Su Arıtma Cihazı

Günümüzde sağlıklı su temini konusunda belediyelerimizin çalışmaları bazen yetersiz kalmakta ve şebeke sularının kontamine olması sonucu çeşitli sağlık sorunları yaşayabiliyoruz. Sağlıklı hayat için önemli bir adım olan ve yaşamsal ihtiyacımız olan suyu daha kaliteli ve temiz bir şekilde içmek isteriz. Dışarıdan damacana sular alarak bu ihtiyacımızı karşılamak biraz maliyetli bir çözüm yolu olduğu için sizler için artık şebeke sularını da güvenle kullanmanıza olanak sağlayacak su artıma cihazlarından oluşan bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Kuruluş amacımız satın almak istediğiniz ihtiyacınız olan ürünlerin fiyatları arasında kıyaslama yapmanıza yardımcı olmak.
Günlük ihtiyaçlarımızın en önemli parçası olan suyu gönül rahatlığıyla sağlıklı bir şekilde musluktan içmek ister herkes. Gerek su hattında yapılan tadilat çalışmaları, gerek evimizin su hattında oluşan hasarlar sonucu musluktan akan suyun kalitesi bozulmakta, sağlık için tehtid oluşturacak boyutlara ulaşmakta. Bu aşamada sizlere alanında öncü firmaların son teknoloji ile ürettikleri su artıma cihazlarını beğeninize sunuyoruz ve artık sizin de musluktan akan suyu gönül rahatlığıyla kullanmanızı istiyoruz. Conax, Aqualine, Eco Gren, Aqua Turk gibi onlarca firmanın ürettiği yüzlerce üründen oluşan ürün yelpazemiz içerisinde siz de ihtiyacınız olan artıma sistemini bulabilir ve uygun fiyatlara satın alarak sağlıklı ve temiz su tüketebilirsiniz.
Sağlıklı bir hayat sürdürebilmek için temel ihtiyaçlarımızdan olan suyu artıma sistemleri ile sağlıklı ve güvenle içebileceğiniz hale getirebilir, musluk suyunuzu güvenle içebilme imkânı sunan bu aletleri web sitemiz ayrıcalığıyla uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Farklı mağazalar ve web sitelerindeki fiyatları karşılaştırmalı olarak sizlere sunuyoruz, çeşitli fiyat ve özellik alternatifleri ile isteğinize uygun ürünü satın almanıza yardımcı oluyoruz. Kuruluş amacımız satın almak istediğiniz ihtiyacınız olan ürünlerin fiyatları arasında kıyaslama yapmanıza yardımcı olmak.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

 
OST Big Blue 10 inch Yorum yaz

Endüstriyel ve dairesel su girişlerinde kullanılan büyük ebatlı big blue filtre kabı

  • Karşılaştır
Cns Kpl326 Yorum yaz

Yapi Market / Bahce / Oto > Yapi Market / Hirdavat > Banyo > Tesisat > Su Aritma Cihazlari > Cns Kapalı Kasa Pompasız Su Arıtma Cihazı Cns-Kpl326

  • Karşılaştır
OST RO Alkalizer Yorum yaz

Reverse osmosis cihazları asidik su üretir. OST RO Alkalizer Yüksek PH(8-10)sağlıyarak ters osmoz cihazının arıttığı yararlı mineralleri suya tekrar takviye eder, suyu iyonize ederek antioksidan özellik kazandırır. Su arıtmada ençok tercih edilen modelimizdir.

  • Karşılaştır