing 10/100 PoE+ ports (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3at PoE+);Duplex: ...

  • Karşılaştır
Tp-Link MC220L

Yorum yaz

Bu Ürün Ne Yapar? - MC220L, 1000BASE-SX/LX/LH fiberi 1000Base-T bakır kabloya -veya tam tersine- dönüştürmek için tasarlanmış bir medya dönüştürücüdür. IEEE802.3ab 1000Base-T and IEEE802.3z 1000Base-SX/LX/LH standartlarıyla uyumlu MC220L, SC-Tipi konnektör ve çoklu/tekli mod fiber ...

  • Karşılaştır
HP JE009A

5,00 / 5 1 kullanıcı oyu 1 yorum

Marka: HPModel: V1910-48G (JE009A)Teknik özelliklerBağlantı Noktaları: 48 RJ-45 auto-negotiating 10/100/1000 ports(IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T); 4 SFP 1000 Mbps ports; Supports a maximum of 48 autosensing 10/100/1000 ports plus ...

  • Karşılaştır
D-Link DLK-DGS-1210-28

Yorum yaz

Number of Ports . 24 10/100Base-TX Ethernet ports . 2 10/100/1000BASE-T . 2 Combo 10/100/1000BASE-T/SFP Port Standards & Functions . IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet (twisted-pair copper) . IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet (twisted-pair copper) . IEEE 802.3x Flow ...

  • Karşılaştır
Tp-Link TL-SF1016

Yorum yaz

- 16 adet 10/100 RJ45 portları - Energy-Efficient Teknolojisi ile % 40 daha az enerji tüketimi - Mac adres ve otomatik MDI/MDIX desteği Bu Ürün Ne Yapar? 16 portlu hızlı ethernet switch ile tüm çalışma gruplarınızın ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Kolay kullanımı, güvenirliği ...

  • Karşılaştır
D-Link Dgs-1100-16

Yorum yaz

Ek özellikler: Rack Mount Modül Desteği: Yok Port sayısı: 16 Tipi: Sabit Portlu Yoğunluklu Port tipi: 1Gbps Yönetilme Durumu: Yönetilebilir (WEB)

  • Karşılaştır
Tp-Link TL-SF1005D

4,33 / 5 3 kullanıcı oyu 3 yorum

Ürün ÖzellikleriMarka: TP-LinkModel: TL-SF1005DVeri aktarımıMaks. Veri transfer hızı 0.1 Gbit/sTam iki taraflı baskıVeri hızı 10/100 MbpsYönlendirme/geçiş kapasitesi 1 Gbit/sAğ oluşturmaAdres tablosu boyutu 1000 entriesAkış kontrol desteğiYedekle ve iletYönetim özellikleriAnahtar ...

  • Karşılaştır
Cisco SG300-28

Yorum yaz

Marka: CiscoModel: SG300-28Ürün özellikleri:Anahtar Tipi: Layer 2Port Sayısı - Hızı: 24 - 10/100/1000Uplink: 2xGigabit Base-T + 2 xSFP ComboPOE (Port/Toplam): YokYönetilebilir: EvetWeb Arayüzü: VarRack Tipi: Evet

  • Karşılaştır
Cisco SG500-28-K9-G5

Yorum yaz

CISCO CISCO SG500-28-K9-G5 28-port Gigabit Switch

  • Karşılaştır
Cisco WS-C2960-24PC-L

Yorum yaz

Model:2960 SERISI10/100 Port:2410/100/1000 Port:2PoE Port:24Uplink:VarRackm ountable:VarAnahtarlama Performansı Mpps:YokAnahtarlama Kapasitesi Gbps:YokMAC Address Sayısı:YokIEEE. 8021Q VLAN:YokLayer 3 Routing:YokIPv6 Desteği:YokIEEE 802.1X:YokAccess Control List:YokSNMP v1/v2c/v3:YokConsole/Telnet/CLI ...

  • Karşılaştır
Juniper Networks Ex2200-48p-4g Swtch

Yorum yaz

EX 2200, 24-port 10/100/1000BaseT (POE)+4Gbe swtch

  • Karşılaştır
D-Link Dgs-3120-24

Yorum yaz

Ek özellikler: IPv6 Desteği Ek özellikler: Rack Mount Ek özellikler: Stack Desteği Modül Desteği: Var Port sayısı: 24 Tipi: Sabit Portlu Türü: Layer 2 Uplink Port Tipi: 1000Mbps Fiber Yoğunluklu Port tipi: 1Gbps Yönetilme Durumu: Yönetilebilir (TAM)

  • Karşılaştır
Huawei S5700-28x-pwr-li-ac24

Yorum yaz

Ek özellikler: PoE Ek özellikler: Rack Mount Port sayısı: 24 Tipi: Sabit Portlu Türü: Layer 2 Uplink Port Tipi: 10 Gbps Fiber Yoğunluklu Port tipi: 1Gbps Yönetilme Durumu: Yönetilebilir (TAM)

  • Karşılaştır
HP J9560A

Yorum yaz

Marka: HPModel: ProCurve 1410-16G J9560AÜrün özellikleri:Port Desteği: 16 PortMarka: HPStandartlar: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3uPort: 16xRj45Montaj Tipi: Standart

  • Karşılaştır