Filtreleme

Fiyat

Marka

10/100/1000 Mbit/s portu sayısı

Yönetilebilir (SNMP)

10/100 Mbit/s portu sayısı

QoS

Şehir seçimi

Switch

Bilgisayar
Verilen komutları yerine getiren elektronik cihazlara bilgisayar denilmektedir. Bilgisayar dilimize İngilizce
computer kelimesinden geçmiştir. Teknolojinin gelişmesi ile bilgisayar günümüzde her alana girmiş bulunmaktadır. Bilgisayarın bu denli her alana girmiş bulunması ve her alanda kullanılması ile günümüzde hemen hemen her yerde bilgisayarlar bulunmaktadır. Bilgisayarlar günümüzde ev, iş yerleri ve daha akla gelecek her yerde kullanılabilmektedir.
Bilgisayar ilk üretildiği zaman çok büyük boyutlarda üretilmiştir zamanla boyutları küçülmüştür. Başlarda bir oda boyunda olan bilgisayar zamanla masa üstü bilgisayar, laptop ve günümüzde cebe girecek kadar küçültülmüş durumdadır. Bilgisayarın yaptığı işlemlere bakılacak olursa; web sitelerinde dolaşma, alışveriş yapmak, oyun oynamak, haberleri okumak, araştırma yapmak, müzik dinlemek ve daha saymakla bitmeyecek birçok alanda kullanılmaktadır.
İlk üretilen bilgisayarların ve günümüzdeki bilgisayarın çalışma yapısına bakıldığı zaman dört ana başlıkta incelenmektedir. Bunlar; bilginin girişi, bilginin saklanması, bilginin işlenmesi ve son olarak bilginin çıkışıdır. Bilgisayar yukarıda da denildiği gibi hemen hemen her yerde bulunmaktadır. Yeni bilgisayar alacaklar bilgisayarları her yerde kolaylık bulabilirler mesele elektronik eşya satan alışveriş merkezler, bilgisayarcılar ve internet üzerinden bulunabilir. İnternet üzerinde bulunan bilgisayar satım sitelerinden birine örnek verilecek olursa; www.bilio.com adresi ve bunun gibi daha birçok teknolojik adresinden bilgisayar alınabilmektedir.

34
Tp-Link MC110CS

Yorum yaz

Marka: TP-LinkModel: MC110CS Fiber Converter Single-mode Çift Yönlü Fast Ethernet Medya DönüştürücüBu Ürün Ne Yapar?- MC110CS, 100BASE-FX fiberi 100Base-TX bakır kabloya-veya tam tersine-dönüştürmek için tasarlanmış bir medya dönüştürücüdür. IEEE 802.3u10/100Base-TX ve 100Base-FX ...

  • Karşılaştır
HP 1410-24 JD986B

Yorum yaz

Veri Transfer Hızı: 10/100 Mbps Port Sayısı: 24 Port Garanti Süresi: 24 Ay

  • Karşılaştır
Tp-Link TL-SG1024

Yorum yaz

Marka: TP-LinkModel: TL-SG1024Veri aktarımıMaks. Veri transfer hızı: 1 Gbit/sTam iki taraflı baskıVeri hızı: 10/100/1000 MbpsMaksimum bağlantı noktası bant genişliği: 48 Gbit/sAğ oluşturmaYedekle ve iletAuto MDI/MDI-XAğ standartı: IEEE802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3xBağlantıBağlantı ...

  • Karşılaştır
Tp-Link TL-SG105

Yorum yaz

DONANIM ÖZELLIKLERI Standardlar ve Protokoller IEEE 802.3/802.3u/ 802.3ab/ 802.3x CSMA/CD Arabirim 5 10/100/1000Mbps, Auto-Negotiation, Auto-MDI/MDIX Ports Harici Güç Kaynağı 100-240VAC, 50/60Hz Boyutlar 3.9 x 3.9 x 1.0 in. (99.8 x 98 x 25 mm) Fan Quantity Fanless LED Göstergeleri ...

  • Karşılaştır
HP J9561A

Yorum yaz

Ürün ÖzellikleriMarka: HPModel: ProCurve 1410-24G J9561AModel:J9561A10/100 Port:--10/100/1000 Port:24 PORTMini-GBIC Yuvası:2 Combo PortMAC Adres Kapasitesi:8,000 EntriesSwitching Kapasitesi:48 GBPSAçıklama:--

  • Karşılaştır
HP J9560A

Yorum yaz

Marka: HPModel: ProCurve 1410-16G J9560AÜrün özellikleri:Port Desteği: 16 PortMarka: HPStandartlar: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3uPort: 16xRj45Montaj Tipi: Standart

  • Karşılaştır
HP J9803A 1810-24G

Yorum yaz

Teknik özellikler Bağlantı Noktaları 24 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T) Duplex: 10BASE-T/100BASE-TX: half or full; 1000BASE-T: full only; 2 SFP autosensing 100/1000 ports (IEEE 802.3u Type ...

  • Karşılaştır
HP JE009A

5,00 / 5 1 kullanıcı oyu 1 yorum

Marka: HPModel: V1910-48G (JE009A)Teknik özelliklerBağlantı Noktaları: 48 RJ-45 auto-negotiating 10/100/1000 ports(IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T); 4 SFP 1000 Mbps ports; Supports a maximum of 48 autosensing 10/100/1000 ports plus ...

  • Karşılaştır
HP 1810-48G J9660A

Yorum yaz

Marka: HPModel: 1810-48G J9660AÜrün özellikleri:Marka: HP NetworkingModel: J9450A10/100/1000 Port: 24 PortMini-GBIC Yuvası: 2 Combo PortMAC Adres Kapasitesi: 8.000 entriesSwitching Kapasitesi: 48 GbpsManagable: Web YönetilebilirDos Protection

  • Karşılaştır
Cisco SG300-28

Yorum yaz

Marka: CiscoModel: SG300-28Ürün özellikleri:Anahtar Tipi: Layer 2Port Sayısı - Hızı: 24 - 10/100/1000Uplink: 2xGigabit Base-T + 2 xSFP ComboPOE (Port/Toplam): YokYönetilebilir: EvetWeb Arayüzü: VarRack Tipi: Evet

  • Karşılaştır
Zyxel GS1100-24

Yorum yaz

Marka: ZyxelModel: GS1100-24Ürün özellikleri:Standartlar: IEEE 802.3 10Base-T Ethernet;IEEE 802.3u 100 Base-Tx Ethernet; IEEE 802.3ab 1000 Base-T Ethernet; IEEE 802.3az EEE support;IEEE 802.3x flow control;I EEE 802.3z 1000 Base-X ;IEEE 802.1p CoSPortlar: 24x 1000Base-T + 2x OPEN ...

  • Karşılaştır
Aten Cs22u

Yorum yaz

CS22U 2 port USB VGA KVM Switch ürünü bilgisayarlar arasında geçiş yapabilmek için kullanıcılara basit ve süratli bir yöntem sunmaktadır. Kendisine bağlı (1.80 metre) switch kablosu sayesinde uzaktan bilgisayar seçimi yapılabilmektedir. Bu sayede CS22U cihazını gözden uzak bir ...

  • Karşılaştır
Digitus Ds-31201-2

Yorum yaz

DIGITUS DS-31201-2 2 PORT PCMCIA 1394 ÇOKLAYıCı PCMCIA EXPRESS KART

  • Karşılaştır
Cisco WS-C2960-24TC-L

Yorum yaz

Marka: CiscoModel: WS-C2960-24TC-LÜrün özellikleri:10/100 Port: 2410/100/1000 Bakır Gigabit: 2Gigabit Combo Port 10/100/1000 yada SFP: 2Rackmountable

  • Karşılaştır
Zyxel GS1910-24

Yorum yaz

Marka: ZYXELModel: GS1910-24Standartlar: 802.1ab, 802.1p, 802.3x, 802.3az, 802.1d, 802.1s, 802.1x, 802.1Q, sFlowPortlar: WebSmart Managed 10/100/1000 Switch, 20x10/100/1000 Base T+4xDual Personality GbE PortPerformans: 48 Gbps Switching Kapasitesi, 35,7 Mpps Iletim HızıBellek: 8K ...

  • Karşılaştır
Tp-Link TL-SF1005D

4,33 / 5 3 kullanıcı oyu 3 yorum

Ürün ÖzellikleriMarka: TP-LinkModel: TL-SF1005DVeri aktarımıMaks. Veri transfer hızı 0.1 Gbit/sTam iki taraflı baskıVeri hızı 10/100 MbpsYönlendirme/geçiş kapasitesi 1 Gbit/sAğ oluşturmaAdres tablosu boyutu 1000 entriesAkış kontrol desteğiYedekle ve iletYönetim özellikleriAnahtar ...

  • Karşılaştır
HP JE008A

Yorum yaz

Marka: HPModel: V1910-24G-PoE (JE008A)Veri Transfer Hizi : 10/100/1000Port Sayisi (Adet) : 24,0Yönetim : WebPoE (802.3af) Destegi : VARSatis Garanti Süresi (ay) : 24-24 Adet 10/100/1000 Mbit PoE Port-Toplam PoE güç 365W-4 Adet SFP Yuvasi-Rack Montajina Uygun-3 Sene GarantiV1910-24G-PoE(365W) ...

  • Karşılaştır
HP X121

Yorum yaz

Port : 1 LC 1000BASE-LX port (IEEE 802.3z Type 1000BASE-LX); Duplex: full only Diğer Özellikler : 2-550 m (multimode 62.5 m core diameter, 500 MHzkm bandwidth), 2-550 m (multimode 50 m core diameter, 400 MHzkm bandwidth), 2-550 m (multimode 50 m core diameter, 500 MHzkm bandwidth), ...

  • Karşılaştır