Filtreleme

Fiyat

Marka

10/100/1000 Mbit/s portu sayısı

Yönetilebilir (SNMP)

10/100 Mbit/s portu sayısı

QoS

Şehir seçimi

Switch

Bilgisayar
Verilen komutları yerine getiren elektronik cihazlara bilgisayar denilmektedir. Bilgisayar dilimize İngilizce
computer kelimesinden geçmiştir. Teknolojinin gelişmesi ile bilgisayar günümüzde her alana girmiş bulunmaktadır. Bilgisayarın bu denli her alana girmiş bulunması ve her alanda kullanılması ile günümüzde hemen hemen her yerde bilgisayarlar bulunmaktadır. Bilgisayarlar günümüzde ev, iş yerleri ve daha akla gelecek her yerde kullanılabilmektedir.
Bilgisayar ilk üretildiği zaman çok büyük boyutlarda üretilmiştir zamanla boyutları küçülmüştür. Başlarda bir oda boyunda olan bilgisayar zamanla masa üstü bilgisayar, laptop ve günümüzde cebe girecek kadar küçültülmüş durumdadır. Bilgisayarın yaptığı işlemlere bakılacak olursa; web sitelerinde dolaşma, alışveriş yapmak, oyun oynamak, haberleri okumak, araştırma yapmak, müzik dinlemek ve daha saymakla bitmeyecek birçok alanda kullanılmaktadır.
İlk üretilen bilgisayarların ve günümüzdeki bilgisayarın çalışma yapısına bakıldığı zaman dört ana başlıkta incelenmektedir. Bunlar; bilginin girişi, bilginin saklanması, bilginin işlenmesi ve son olarak bilginin çıkışıdır. Bilgisayar yukarıda da denildiği gibi hemen hemen her yerde bulunmaktadır. Yeni bilgisayar alacaklar bilgisayarları her yerde kolaylık bulabilirler mesele elektronik eşya satan alışveriş merkezler, bilgisayarcılar ve internet üzerinden bulunabilir. İnternet üzerinde bulunan bilgisayar satım sitelerinden birine örnek verilecek olursa; www.bilio.com adresi ve bunun gibi daha birçok teknolojik adresinden bilgisayar alınabilmektedir.

55
HP V1910-48G (JE009A)

Yorum yaz

Marka: HPModel: V1910-48G (JE009A)Teknik özelliklerBağlantı Noktaları: 48 RJ-45 auto-negotiating 10/100/1000 ports(IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T); 4 SFP 1000 Mbps ports; Supports a maximum of 48 autosensing 10/100/1000 ports plus ...

HP Hp 2530-48g-poe

Yorum yaz

Bu Ürün Orijinal Ambalajında ve Faturalı olarak 3 Iş Günü Içinde Hızlı Kargo Teslimatı Yapılır. 7 Gün Içinde Koşulsuz Iade Edebilirsiniz, nbsp; iade şartları , nbsp;iptalformu, nbsp; tüketici hakları nbsp; venbsp; sıkça sorulan sorular nbsp;için ilgilisayfa linklerini ...

S-Link Sl-2602 Kvm Switch

Yorum yaz

S-LINK SL-2602 2 PORT USB KVM SWITCH OTOMATIK

HP 2530-24G Switch

Yorum yaz

Bu Ürün Orijinal Ambalajında ve Faturalı olarak 3 Iş Günü Içinde Hızlı Kargo Teslimatı Yapılır. 7 Gün Içinde Koşulsuz Iade Edebilirsiniz, nbsp; iade şartları , nbsp;iptalformu, nbsp; tüketici hakları nbsp; venbsp; sıkça sorulan sorular nbsp;için ilgilisayfa linklerini ...

Zyxel GS1100-24

Yorum yaz

Marka: ZyxelModel: GS1100-24Ürün özellikleri:Standartlar: IEEE 802.3 10Base-T Ethernet;IEEE 802.3u 100 Base-Tx Ethernet; IEEE 802.3ab 1000 Base-T Ethernet; IEEE 802.3az EEE support;IEEE 802.3x flow control;I EEE 802.3z 1000 Base-X ;IEEE 802.1p CoSPortlar: 24x 1000Base-T + 2x OPEN ...

HP V1410-24-2G J9664A

Yorum yaz

Bu Ürün Orijinal Ambalajında ve Faturalı olarak 3 Iş Günü Içinde Hızlı Kargo Teslimatı Yapılır. 7 Gün Içinde Koşulsuz Iade Edebilirsiniz, nbsp; iade şartları , nbsp;iptalformu, nbsp; tüketici hakları nbsp; venbsp; sıkça sorulan sorular nbsp;için ilgilisayfa linklerini ...

TP-Link TL-PoE150S PoE INJECTOR

Yorum yaz

ÖZELLIKLER: - IEEE 802.3af uyumluluğu - 100 metreye kadar güç dağıtımı yapar - Gerekli güç ihtiyaçlarını otomatik olarak algılar - Tak ve Çalıştır, yapılandırma gerektirmez - Harici güç adaptörü kaynağı TANITIM: - PoE Enjektör TL-POE150S: IEEE 802.3af standardıyla tam uyumludur ...

HP 2920-48G Switch

Yorum yaz

Bu Ürün Orijinal Ambalajında ve Faturalı olarak 3 Iş Günü Içinde Hızlı Kargo Teslimatı Yapılır. 7 Gün Içinde Koşulsuz Iade Edebilirsiniz, nbsp; iade şartları , nbsp;iptalformu, nbsp; tüketici hakları nbsp; venbsp; sıkça sorulan sorular nbsp;için ilgilisayfa linklerini ...

HP ProCurve 1410-16G J9560A

Yorum yaz

Marka: HPModel: ProCurve 1410-16G J9560AÜrün özellikleri:Port Desteği: 16 PortMarka: HPStandartlar: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3uPort: 16xRj45Montaj Tipi: Standart

TP-Link MC110CS Fiber Converter Single-mode Çift Yönlü Fast Ethernet Medya Dönüştürücü

Yorum yaz

Marka: TP-LinkModel: MC110CS Fiber Converter Single-mode Çift Yönlü Fast Ethernet Medya DönüştürücüBu Ürün Ne Yapar?- MC110CS, 100BASE-FX fiberi 100Base-TX bakır kabloya-veya tam tersine-dönüştürmek için tasarlanmış bir medya dönüştürücüdür. IEEE 802.3u10/100Base-TX ve 100Base-FX ...

HP 2620-48 J9626A

Yorum yaz

Bu Ürün Orijinal Ambalajında ve Faturalı olarak 3 Iş Günü Içinde Hızlı Kargo Teslimatı Yapılır. 7 Gün Içinde Koşulsuz Iade Edebilirsiniz, nbsp; iade şartları , nbsp;iptalformu, nbsp; tüketici hakları nbsp; venbsp; sıkça sorulan sorular nbsp;için ilgilisayfa linklerini ...

Cisco WS-C2960-24TC-S

Yorum yaz

Marka: CiscoModel: WS-C2960-24TC-SModel:2960 SERISI10/100 Port:2410/100/1000 Bakır Gigabit:2PoE Desteklenen Port Adeti:YOKGigabit Combo Port 10/100/1000 yada SFP:2Rackmountable:VarForwarding Throughputs Mpps:YokSwitching Kapasitesi Gbps:YokMAC Address Table Size:YokIEEE. 8021Q VLANs:YokLayer ...

Cisco WS-C2960-48TC-L

Yorum yaz

Marka: CiscoModel: WS-C2960-48TC-LÜrün özellikleri:48 10 / 100 liman ve uplink için 02 Gigabit Ethernet combo port ile Catalyst anahtarı32 Gbps kumaş anahtarlamaIletim Hızı: 10.1 Mpps64 MB DRAM bellek32 MB Flash bellek8000'e kadar MAC adresleriGelişmiş QoSGereksiz dış kaynak sağlar ...

Asus Dsl-n55u N300m Dl Gbit 2xusb 3g4g

Yorum yaz

*Kolay kurulum, network uygulama kontrolü ve sinyal durumunu takip etmek için ASUSWRT Dashboard arayüzü600 Mbps bant genişliği sağlayan Dual-band Wi-Fi4 adet Gigabit Ethernet girişi ile geniş kablolu ağ performansıÇift Işlemcili Ev Eğlence Merkezi ASUS’un ilk N600 dual-band Wi-Fi ...

Cisco SG 100D-08

Yorum yaz

Veri Transfer Hızı: 10/100/1000 MbpsPort Sayısı: 8 PortYönetim: YönetilemezGaranti Süresi: 24 Ay Ürünlere ait özellikler üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme amaçlıdır. Ürün bilgilerindeki hatalardan dolayı Hay Teknoloji ve Yazılım sorumlu tutulamaz. ...

Airties Air-0224 Ethernet Switch

Yorum yaz

Bu Ürün Orijinal Ambalajında ve Faturalı olarak 3 Iş Günü Içinde Hızlı Kargo Teslimatı Yapılır. 7 Gün Içinde Koşulsuz Iade Edebilirsiniz, nbsp; iade şartları , nbsp;iptalformu, nbsp; tüketici hakları nbsp; venbsp; sıkça sorulan sorular nbsp;için ilgilisayfa linklerini ...

HP ProCurve 1410-8G (J9559A)

Yorum yaz

Marka: HPModel: ProCurve 1410-8G (J9559A)Teknik ÖzelliklerVeri Transfer Hızı: 10/100/1000Port Sayısı (Adet): 8,0Yönetim: Yönetilemez

HP 1810-48G J9660A

Yorum yaz

Marka: HPModel: 1810-48G J9660AÜrün özellikleri:Marka: HP NetworkingModel: J9450A10/100/1000 Port: 24 PortMini-GBIC Yuvası: 2 Combo PortMAC Adres Kapasitesi: 8.000 entriesSwitching Kapasitesi: 48 GbpsManagable: Web YönetilebilirDos Protection

D-Link Dgs-3120-24

Yorum yaz

Ek özellikler: IPv6 Desteği Ek özellikler: Rack Mount Ek özellikler: Stack Desteği Modül Desteği: Var Port sayısı: 24 Tipi: Sabit Portlu Türü: Layer 2 Uplink Port Tipi: 1000Mbps Fiber Yoğunluklu Port tipi: 1Gbps Yönetilme Durumu: Yönetilebilir (TAM)

S-Link SL-152C 2 VGA Switch

Yorum yaz

Altın kaplama kontaklar ve Erkek konnektörler. Tam    kaymaz   ayaklar ve   metal kasa   korumalı .

HP V1810-24G

Yorum yaz

Bu Ürün Orijinal Ambalajında ve Faturalı olarak 3 Iş Günü Içinde Hızlı Kargo Teslimatı Yapılır. 7 Gün Içinde Koşulsuz Iade Edebilirsiniz, nbsp; iade şartları , nbsp;iptalformu, nbsp; tüketici hakları nbsp; venbsp; sıkça sorulan sorular nbsp;için ilgilisayfa linklerini ...

Allied Telesis AT-GS950/48

Yorum yaz

The WebSmart AT-GS950/48 features 48 10/100/1000T ports + 4 gig SFP uplink ports. It is an ideal fit for the SMB/SOHO market. This switch provides managed features ideal for simple QoS applications, and provides basic monitoring tools to improve your network. The Web Smart functions ...

HP V1910-24G (JE006A)

Yorum yaz

Marka: HPModel: V1910-24G (JE006A)Ana ÖzelliklerTürü: Gigabit Switch10 / 100 Port Sayısı: 24MAC Adres Kapasitesi: 8,192Switching Kapasitesi: 56GbpsBoyutlar: 4.36cm X 44cm X 16cm

HP 1810-8 Switch J9800A

Yorum yaz

Üretici Kodu: J9800A 1810 8PORT V2 SWITCH (J9800A)-J9800AStandartlar. Portlar. Mac adres. Ön bellek. Kablolama. Veri transfer hızı. Fiber desteği. Çapraz bağlantı. Performans. Led Göstergesi.

HP ProCurve 1410-24G J9561A

Yorum yaz

Ürün ÖzellikleriMarka: HPModel: ProCurve 1410-24G J9561AModel:J9561A10/100 Port:--10/100/1000 Port:24 PORTMini-GBIC Yuvası:2 Combo PortMAC Adres Kapasitesi:8,000 EntriesSwitching Kapasitesi:48 GBPSAçıklama:--

TP-Link TL-SG1048

Yorum yaz

Marka: TP-LinkModel: TL-SG1048Ürün özellikleri:TL-SG1048 özellikle kesintisiz Ethernet (10Mbps), Fast Ethernet100Mbps) ve Gigabit Ethernet (1000Mbps) bağlantıları içintasarlanmıştır. Her bir port tam çift yönlü modunda 2000Mbps performansakadar destekler. Ofisler ve Çalışma grupları ...

TP-Link MC200CM

Yorum yaz

Bu Ürün Ne Yapar? - MC200CM, 1000BASE-SX fiberi 1000Base-T bakır kabloya -veya tam tersine- dönüştürmek için tasarlanmış bir medya dönüştürücüdür. IEEE802.3ab 1000Base-T and IEEE802.3z 1000Base-SX standartlarıyla uyumlu MC200CM, SC-Tipi konnektör ve çoklu mod fiber kablo ile birlikte ...

Dark DK-HD-SW4X1 HDMI Switch

Yorum yaz

Dark Full HD5 Giriş 1 Çıkışlı Uzaktan Kumandalı HDMI Switch (Seçici) 5 farklı HDMI Çıkışlı Cihazı Tek HDMIÜzerinden TV'nize Bağlayın Televizyonunuzun HDMI Çıkışları Yetersiz ise ÇözümDark'tan Dark, TV'nizin HDMI çıkışlarını kolayca arttırabilmeniz ve birden çok HDMIcihazı ...