Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

Sulama Fıskiyesi, Sulama Tabancası, Sulama Aparatları

Ev, Bahçe
Hayatımızın büyük bir kısmını geçirdiğimiz ve yaşam alanımız olan evlerin tasarımı ve kullanışlı fonksiyonlu eşyalarla
donanmış olması hepimizi mutlu eder. Ev alışverişi yaparken işimize yarayacak pratik nokta atış olarak değerlendirilebilecek eşyalar almamız hem evimizi kalabalıktan kurtaracak hem de işlerimizin daha kolay ve hızlı bitmesine yardımcı olacaktır hiç şüphesiz. Mudo, İstikbal, Bellona gibi bilinmiş büyük markaların ürettiği son tasarımlara baktığımızda her şeyin çok fonksiyonel olarak tasarlandığını görüyoruz.
Koltuk ve kanepe takımları salon takımları ve yatak odası takımlarında şıklığın yanı sıra kullanımın kolaylaşması için hafif eşyaların üretildiği de dikkatlerden kaçmıyor. Mutfaklarda bol bol dolap detaylarına yer verilerek malzeme saklama sıkıntısına son verilmek istenmiş. Bahçe kullanımında da yine şıklığın ve kolay kullanımın amaçlandığı takımlar müşterilerce dikkat çekmekte. Ürün seçenekleri arasında geniş müstakil evler için büyük ve ihtişamlı bahçe takımlarının yanı sıra havuz kenarlarında kullanılabilecek şekilde dizayn edilmiş koltuk şezlong karışımı takımlar da yer almakta. Güneşin yakıcılığı ve zararlı ışınlarından korunmak amacı ile yapılan geniş perdeli büyük şemsiyeler de müşterilerin ilgisini çekiyor.
Evinizin genel duruşunun sizi yansıtması ve daha konforlu eşyalar ile evinizin modern ve rahat bir çizgiye ulaşmasını isterken bütçe planınızı da doğru yapmaya özen gösterin. Sene içinde sezona bağlı olarak yapılan indirimlerden bizi takip ederek haberdar olabilir, evinize istediğiniz her şeyi en uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

23
Kärcher Hand tool for puzzi 100 200 300 ID 32 110mm

Yorum yaz

Hand tool for puzzi 100/ 200/ 300 ID 32 110mm Uyumlu ModellerPUZZI 100 SUPER *EU HALI YIK. MAK. PUZZI 200 *EU HALI YIKAMA MAKINASI PUZZI 300 S HALI YIKAMA MAK. PUZZI 8/1 C *EU  

Kärcher Su Jetli Yıkama Fırçası

Yorum yaz

Karcher Su Jetli Yıkama FırçasıUyumlu ModellerK 2.100 *EUK 2.300 *EUK 3.80 MDK 5.600 

Kärcher OS 3.220 Salınımlı Bahçe Çim Sulama Nozulu

Yorum yaz

Karcher OS 3.220 Salınımlı Bahçe Çim Sulama NozuluVideo Sadece Bahçe Ürünlerine Yönelik Tanıtım ve Kullanım Şeklini Anlatmaktadır.   Kärcher Bahçe Pompaları ve Çim Sulama Nozullarıpaylaşan: daylandcomtr  

Kärcher Plus Su Hortum Konnektörü Aqua Stop

Yorum yaz

Karcher Plus Su Hortum Konnektörü - Aqua Stop1/2" - 5/8" - 3/4"  

Kärcher Plus Su Hortum Konnektörü

Yorum yaz

Karcher Plus Su Hortum Konnektörü1/2" - 5/8" - 3/4"  

Kärcher Su Hortum Konnektörü Aqua Stop

Yorum yaz

Karcher Su Hortum Konnektörü - Aqua Stop1/2" - 5/8" - 3/4"  

Kärcher Su Hortum Konnektörü

Yorum yaz

Karcher Su Hortum Konnektörü1/2" - 5/8" - 3/4"