Filtreleme

Fiyat

Marka

10/100/1000 Mbit/s portu sayısı

Yönetilebilir (SNMP)

10/100 Mbit/s portu sayısı

QoS

Şehir seçimi

Switch

79
Zyxel GS1100-24

Yorum yaz

Marka: ZyxelModel: GS1100-24Ürün özellikleri:Standartlar: IEEE 802.3 10Base-T Ethernet;IEEE 802.3u 100 Base-Tx Ethernet; IEEE 802.3ab 1000 Base-T Ethernet; IEEE 802.3az EEE support;IEEE 802.3x flow control;I EEE 802.3z 1000 Base-X ;IEEE 802.1p CoSPortlar: 24x 1000Base-T + 2x OPEN ...

HP J9803A 1810-24G Gigabit Web Yönet

Yorum yaz

Teknik özellikler Bağlantı Noktaları 24 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T) Duplex: 10BASE-T/100BASE-TX: half or full; 1000BASE-T: full only; 2 SFP autosensing 100/1000 ports (IEEE 802.3u Type ...

HP V1910-48G (JE009A)

Yorum yaz

Marka: HPModel: V1910-48G (JE009A)Teknik özelliklerBağlantı Noktaları: 48 RJ-45 auto-negotiating 10/100/1000 ports(IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T); 4 SFP 1000 Mbps ports; Supports a maximum of 48 autosensing 10/100/1000 ports plus ...

TP-Link TL-SF1005D

4,00 / 5 2 kullanıcı oyu 2 yorum

Ürün ÖzellikleriMarka: TP-LinkModel: TL-SF1005DVeri aktarımıMaks. Veri transfer hızı 0.1 Gbit/sTam iki taraflı baskıVeri hızı 10/100 MbpsYönlendirme/geçiş kapasitesi 1 Gbit/sAğ oluşturmaAdres tablosu boyutu 1000 entriesAkış kontrol desteğiYedekle ve iletYönetim özellikleriAnahtar ...

HP 2530-8G Switch

Yorum yaz

Bu Ürün Orijinal Ambalajında ve Faturalı olarak 3 Iş Günü Içinde Hızlı Kargo Teslimatı Yapılır. 7 Gün Içinde Koşulsuz Iade Edebilirsiniz, nbsp; iade şartları , nbsp;iptalformu, nbsp; tüketici hakları nbsp; venbsp; sıkça sorulan sorular nbsp;için ilgilisayfa linklerini ...

TP-Link TL-PoE150S PoE INJECTOR

Yorum yaz

ÖZELLIKLER: - IEEE 802.3af uyumluluğu - 100 metreye kadar güç dağıtımı yapar - Gerekli güç ihtiyaçlarını otomatik olarak algılar - Tak ve Çalıştır, yapılandırma gerektirmez - Harici güç adaptörü kaynağı TANITIM: - PoE Enjektör TL-POE150S: IEEE 802.3af standardıyla tam uyumludur ...

S-Link SL-KW10

Yorum yaz

http://www. multivizyon. tv/ProductImages/91866/big/3_tvlcdakssln 00010. jpg

S-Link Sl-325 2 Port Kvm Switch Manuel 15010

Yorum yaz

Üretici Kodu: SL-3252 SL-325 2 PORT VGA+PS2 1.8M M/M KABLOLU MANU-SL-32522 bilgisayarın 1 klavye, 1 fare ve 1 monitör tarafından denetlenmesini sağlar. Bilgisayar seçimi Switch üzerindeki tuşla veya klavyeden Hot-Key ile yapılabilir. Otomatik tarama (autoscan) fonksiyonu ile bilgisayar ...

TP-Link TL-SG1016

Yorum yaz

Marka: TP-LinkModel: TL-SG1016Ürün özellikleri:TL-SG1016 özellikle kesintisiz Ethernet (10Mbps), Fast Ethernet 100Mbps) ve Gigabit Ethernet (1000Mbps) bağlantıları için tasarlanmıştır. Her bir port tam çift yönlü modunda 2000Mbps performansa kadar destekler. Ofis ve Çalışma grubu ...

HP 1810-48G J9660A

Yorum yaz

Marka: HPModel: 1810-48G J9660AÜrün özellikleri:Marka: HP NetworkingModel: J9450A10/100/1000 Port: 24 PortMini-GBIC Yuvası: 2 Combo PortMAC Adres Kapasitesi: 8.000 entriesSwitching Kapasitesi: 48 GbpsManagable: Web YönetilebilirDos Protection

Airties Air-0224 Ethernet Switch

Yorum yaz

Bu Ürün Orijinal Ambalajında ve Faturalı olarak 3 Iş Günü Içinde Hızlı Kargo Teslimatı Yapılır. 7 Gün Içinde Koşulsuz Iade Edebilirsiniz, nbsp; iade şartları , nbsp;iptalformu, nbsp; tüketici hakları nbsp; venbsp; sıkça sorulan sorular nbsp;için ilgilisayfa linklerini ...

HP Hp X120 1g Sfp Lc Lx Transceiver

Yorum yaz

Standart : A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit SX transceiver that provides a full-duplex Gigabit solution up to 550m on a Multimode fiber. Diğer Özellikler : 1 LC 1000BASE-SX port Boyutlar (G x D x Y) : 5.51 x 1.52 x 1.17 cm Ağırlık : 0.02 kg Garanti Süresi : Lifetime, ...

Dark DK-HD-SW4X1 HDMI Switch

Yorum yaz

Dark Full HD5 Giriş 1 Çıkışlı Uzaktan Kumandalı HDMI Switch (Seçici) 5 farklı HDMI Çıkışlı Cihazı Tek HDMIÜzerinden TV'nize Bağlayın Televizyonunuzun HDMI Çıkışları Yetersiz ise ÇözümDark'tan Dark, TV'nizin HDMI çıkışlarını kolayca arttırabilmeniz ve birden çok HDMIcihazı ...

HP 1910-24-PoE Switch JG539A

Yorum yaz

Üretici Kodu: JG539A JG539A 1910-24 24 PORT POE SWITCH-JG539AStandartlar802.1D 802.1p 802.1Q 802.1s 802.1w 802.3 802.3ab 802.3ad 802.3i 802.3x 802.3z. Portlar24 RJ-45 autosensing 10/100 PoE+ ports (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3at PoE+);Duplex: ...

Asus GX 1024X

Yorum yaz

Marka: AsusModel: GX 1024XÜretici Kodu: CA-110GIGAX GX1024X 24 PORT 10/100 METAL SWITCH RM-CA-110StandartlarIEEE 802.3 (10BASE-T), IEEE 802.3u (100BASE-TX), IEEE 802.3x (Flow Control). Portlar24 x 10/100Mbps, Auto MDI/MDIX. Mac adres8000 MAC. Ön bellek. Kablolama. Veri transfer hızı. Fiber desteği.

Dell PowerConnect 5548

Yorum yaz

Marka: DellModel: PowerConnect 5548Model:DELL-PC5548-STK10/100 Port:Yok10/100/1000 Port:48 PortPoE Port:YokUplink:4 adet Combo SFP+Rackmountable:VarA nahtarlama Performansı Mpps:65.47GbpsAnahtarlama Kapasitesi Gbps:128GbpsMAC Address Sayısı:16000IEEE. 8021Q VLAN:YokLayer 3 Routing:YokIPv6 ...

Airties AIR-108 (Air-0108)

Yorum yaz

Marka: AirtiesModel: AIR-108Ürün özellikleri:Çok İşlevli: 150Mbps kablosuz erişim noktası ve Tekrarlayıcı"N-Hızlı" kablosuz iletişim: 802.11n standardına uygun 150 Mbps hızında kablosuz erişim noktasıKapsama problemleriyle karşılaşılabilen beton binalarda kapsama alanını artıran AirTies ...

HP Hp 2530-48g-poe

Yorum yaz

Bu Ürün Orijinal Ambalajında ve Faturalı olarak 3 Iş Günü Içinde Hızlı Kargo Teslimatı Yapılır. 7 Gün Içinde Koşulsuz Iade Edebilirsiniz, nbsp; iade şartları , nbsp;iptalformu, nbsp; tüketici hakları nbsp; venbsp; sıkça sorulan sorular nbsp;için ilgilisayfa linklerini ...

D-Link DGS-1016D

Yorum yaz

D-LINK DGS-1016D 16 PORT LAYER 2 RACKMOUNTABLE UNMANAGED GIGABIT SWITCH MAC Adres Tablosu Boyutu . . 8K 8K Switch Fabric Geçiş Kumaş . . 32Gbps Forwarding Capacity 32Gbps Iletim Kapasitesi Transmission Method Iletim Yöntemi . . Store-and-Forward Mağaza ve Ilet Diagnostic LEDs ...

Asus Dsl-n55u N300m Dl Gbit 2xusb 3g4g

Yorum yaz

*Kolay kurulum, network uygulama kontrolü ve sinyal durumunu takip etmek için ASUSWRT Dashboard arayüzü600 Mbps bant genişliği sağlayan Dual-band Wi-Fi4 adet Gigabit Ethernet girişi ile geniş kablolu ağ performansıÇift Işlemcili Ev Eğlence Merkezi ASUS’un ilk N600 dual-band Wi-Fi ...

Zyxel GS-2200-24

Yorum yaz

Ürün KoduÜrün Marka Model ZYXEL GS-2200-24 24 PORT 100/1000+4xDUAL SFP L2 M. Standartlar IEEE 802.3 , IEEE 802.3u , IEEE 802. ab , IEEE 802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.1D spanning tree protocol, IEEE 802.1w rapid spanning tree protocol, IEEE 802.1s , IEEE 802.1p , priority protocols ...

TP-Link TL-1351

Yorum yaz

Marka: TP-LinkModel: TL-1351- TL-SL1351 Gigabit Switch, 48 adet 10/100Mps Oto Anlaşmalı RJ45 portuve 2 adet 10/100/1000Mbps Oto Anlaşmalı RJ45 portu sağlar, tüm RJ45portları Oto-MDI/MDIX işlevini destekler. TL-SL1351 Gigabit Switch,1000M çözümlerine maliyet verimli, yüksek performanslı, ...

TP-Link TL-SG108

Yorum yaz

Bu Ürün Ne Yapar? TP-LINK 8 10/100/1000Mbps Masaüstü Switch TL-SG108 kolay yoldan gigabit Ethernet'e geçiş yapmanızı sağlar. Masaüstünü gerçek bir gigabite dönüştürerek ağ sunucularınızın ve omurga bağlantılarınızın hızını artırır. Dahası, TL-SG108 düşük güç tüketimi planını benimser. ...

Allied Telesis IFS802SP/POE(W)

Yorum yaz

5.6Gbps Switch kapasitesine sahip Gigabit ve Fast Ethernet SFP takılabilir. Maksimum 8000 adet MAC adresi destekler 48 VDC Yedek güç giriş yuvasına sahip IP 30 korumalı metal şasi X-Ring algoritmasını destekler. Network hattında herhangi bir bağlantı ...