Filtreleme

Fiyat

Marka

10/100/1000 Mbit/s portu sayısı

  • 24 (11)
  • 16 (9)
  • 2 (5)
  • 8 (5)
  • 5 (4)
  • Diğer:
  • 1 (1)
  • 4 (2)
  • 10 (1)
  • 48 (2)
  • 50 (1)

Yönetilebilir (SNMP)

10/100 Mbit/s portu sayısı

QoS

Şehir seçimi

Switch

Bilgisayar
Verilen komutları yerine getiren elektronik cihazlara bilgisayar denilmektedir. Bilgisayar dilimize İngilizce
computer kelimesinden geçmiştir. Teknolojinin gelişmesi ile bilgisayar günümüzde her alana girmiş bulunmaktadır. Bilgisayarın bu denli her alana girmiş bulunması ve her alanda kullanılması ile günümüzde hemen hemen her yerde bilgisayarlar bulunmaktadır. Bilgisayarlar günümüzde ev, iş yerleri ve daha akla gelecek her yerde kullanılabilmektedir.
Bilgisayar ilk üretildiği zaman çok büyük boyutlarda üretilmiştir zamanla boyutları küçülmüştür. Başlarda bir oda boyunda olan bilgisayar zamanla masa üstü bilgisayar, laptop ve günümüzde cebe girecek kadar küçültülmüş durumdadır. Bilgisayarın yaptığı işlemlere bakılacak olursa; web sitelerinde dolaşma, alışveriş yapmak, oyun oynamak, haberleri okumak, araştırma yapmak, müzik dinlemek ve daha saymakla bitmeyecek birçok alanda kullanılmaktadır.
İlk üretilen bilgisayarların ve günümüzdeki bilgisayarın çalışma yapısına bakıldığı zaman dört ana başlıkta incelenmektedir. Bunlar; bilginin girişi, bilginin saklanması, bilginin işlenmesi ve son olarak bilginin çıkışıdır. Bilgisayar yukarıda da denildiği gibi hemen hemen her yerde bulunmaktadır. Yeni bilgisayar alacaklar bilgisayarları her yerde kolaylık bulabilirler mesele elektronik eşya satan alışveriş merkezler, bilgisayarcılar ve internet üzerinden bulunabilir. İnternet üzerinde bulunan bilgisayar satım sitelerinden birine örnek verilecek olursa; www.bilio.com adresi ve bunun gibi daha birçok teknolojik adresinden bilgisayar alınabilmektedir.

HP 1910-24-PoE JG539A

Yorum yaz

Üretici Kodu: JG539A JG539A 1910-24 24 PORT POE SWITCH-JG539AStandartlar802.1D 802.1p 802.1Q 802.1s 802.1w 802.3 802.3ab 802.3ad 802.3i 802.3x 802.3z. Portlar24 RJ-45 autosensing 10/100 PoE+ ports (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3at PoE+);Duplex: ...

  • Karşılaştır
Cisco SLM2048T-EU

Yorum yaz

Marka: CiscoModel: SLM2048T-EUÜrün özellikleri:Maks. Veri transfer hızı: 100 Gbit/sVeri hızı: 10/100/1000 MbpsYönlendirme/geçiş kapasitesi: 100 Gbit/sAdres tablosu boyutu: 8000 KayıtlarVLAN adedi: 128Ağ standartı: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3abYönetim özellikleriAnahtar tipi: ...

  • Karşılaştır
D-Link DES-1210-28

Yorum yaz

Model:DES-1210-2810/100 Port:2410/100/1000 Bakır Gigabit:2PoE Desteklenen Port Adeti:24Gigabit Combo Port 10/100/1000 yada SFP:2Rackmountable:Var Forwarding Throughputs Mpps:YokSwitching Kapasitesi Gbps:12.8GbpsMAC Address Table Size:8KIEEE. 8021Q VLANs:YokLayer 3 Switching:YokIPv6 ...

  • Karşılaştır
Ladox Ld-1710

Yorum yaz

Ek özellikler: Din-Rail Ek özellikler: PoE Modül Desteği: Var Port sayısı: 10 Tipi: Sabit Portlu Türü: Layer 2 Uplink Port Tipi: 1000Mbps Fiber Uplink Port Tipi: 10/100/1000 Bakır Yoğunluklu Port tipi: 10/100Mbps Yönetilme Durumu: Yönetilebilir (TAM)

  • Karşılaştır
HP JE009A

5,00 / 5 1 kullanıcı oyu 1 yorum

Marka: HPModel: V1910-48G (JE009A)Teknik özelliklerBağlantı Noktaları: 48 RJ-45 auto-negotiating 10/100/1000 ports(IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T); 4 SFP 1000 Mbps ports; Supports a maximum of 48 autosensing 10/100/1000 ports plus ...

  • Karşılaştır
HP J9560A

Yorum yaz

Marka: HPModel: ProCurve 1410-16G J9560AÜrün özellikleri:Port Desteği: 16 PortMarka: HPStandartlar: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3uPort: 16xRj45Montaj Tipi: Standart

  • Karşılaştır
Tp-Link TL-SF1005D

4,33 / 5 3 kullanıcı oyu 3 yorum

Ürün ÖzellikleriMarka: TP-LinkModel: TL-SF1005DVeri aktarımıMaks. Veri transfer hızı 0.1 Gbit/sTam iki taraflı baskıVeri hızı 10/100 MbpsYönlendirme/geçiş kapasitesi 1 Gbit/sAğ oluşturmaAdres tablosu boyutu 1000 entriesAkış kontrol desteğiYedekle ve iletYönetim özellikleriAnahtar ...

  • Karşılaştır
Cisco WS-C2960-48PST-L

Yorum yaz

Catalyst 2960 48 10/100 PoE + 2 1000BT +2 SFP LAN (WS-C2960-48PST-L)

  • Karşılaştır
Juniper EX2200-48T-4G

Yorum yaz

EX 2200, 48-port 10/100/1000BaseT+4Gbe swtch

  • Karşılaştır
Juniper EX2200-24T-4G

Yorum yaz

DETAYAÇIKLAMAAnahtar TipiLayer 3Garanti2 YılPort Sayısı - Hızı24 - 10/100/1000YönetilebilirEvetWeb ArayüzüVarRack TipiEvetFormSFP

  • Karşılaştır
Cisco Catalyst 2960S

Yorum yaz

Model:2960 SERISI10/100 Port:2410/100/1000 Port:2PoE Port:YOKUplink:2Rackmountable:VarAnahtar lama Performansı Mpps:YokAnahtarlama Kapasitesi Gbps:YokMAC Address Sayısı:YokIEEE. 8021Q VLAN:YokLayer 3 Routing:YokIPv6 Desteği:YokIEEE 802.1X:YokAccess Control List:YokSNMP v1/v2c/v3:YokConsole/Telnet/CLI:YokDHCP ...

  • Karşılaştır
HP 1810-48G J9660A

Yorum yaz

Marka: HPModel: 1810-48G J9660AÜrün özellikleri:Marka: HP NetworkingModel: J9450A10/100/1000 Port: 24 PortMini-GBIC Yuvası: 2 Combo PortMAC Adres Kapasitesi: 8.000 entriesSwitching Kapasitesi: 48 GbpsManagable: Web YönetilebilirDos Protection

  • Karşılaştır
Zyxel Gs1900-8hp

Yorum yaz

Tipi: Sabit Portlu Modül Desteği: Yok Yönetilme Durumu: Yönetilebilir (WEB) Türü: Layer 2 Port sayısı: 8 Yoğunluklu Port tipi: 1Gbps Ek özellikler: PoE Ek özellikler: Fansız Ek özellikler: IPv6 Desteği Uplink Port Tipi: 10/100/1000 Bakır Uplink Port Tipi: 1000Mbps Fiber

  • Karşılaştır
HP JE006A

Yorum yaz

Marka: HPModel: V1910-24G (JE006A)Ana ÖzelliklerTürü: Gigabit Switch10 / 100 Port Sayısı: 24MAC Adres Kapasitesi: 8,192Switching Kapasitesi: 56GbpsBoyutlar: 4.36cm X 44cm X 16cm

  • Karşılaştır
D-Link DGS-1210-24

Yorum yaz

Marka: D-LinkModel: DGS-1210-24Ürün Özellikleri:Veri aktarımıMaks. Veri transfer hızı: 1 Gbit/sTam iki taraflı baskıYönlendirme/geçiş kapasitesi: 48 Gbit/sPaket transfer hızı: 35.7 MppsAğ oluşturmaAdres tablosu boyutu: 8000 KayıtlarAkış kontrol desteğiYedekle ve iletAuto MDI/MDI-XAğ ...

  • Karşılaştır
Tp-Link TL-SG1024

Yorum yaz

Marka: TP-LinkModel: TL-SG1024Veri aktarımıMaks. Veri transfer hızı: 1 Gbit/sTam iki taraflı baskıVeri hızı: 10/100/1000 MbpsMaksimum bağlantı noktası bant genişliği: 48 Gbit/sAğ oluşturmaYedekle ve iletAuto MDI/MDI-XAğ standartı: IEEE802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3xBağlantıBağlantı ...

  • Karşılaştır
HP J9559A

Yorum yaz

Marka: HPModel: ProCurve 1410-8G (J9559A)Teknik ÖzelliklerVeri Transfer Hızı: 10/100/1000Port Sayısı (Adet): 8,0Yönetim: Yönetilemez

  • Karşılaştır
HP X121

Yorum yaz

Port : 1 LC 1000BASE-LX port (IEEE 802.3z Type 1000BASE-LX); Duplex: full only Diğer Özellikler : 2-550 m (multimode 62.5 m core diameter, 500 MHzkm bandwidth), 2-550 m (multimode 50 m core diameter, 400 MHzkm bandwidth), 2-550 m (multimode 50 m core diameter, 500 MHzkm bandwidth), ...

  • Karşılaştır
HP 1410-24 JD986B

Yorum yaz

Veri Transfer Hızı: 10/100 Mbps Port Sayısı: 24 Port Garanti Süresi: 24 Ay

  • Karşılaştır
D-Link Dap-2690

Yorum yaz

D-LINK DAP-2690 802.11N CONCURRENT DUALBAND ACCESS POINT, 300MBPS, POE, 4 EXTERNAL DETACHABLE 4DBI FOR 2.4GHZ / 6DBI FOR 5GHZ HIGH-GAIN DUALBAND ANTENNAS, 1P 10/100/1000BASE-T

  • Karşılaştır