Filtreleme

Fiyat

Marka

10/100/1000 Mbit/s portu sayısı

Yönetilebilir (SNMP)

10/100 Mbit/s portu sayısı

QoS

Şehir seçimi

Switch

77
TP-Link TL-SF1005D

4,00 / 5 2 kullanıcı oyu 2 yorum

Ürün ÖzellikleriMarka: TP-LinkModel: TL-SF1005DVeri aktarımıMaks. Veri transfer hızı 0.1 Gbit/sTam iki taraflı baskıVeri hızı 10/100 MbpsYönlendirme/geçiş kapasitesi 1 Gbit/sAğ oluşturmaAdres tablosu boyutu 1000 entriesAkış kontrol desteğiYedekle ve iletYönetim özellikleriAnahtar ...

TP-Link TL-SG108

Yorum yaz

Bu Ürün Ne Yapar? TP-LINK 8 10/100/1000Mbps Masaüstü Switch TL-SG108 kolay yoldan gigabit Ethernet'e geçiş yapmanızı sağlar. Masaüstünü gerçek bir gigabite dönüştürerek ağ sunucularınızın ve omurga bağlantılarınızın hızını artırır. Dahası, TL-SG108 düşük güç tüketimi planını benimser. ...

HP V1910-48G (JE009A)

Yorum yaz

Marka: HPModel: V1910-48G (JE009A)Teknik özelliklerBağlantı Noktaları: 48 RJ-45 auto-negotiating 10/100/1000 ports(IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T); 4 SFP 1000 Mbps ports; Supports a maximum of 48 autosensing 10/100/1000 ports plus ...

Zyxel GS-2200-24

Yorum yaz

Ürün KoduÜrün Marka Model ZYXEL GS-2200-24 24 PORT 100/1000+4xDUAL SFP L2 M. Standartlar IEEE 802.3 , IEEE 802.3u , IEEE 802. ab , IEEE 802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.1D spanning tree protocol, IEEE 802.1w rapid spanning tree protocol, IEEE 802.1s , IEEE 802.1p , priority protocols ...

S-Link Sl-325 2 Port Kvm Switch Manuel 15010

Yorum yaz

Üretici Kodu: SL-3252 SL-325 2 PORT VGA+PS2 1.8M M/M KABLOLU MANU-SL-32522 bilgisayarın 1 klavye, 1 fare ve 1 monitör tarafından denetlenmesini sağlar. Bilgisayar seçimi Switch üzerindeki tuşla veya klavyeden Hot-Key ile yapılabilir. Otomatik tarama (autoscan) fonksiyonu ile bilgisayar ...

HP Hp 2530-48g-poe

Yorum yaz

Bu Ürün Orijinal Ambalajında ve Faturalı olarak 3 Iş Günü Içinde Hızlı Kargo Teslimatı Yapılır. 7 Gün Içinde Koşulsuz Iade Edebilirsiniz, nbsp; iade şartları , nbsp;iptalformu, nbsp; tüketici hakları nbsp; venbsp; sıkça sorulan sorular nbsp;için ilgilisayfa linklerini ...

Zyxel GS1100-24

Yorum yaz

Marka: ZyxelModel: GS1100-24Ürün özellikleri:Standartlar: IEEE 802.3 10Base-T Ethernet;IEEE 802.3u 100 Base-Tx Ethernet; IEEE 802.3ab 1000 Base-T Ethernet; IEEE 802.3az EEE support;IEEE 802.3x flow control;I EEE 802.3z 1000 Base-X ;IEEE 802.1p CoSPortlar: 24x 1000Base-T + 2x OPEN ...

Asus GX 1024X

Yorum yaz

Marka: AsusModel: GX 1024XÜretici Kodu: CA-110GIGAX GX1024X 24 PORT 10/100 METAL SWITCH RM-CA-110StandartlarIEEE 802.3 (10BASE-T), IEEE 802.3u (100BASE-TX), IEEE 802.3x (Flow Control). Portlar24 x 10/100Mbps, Auto MDI/MDIX. Mac adres8000 MAC. Ön bellek. Kablolama. Veri transfer hızı. Fiber desteği.

HP 2920-48G Switch

Yorum yaz

Bu Ürün Orijinal Ambalajında ve Faturalı olarak 3 Iş Günü Içinde Hızlı Kargo Teslimatı Yapılır. 7 Gün Içinde Koşulsuz Iade Edebilirsiniz, nbsp; iade şartları , nbsp;iptalformu, nbsp; tüketici hakları nbsp; venbsp; sıkça sorulan sorular nbsp;için ilgilisayfa linklerini ...

TP-Link TL-PoE150S PoE INJECTOR

Yorum yaz

ÖZELLIKLER: - IEEE 802.3af uyumluluğu - 100 metreye kadar güç dağıtımı yapar - Gerekli güç ihtiyaçlarını otomatik olarak algılar - Tak ve Çalıştır, yapılandırma gerektirmez - Harici güç adaptörü kaynağı TANITIM: - PoE Enjektör TL-POE150S: IEEE 802.3af standardıyla tam uyumludur ...

S-Link SL-KW10

Yorum yaz

http://www. multivizyon. tv/ProductImages/91866/big/3_tvlcdakssln 00010. jpg

HP Hp X120 1g Sfp Lc Lx Transceiver

Yorum yaz

Standart : A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit SX transceiver that provides a full-duplex Gigabit solution up to 550m on a Multimode fiber. Diğer Özellikler : 1 LC 1000BASE-SX port Boyutlar (G x D x Y) : 5.51 x 1.52 x 1.17 cm Ağırlık : 0.02 kg Garanti Süresi : Lifetime, ...

TP-Link TL-SG1008D

Yorum yaz

Marka: TP-LinkModel: TL-SG1008DÜrün özellikleri.Ethernet Port Sayısı: 8Max. Veri Aktarım Hızı: 10/100/1000 Mbps (Gigabit)Port Detayları: 8 x 10/100/1000Mbps RJ-45 Ethernet port / MDI/MDIX otomatik algılama / 1000BASE-T/100BASE-TX/10BASE-TBoyutlar (GxDxY): 200 x 140 x 28 mm

Zyxel ES-108A

5,00 / 5 1 kullanıcı oyu 1 yorum

Marka: ZyxelModel: ES-108AÜrün AçıklamasıÜretici Kodu: ES-108AEthernet Port Sayısı: 8Max. Veri Aktarım Hızı: 10/100 MbpsPort Detayları: 8 x 10/100Mbps RJ-45 Ethernet port / MDI/MDIX otomatik algılama / 100BASE-TX/10BASE-TXBoyutlar (GxDxY): 154,5 x 85 x 26 mm

Hama 42553 Hdmi Değiştirici Switcher G-410

Yorum yaz

HAMA 42553 HDMI DEĞIŞTIRICI (SWITCHER) G-410 2G/1Ç

D-Link DGS-1016D

Yorum yaz

D-LINK DGS-1016D 16 PORT LAYER 2 RACKMOUNTABLE UNMANAGED GIGABIT SWITCH MAC Adres Tablosu Boyutu . . 8K 8K Switch Fabric Geçiş Kumaş . . 32Gbps Forwarding Capacity 32Gbps Iletim Kapasitesi Transmission Method Iletim Yöntemi . . Store-and-Forward Mağaza ve Ilet Diagnostic LEDs ...

Dark DK-HD-SW4X1 HDMI Switch

Yorum yaz

Dark Full HD5 Giriş 1 Çıkışlı Uzaktan Kumandalı HDMI Switch (Seçici) 5 farklı HDMI Çıkışlı Cihazı Tek HDMIÜzerinden TV'nize Bağlayın Televizyonunuzun HDMI Çıkışları Yetersiz ise ÇözümDark'tan Dark, TV'nizin HDMI çıkışlarını kolayca arttırabilmeniz ve birden çok HDMIcihazı ...

HP 1810-8G Switch J9802A

Yorum yaz

Bu Ürün Orijinal Ambalajında ve Faturalı olarak 3 Iş Günü Içinde Hızlı Kargo Teslimatı Yapılır. 7 Gün Içinde Koşulsuz Iade Edebilirsiniz, nbsp; iade şartları , nbsp;iptalformu, nbsp; tüketici hakları nbsp; venbsp; sıkça sorulan sorular nbsp;için ilgilisayfa linklerini ...

Cisco WS-C2960S-48TS-L

Yorum yaz

Catalyst 2960S 48 GigE, 4 x SFP LAN Base (WS-C2960S-48TS-L)

HP Jg708a 1410-24g-r Yönetilemez Switch

Yorum yaz

Bu Ürün Orijinal Ambalajında ve Faturalı olarak 3 Iş Günü Içinde Hızlı Kargo Teslimatı Yapılır. 7 Gün Içinde Koşulsuz Iade Edebilirsiniz, nbsp; iade şartları , nbsp;iptalformu, nbsp; tüketici hakları nbsp; venbsp; sıkça sorulan sorular nbsp;için ilgilisayfa linklerini ...

Dell PowerConnect 2848

Yorum yaz

Marka: DellModel: PowerConnect 2848No Redundant Power Supply selected (for PC2xxx, PC3xxx, PC5xxx, PC6xxx)Power Cord PDU (Rack)Power Connect Order - EDBPowerConnect Order IdentifierPC2XXX Base WarrantyPC 2xxx Lifetime Limited Hardware Warranty: Basic Hardware Service PartsOnlyPC2XXX ...

Artes NH1600

Yorum yaz

Genel Özellikler Port Sayısı: 16 Ürün Bilgileri Açıklama : - Ev ve küçük ofis kullanıcıları için en uygun çözümdür. - NH1600 sadece IEEE 802.3 / 802.3u 10 / 100Mbps Ethernet standardı değil ayrıca duplex transferle de uyumludur. - Duplex transfer ağ üzerinden iki yönlü işlem ...

Allied Telesis AT-FS750/24PoE

Yorum yaz

Capable of providing up to 12 ports of Class 2 802.3af POE power (6 ports Class 3), the ATFS750/ 24POE is ideally suited for those applications using security camera, wireless access points, IP phones, or and other POE powered device. The POE options eliminates the need for power ...

D-Link Dgs-1005

Yorum yaz

D-LINK DGS-1005A 5 PORT (PLASTIC) SWITCH 10/100/1000 GIGABIT Think Green The D-Link 5-Port Gigabit Switch is part of D-Links new series of SOHO devices that make use of D-Links Green Technology, providing energy savings, reduced heat, and a longer product life without sacrificing ...

Asus Dsl-n55u N300m Dl Gbit 2xusb 3g4g

Yorum yaz

*Kolay kurulum, network uygulama kontrolü ve sinyal durumunu takip etmek için ASUSWRT Dashboard arayüzü600 Mbps bant genişliği sağlayan Dual-band Wi-Fi4 adet Gigabit Ethernet girişi ile geniş kablolu ağ performansıÇift Işlemcili Ev Eğlence Merkezi ASUS’un ilk N600 dual-band Wi-Fi ...

Tenda POE1300S 2 Port 10/100/1000 POE Enjektörü

Yorum yaz

Üretici Kodu: POE1300S POE1300S 2PORT 10/100/1000 POE ENJEKTÖRÜ-POE1300SStandartlarIEEE802.3 , IEEE802.3u, IEEE802.3ab. Portlar2 RJ-45 ports (data in/data & power out) provide 10/100/1000Mbps link rate. Mac adres. Ön bellek. Kablolama. Veri transfer hızı. Fiber desteği. Çapraz ...

HP 2620-48 J9626A

Yorum yaz

Bu Ürün Orijinal Ambalajında ve Faturalı olarak 3 Iş Günü Içinde Hızlı Kargo Teslimatı Yapılır. 7 Gün Içinde Koşulsuz Iade Edebilirsiniz, nbsp; iade şartları , nbsp;iptalformu, nbsp; tüketici hakları nbsp; venbsp; sıkça sorulan sorular nbsp;için ilgilisayfa linklerini ...