Filtreleme

Fiyat

Marka

10/100/1000 Mbit/s portu sayısı

Yönetilebilir (SNMP)

10/100 Mbit/s portu sayısı

QoS

Şehir seçimi

Switch

90
HP V1910-48G (JE009A)

Yorum yaz

Marka: HPModel: V1910-48G (JE009A)Teknik özelliklerBağlantı Noktaları: 48 RJ-45 auto-negotiating 10/100/1000 ports(IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T); 4 SFP 1000 Mbps ports; Supports a maximum of 48 autosensing 10/100/1000 ports plus ...

HP 2530-24G Switch

Yorum yaz

Bu Ürün Orijinal Ambalajında ve Faturalı olarak 3 Iş Günü Içinde Hızlı Kargo Teslimatı Yapılır. 7 Gün Içinde Koşulsuz Iade Edebilirsiniz, nbsp; iade şartları , nbsp;iptalformu, nbsp; tüketici hakları nbsp; venbsp; sıkça sorulan sorular nbsp;için ilgilisayfa linklerini ...

Asus Dsl-n55u N300m Dl Gbit 2xusb 3g4g

Yorum yaz

*Kolay kurulum, network uygulama kontrolü ve sinyal durumunu takip etmek için ASUSWRT Dashboard arayüzü600 Mbps bant genişliği sağlayan Dual-band Wi-Fi4 adet Gigabit Ethernet girişi ile geniş kablolu ağ performansıÇift Işlemcili Ev Eğlence Merkezi ASUS’un ilk N600 dual-band Wi-Fi ...

TP-Link TL-SG1048

Yorum yaz

Marka: TP-LinkModel: TL-SG1048Ürün özellikleri:TL-SG1048 özellikle kesintisiz Ethernet (10Mbps), Fast Ethernet100Mbps) ve Gigabit Ethernet (1000Mbps) bağlantıları içintasarlanmıştır. Her bir port tam çift yönlü modunda 2000Mbps performansakadar destekler. Ofisler ve Çalışma grupları ...

Next YE-102 2/1 HDMI Switch

Yorum yaz

http://www. multivizyon. tv/ProductImages/85995/big/next-ye-102-2 -1-hdmi-switch. jpg

TP-Link TL-PoE150S PoE INJECTOR

Yorum yaz

ÖZELLIKLER: - IEEE 802.3af uyumluluğu - 100 metreye kadar güç dağıtımı yapar - Gerekli güç ihtiyaçlarını otomatik olarak algılar - Tak ve Çalıştır, yapılandırma gerektirmez - Harici güç adaptörü kaynağı TANITIM: - PoE Enjektör TL-POE150S: IEEE 802.3af standardıyla tam uyumludur ...

HP X121 1G SFP LC LX Transceiver

Yorum yaz

Port : 1 LC 1000BASE-LX port (IEEE 802.3z Type 1000BASE-LX); Duplex: full only Diğer Özellikler : 2-550 m (multimode 62.5 m core diameter, 500 MHzkm bandwidth), 2-550 m (multimode 50 m core diameter, 400 MHzkm bandwidth), 2-550 m (multimode 50 m core diameter, 500 MHzkm bandwidth), ...

TP-Link TL-SF1005D

4,00 / 5 2 kullanıcı oyu 2 yorum

Ürün ÖzellikleriMarka: TP-LinkModel: TL-SF1005DVeri aktarımıMaks. Veri transfer hızı 0.1 Gbit/sTam iki taraflı baskıVeri hızı 10/100 MbpsYönlendirme/geçiş kapasitesi 1 Gbit/sAğ oluşturmaAdres tablosu boyutu 1000 entriesAkış kontrol desteğiYedekle ve iletYönetim özellikleriAnahtar ...

HP ProCurve 1410-24G J9561A

Yorum yaz

Ürün ÖzellikleriMarka: HPModel: ProCurve 1410-24G J9561AModel:J9561A10/100 Port:--10/100/1000 Port:24 PORTMini-GBIC Yuvası:2 Combo PortMAC Adres Kapasitesi:8,000 EntriesSwitching Kapasitesi:48 GBPSAçıklama:--

TP-Link TL-1351

Yorum yaz

Marka: TP-LinkModel: TL-1351- TL-SL1351 Gigabit Switch, 48 adet 10/100Mps Oto Anlaşmalı RJ45 portuve 2 adet 10/100/1000Mbps Oto Anlaşmalı RJ45 portu sağlar, tüm RJ45portları Oto-MDI/MDIX işlevini destekler. TL-SL1351 Gigabit Switch,1000M çözümlerine maliyet verimli, yüksek performanslı, ...

TP-Link TL-SF1024

Yorum yaz

Marka: TP-LinkModel: TL-SF1024Ürün özellikleriStandartlar: IEEE802.3, 802.3u, 802.3x, CSMA/CD, TCP/IP.Portlar: 24 10/100Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports (Auto MDI/MDIX).Mac adres: Auto-Learning and Auto-aging 8k.Veri transfer hızı: 10BASE-T: 14880pps/port; 100BASE-TX: 148800pps/portLed ...

HP 1810-48G J9660A

Yorum yaz

Marka: HPModel: 1810-48G J9660AÜrün özellikleri:Marka: HP NetworkingModel: J9450A10/100/1000 Port: 24 PortMini-GBIC Yuvası: 2 Combo PortMAC Adres Kapasitesi: 8.000 entriesSwitching Kapasitesi: 48 GbpsManagable: Web YönetilebilirDos Protection

Cisco WS-C3750X-24T-S

Yorum yaz

Catalyst 3750X 24 Port Data IP Base (WS-C3750X-24T-S)

HP 1910-24-PoE Switch JG539A

Yorum yaz

Üretici Kodu: JG539A JG539A 1910-24 24 PORT POE SWITCH-JG539AStandartlar802.1D 802.1p 802.1Q 802.1s 802.1w 802.3 802.3ab 802.3ad 802.3i 802.3x 802.3z. Portlar24 RJ-45 autosensing 10/100 PoE+ ports (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3at PoE+);Duplex: ...

Allied Telesis AT-GS950/48

Yorum yaz

The WebSmart AT-GS950/48 features 48 10/100/1000T ports + 4 gig SFP uplink ports. It is an ideal fit for the SMB/SOHO market. This switch provides managed features ideal for simple QoS applications, and provides basic monitoring tools to improve your network. The Web Smart functions ...

Dell PowerConnect 2848

Yorum yaz

Marka: DellModel: PowerConnect 2848No Redundant Power Supply selected (for PC2xxx, PC3xxx, PC5xxx, PC6xxx)Power Cord PDU (Rack)Power Connect Order - EDBPowerConnect Order IdentifierPC2XXX Base WarrantyPC 2xxx Lifetime Limited Hardware Warranty: Basic Hardware Service PartsOnlyPC2XXX ...

HP J9803A 1810-24G Gigabit Web Yönet

Yorum yaz

Teknik özellikler Bağlantı Noktaları 24 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T) Duplex: 10BASE-T/100BASE-TX: half or full; 1000BASE-T: full only; 2 SFP autosensing 100/1000 ports (IEEE 802.3u Type ...

HP Hp 2530-48g-poe

Yorum yaz

Bu Ürün Orijinal Ambalajında ve Faturalı olarak 3 Iş Günü Içinde Hızlı Kargo Teslimatı Yapılır. 7 Gün Içinde Koşulsuz Iade Edebilirsiniz, nbsp; iade şartları , nbsp;iptalformu, nbsp; tüketici hakları nbsp; venbsp; sıkça sorulan sorular nbsp;için ilgilisayfa linklerini ...

TP-Link TL-SG108

Yorum yaz

Bu Ürün Ne Yapar? TP-LINK 8 10/100/1000Mbps Masaüstü Switch TL-SG108 kolay yoldan gigabit Ethernet'e geçiş yapmanızı sağlar. Masaüstünü gerçek bir gigabite dönüştürerek ağ sunucularınızın ve omurga bağlantılarınızın hızını artırır. Dahası, TL-SG108 düşük güç tüketimi planını benimser. ...

HP ProCurve 1410-8G (J9559A)

Yorum yaz

Marka: HPModel: ProCurve 1410-8G (J9559A)Teknik ÖzelliklerVeri Transfer Hızı: 10/100/1000Port Sayısı (Adet): 8,0Yönetim: Yönetilemez

ATEN ATEN-CS64US USB VGA KVM Switch

Yorum yaz

ATEN ATEN AT-CS64US 4 Port Otomatik KVM Switch

HP V1410-24-2G J9664A

Yorum yaz

Bu Ürün Orijinal Ambalajında ve Faturalı olarak 3 Iş Günü Içinde Hızlı Kargo Teslimatı Yapılır. 7 Gün Içinde Koşulsuz Iade Edebilirsiniz, nbsp; iade şartları , nbsp;iptalformu, nbsp; tüketici hakları nbsp; venbsp; sıkça sorulan sorular nbsp;için ilgilisayfa linklerini ...

Next Ye-106 4x2 Kumandali Hdmi Switch

Yorum yaz

http://www. multivizyon. tv/ProductImages/85999/big/next-ye-106-4 -2-hdmi-switch. jpg

TP-Link TL-SG1024

Yorum yaz

Marka: TP-LinkModel: TL-SG1024Veri aktarımıMaks. Veri transfer hızı: 1 Gbit/sTam iki taraflı baskıVeri hızı: 10/100/1000 MbpsMaksimum bağlantı noktası bant genişliği: 48 Gbit/sAğ oluşturmaYedekle ve iletAuto MDI/MDI-XAğ standartı: IEEE802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3xBağlantıBağlantı ...

Cisco SG100-16 16-Port Gigabit Switch SG100-16-EU

Yorum yaz

Veri Transfer Hızı: 10/100/1000 MbpsPort Sayısı: 16 PortYönetim: YönetilemezRouck Mount: VarGaranti Süresi: 24 Ay Ürünlere ait özellikler üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme amaçlıdır. Ürün bilgilerindeki hatalardan dolayı Hay Teknoloji ve Yazılım ...

Cisco SG 200-26

Yorum yaz

Marka: CiscoModel: SG 200-26Veri Transfer Hızı: 10/100/1000 MbpsPort Sayısı: 26 PortYönetim: YönetilebilirRouck Mount: VarGaranti Süresi: 24 Ay

HP V1910-24G-PoE (JE007A)

Yorum yaz

Bu Ürün Orijinal Ambalajında ve Faturalı olarak 3 Iş Günü Içinde Hızlı Kargo Teslimatı Yapılır. 7 Gün Içinde Koşulsuz Iade Edebilirsiniz, nbsp; iade şartları , nbsp;iptalformu, nbsp; tüketici hakları nbsp; venbsp; sıkça sorulan sorular nbsp;için ilgilisayfa linklerini ...

Cisco SG 200-50 50-port Gigabit Smart Switch

Yorum yaz

Üretici Kodu: SLM2048T-EU SG200-50 50-PORT GIGABIT SMART SWITCH-SLM2048T-EUStandartlar. Portlar10/100/1000 Port 48 PoE Port PoE support on 48 ports Uplink 2 Gigabit Ethernet combo. Mac adresMAC Adres Kapasitesi 8000. Ön bellek. Kablolama. Veri transfer hızı. Fiber desteği