Filtreleme

Fiyat

Marka

10/100/1000 Mbit/s portu sayısı

Yönetilebilir (SNMP)

10/100 Mbit/s portu sayısı

QoS

Şehir seçimi

Switch

76
TP-Link TL-SF1005D

4,00 / 5 2 kullanıcı oyu 2 yorum

Ürün ÖzellikleriMarka: TP-LinkModel: TL-SF1005DVeri aktarımıMaks. Veri transfer hızı 0.1 Gbit/sTam iki taraflı baskıVeri hızı 10/100 MbpsYönlendirme/geçiş kapasitesi 1 Gbit/sAğ oluşturmaAdres tablosu boyutu 1000 entriesAkış kontrol desteğiYedekle ve iletYönetim özellikleriAnahtar ...

TP-Link TL-SG108

Yorum yaz

Bu Ürün Ne Yapar? TP-LINK 8 10/100/1000Mbps Masaüstü Switch TL-SG108 kolay yoldan gigabit Ethernet'e geçiş yapmanızı sağlar. Masaüstünü gerçek bir gigabite dönüştürerek ağ sunucularınızın ve omurga bağlantılarınızın hızını artırır. Dahası, TL-SG108 düşük güç tüketimi planını benimser. ...

S-Link SL-KW10

Yorum yaz

http://www. multivizyon. tv/ProductImages/91866/big/3_tvlcdakssln 00010. jpg

HP ProCurve 1410-24G J9561A

Yorum yaz

Ürün ÖzellikleriMarka: HPModel: ProCurve 1410-24G J9561AModel:J9561A10/100 Port:--10/100/1000 Port:24 PORTMini-GBIC Yuvası:2 Combo PortMAC Adres Kapasitesi:8,000 EntriesSwitching Kapasitesi:48 GBPSAçıklama:--

HP V1910-48G (JE009A)

Yorum yaz

Marka: HPModel: V1910-48G (JE009A)Teknik özelliklerBağlantı Noktaları: 48 RJ-45 auto-negotiating 10/100/1000 ports(IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T); 4 SFP 1000 Mbps ports; Supports a maximum of 48 autosensing 10/100/1000 ports plus ...

HP Hp 2530-48g-poe

Yorum yaz

Bu Ürün Orijinal Ambalajında ve Faturalı olarak 3 Iş Günü Içinde Hızlı Kargo Teslimatı Yapılır. 7 Gün Içinde Koşulsuz Iade Edebilirsiniz, nbsp; iade şartları , nbsp;iptalformu, nbsp; tüketici hakları nbsp; venbsp; sıkça sorulan sorular nbsp;için ilgilisayfa linklerini ...

HP 1810-48G J9660A

Yorum yaz

Marka: HPModel: 1810-48G J9660AÜrün özellikleri:Marka: HP NetworkingModel: J9450A10/100/1000 Port: 24 PortMini-GBIC Yuvası: 2 Combo PortMAC Adres Kapasitesi: 8.000 entriesSwitching Kapasitesi: 48 GbpsManagable: Web YönetilebilirDos Protection

Zyxel GS-2200-24

Yorum yaz

Ürün KoduÜrün Marka Model ZYXEL GS-2200-24 24 PORT 100/1000+4xDUAL SFP L2 M. Standartlar IEEE 802.3 , IEEE 802.3u , IEEE 802. ab , IEEE 802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.1D spanning tree protocol, IEEE 802.1w rapid spanning tree protocol, IEEE 802.1s , IEEE 802.1p , priority protocols ...

TP-Link TL-SG1008D

Yorum yaz

Marka: TP-LinkModel: TL-SG1008DÜrün özellikleri.Ethernet Port Sayısı: 8Max. Veri Aktarım Hızı: 10/100/1000 Mbps (Gigabit)Port Detayları: 8 x 10/100/1000Mbps RJ-45 Ethernet port / MDI/MDIX otomatik algılama / 1000BASE-T/100BASE-TX/10BASE-TBoyutlar (GxDxY): 200 x 140 x 28 mm

Zyxel GS1100-24

Yorum yaz

Marka: ZyxelModel: GS1100-24Ürün özellikleri:Standartlar: IEEE 802.3 10Base-T Ethernet;IEEE 802.3u 100 Base-Tx Ethernet; IEEE 802.3ab 1000 Base-T Ethernet; IEEE 802.3az EEE support;IEEE 802.3x flow control;I EEE 802.3z 1000 Base-X ;IEEE 802.1p CoSPortlar: 24x 1000Base-T + 2x OPEN ...

HP 2920-48G Switch

Yorum yaz

Bu Ürün Orijinal Ambalajında ve Faturalı olarak 3 Iş Günü Içinde Hızlı Kargo Teslimatı Yapılır. 7 Gün Içinde Koşulsuz Iade Edebilirsiniz, nbsp; iade şartları , nbsp;iptalformu, nbsp; tüketici hakları nbsp; venbsp; sıkça sorulan sorular nbsp;için ilgilisayfa linklerini ...

Allied Telesis AT-FS750/24PoE

Yorum yaz

Capable of providing up to 12 ports of Class 2 802.3af POE power (6 ports Class 3), the ATFS750/ 24POE is ideally suited for those applications using security camera, wireless access points, IP phones, or and other POE powered device. The POE options eliminates the need for power ...

Zyxel ES-108A

5,00 / 5 1 kullanıcı oyu 1 yorum

Marka: ZyxelModel: ES-108AÜrün AçıklamasıÜretici Kodu: ES-108AEthernet Port Sayısı: 8Max. Veri Aktarım Hızı: 10/100 MbpsPort Detayları: 8 x 10/100Mbps RJ-45 Ethernet port / MDI/MDIX otomatik algılama / 100BASE-TX/10BASE-TXBoyutlar (GxDxY): 154,5 x 85 x 26 mm

HP Hp X120 1g Sfp Lc Lx Transceiver

Yorum yaz

Standart : A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit SX transceiver that provides a full-duplex Gigabit solution up to 550m on a Multimode fiber. Diğer Özellikler : 1 LC 1000BASE-SX port Boyutlar (G x D x Y) : 5.51 x 1.52 x 1.17 cm Ağırlık : 0.02 kg Garanti Süresi : Lifetime, ...

TP-Link TL-PoE150S PoE INJECTOR

Yorum yaz

ÖZELLIKLER: - IEEE 802.3af uyumluluğu - 100 metreye kadar güç dağıtımı yapar - Gerekli güç ihtiyaçlarını otomatik olarak algılar - Tak ve Çalıştır, yapılandırma gerektirmez - Harici güç adaptörü kaynağı TANITIM: - PoE Enjektör TL-POE150S: IEEE 802.3af standardıyla tam uyumludur ...

Zyxel Gs1900-8hp Switch

Yorum yaz

Tipi: Sabit Portlu Modül Desteği: Yok Yönetilme Durumu: Yönetilebilir (WEB) Türü: Layer 2 Port sayısı: 8 Yoğunluklu Port tipi: 1Gbps Ek özellikler: PoE Ek özellikler: Fansız Ek özellikler: IPv6 Desteği Uplink Port Tipi: 10/100/1000 Bakır Uplink Port Tipi: 1000Mbps Fiber

D-Link DGS-1016D

Yorum yaz

D-LINK DGS-1016D 16 PORT LAYER 2 RACKMOUNTABLE UNMANAGED GIGABIT SWITCH MAC Adres Tablosu Boyutu . . 8K 8K Switch Fabric Geçiş Kumaş . . 32Gbps Forwarding Capacity 32Gbps Iletim Kapasitesi Transmission Method Iletim Yöntemi . . Store-and-Forward Mağaza ve Ilet Diagnostic LEDs ...

Cisco WS-C2960S-48TS-L

Yorum yaz

Catalyst 2960S 48 GigE, 4 x SFP LAN Base (WS-C2960S-48TS-L)

HP 1810-8G Switch J9802A

Yorum yaz

Bu Ürün Orijinal Ambalajında ve Faturalı olarak 3 Iş Günü Içinde Hızlı Kargo Teslimatı Yapılır. 7 Gün Içinde Koşulsuz Iade Edebilirsiniz, nbsp; iade şartları , nbsp;iptalformu, nbsp; tüketici hakları nbsp; venbsp; sıkça sorulan sorular nbsp;için ilgilisayfa linklerini ...

HP 2920-24G Switch

Yorum yaz

Bu Ürün Orijinal Ambalajında ve Faturalı olarak 3 Iş Günü Içinde Hızlı Kargo Teslimatı Yapılır. 7 Gün Içinde Koşulsuz Iade Edebilirsiniz, nbsp; iade şartları , nbsp;iptalformu, nbsp; tüketici hakları nbsp; venbsp; sıkça sorulan sorular nbsp;için ilgilisayfa linklerini ...

Dark DK-HD-SW4X1 HDMI Switch

Yorum yaz

Dark Full HD5 Giriş 1 Çıkışlı Uzaktan Kumandalı HDMI Switch (Seçici) 5 farklı HDMI Çıkışlı Cihazı Tek HDMIÜzerinden TV'nize Bağlayın Televizyonunuzun HDMI Çıkışları Yetersiz ise ÇözümDark'tan Dark, TV'nizin HDMI çıkışlarını kolayca arttırabilmeniz ve birden çok HDMIcihazı ...

Allied Telesis AT-FS750/24

Yorum yaz

Marka: Allied TelesisModel: AT-FS750/2424 port 10/100TX Websmart Switch with 2 SFP/1000T Combo Ports- Port Based VLAN's (64)- 802.1P QoS (prioritize traffic)- 802.3x Flow Control- Trunking/Link Aggregation- Port Mirroring- Hardware Priority Queue's (4)- 802.1D Spanning Tree- 802.1X ...

Cisco-Linksys SE1500

Yorum yaz

Marka: Cisco-LinksysModel: SE1500Özellikler : Kullanımı kolay ve yapılandırma gerektirmez. Ev ağınızı genişletmek için ethernet uyumlu oyun konsolları, medya oynatıcılar ve diğer ethernet destekli cihazlarınızı bağlamanız yeterlidir.Ambalaj : KutuluÜrün Özelliği : Ev ağınızı genişletmek ...

Hama 42553 Hdmi Değiştirici Switcher G-410

Yorum yaz

HAMA 42553 HDMI DEĞIŞTIRICI (SWITCHER) G-410 2G/1Ç

Next YE-102 2/1 HDMI Switch

Yorum yaz

http://www. multivizyon. tv/ProductImages/85995/big/next-ye-102-2 -1-hdmi-switch. jpg

Asus GX 1024X

Yorum yaz

Marka: AsusModel: GX 1024XÜretici Kodu: CA-110GIGAX GX1024X 24 PORT 10/100 METAL SWITCH RM-CA-110StandartlarIEEE 802.3 (10BASE-T), IEEE 802.3u (100BASE-TX), IEEE 802.3x (Flow Control). Portlar24 x 10/100Mbps, Auto MDI/MDIX. Mac adres8000 MAC. Ön bellek. Kablolama. Veri transfer hızı. Fiber desteği.