Spor Dizlikleri

Spor Dizlikleri

Spor yapmak, hayatımıza renk ve sağlık katmaktadır. Bu yüzden spor yapmak kadar, sporda kullanılan malzemelerinde büyük önemi var. Spor dizlikleri hem renkleri hem de markaları ile farklılık göstermektedir. Özellikle voleybol dizlikleri çok sık kullanılmaktadır. Futbol, voleybol ve buna benzer spor oyunlarında dizlik kullanmak çok avantaj sağlıyor. Kazaları daha hafif atlatmak için bu en önemli üründür.

Dizliklerin markaları da bir birinden farklıdır. Daha çok Nike, Adidas, Tryon, Ravel ve Uhlsport markaları ön plana çıkmaktadır. Bu markalar hem kaliteli hem de ürünleri oldukça sık tercih edilen asreslerdir. Bazı spor oyunlarında dizlikler kullanmak çok önemli ve de gereklidir. Dizliklerin rahat, kaliteli olması da oyun sırasında daha rahat hareket etmeyi de sağlıyor. Dizlikler sayesinde oyun oynamak daha keyifli ve daha cesur olacaktır. Bir birinden farklı dizlikler, spor yaparken kullanmak kaza sonucunda ciddi sorunların yaşanmasını önler.

Bilio.com sayesinde dizlikleri nerden en uygun fiyata ve istediğiniz kalitede bulabileceğini görmeniz mümkündür. Farklı renkleri, markaları ve özellikleri ile bir birinden özel dizlikleri aramak için vakit kaybetmenize gerek yok. Dizliklerin özelliklerini, markalarını ve renklerini çok hızlı ve pratik bir şekilde sitede görebilir ve inceleyebilirsiniz. Spor yaparken dizliklerin sayısız avantajlarını göz ardı etmemek gerekir. Yaşanabilir olası kazaları öngörebilmek imkansız fakat tedbir almak ve sadece oyunların keyfini çıkarmak elinizde. Dizlik satın alırken, zaman kaybetmeye gerek kalmadan, kaliteli ve uygun fiyatta olanları siteden görebilirsiniz.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

 
Variteks Nexus Patella Destekli Dizlik 885 Yorum yaz

Diz kapağı rahatsızlıklarında, iç ve dış bağlar desteklemede kullanılır.

 • Karşılaştır
Asics Voleybol Dizliği Yorum yaz

Voleybol antrenmanları ve maçları sırasında dizleri korumak için tasarlandı.

 • Karşılaştır
Nike FC Barcelona Mercurial Lite Futbol Tekmelikleri 39346272 Yorum yaz

FC Barcelona Mercurial Lite Futbol Tekmelikleri, bacağını geçirebileceğin kayışsız geçme yerine ve darbelere karşı ultra hafif koruma için düşük profilli yapıya sahiptir. Göz alıcı ayrıntılar elit kulübün stilini yansıtır.

 • Karşılaştır
Nike Mercurial Lite Futbol Tekmelikleri 39348538 Yorum yaz

Nike Mercurial Lite Futbol Tekmelikleri, dayanıklı ancak hafif dış yüzeyiyle maç sırasında aldığın darbelere karşı koruma sağlar. Nefes alabilen, şekillendirilmiş geçme yeri en yoğun anlarda rahat ve güvenli uyum sunar.

 • Karşılaştır
Nike Mercurial Lite Futbol Tekmelikleri 39346960 Yorum yaz

Nike Mercurial Lite Futbol Tekmelikleri, dayanıklı ancak hafif dış yüzeyiyle maç sırasında aldığın darbelere karşı koruma sağlar. Nefes alabilen, şekillendirilmiş geçme yeri en yoğun anlarda rahat ve güvenli uyum sunar.

 • Karşılaştır
Dr. Levine Manyetik Dizlik ve Bileklik Yorum yaz

Çalışırken, otururken, spor yaparken daha rahat olun.

 • Karşılaştır
Variteks Nexus Dizlik 884 Yorum yaz

Isı ve kompresyon gereken basit diz problemlerinde ve spor aktivitilerinde koruyucu olarak kullanılır.

 • Karşılaştır
Variteks Nexus Patella Bandı 886 Yorum yaz

Özellikle spor aktivitilerinde patella bandı koruyucu olarak kullanılır.

 • Karşılaştır
Variteks Nexus Üst Baldırlık 888 Yorum yaz

Lif kopma ve zedelenmelerinde, spazmlarda, tedaviden sonra da tüm aktivitelerde koruyucu olarak kullanılır.

 • Karşılaştır
Prohel Yumuşak Korumalı Termal Dizlik (Fermuarlı) - L Yorum yaz

Yapi Market / Bahce / Oto > Oto Aksesuar > Motosiklet Aksesuarlari > Motosiklet Koruma Ekipmanlari > Motosiklet Dizlikler > Prohel Yumuşak Korumalı Termal Dizlik (Fermuarlı)

 • Karşılaştır
Tex 965 Mafsallı Dizlik Ergonomik Ve Rahat Koruma Yorum yaz

Yapi Market / Bahce / Oto > Oto Aksesuar > Motosiklet Aksesuarlari > Motosiklet Koruma Ekipmanlari > Motosiklet Dizlikler > Tex 965 Mafsallı Dizlik Ergonomik Ve Rahat Koruma

 • Karşılaştır
Clover 1401 Diz Koruma Yorum yaz

Yapi Market / Bahce / Oto > Oto Aksesuar > Motosiklet Aksesuarlari > Motosiklet Koruma Ekipmanlari > Motosiklet Dizlikler > Clover 1401 Diz Koruma

 • Karşılaştır