Filtreleme

Fiyat

Marka

Türü

Filtre

Şehir seçimi

Şişme Havuz

Havuz
Sevilen spor dallarından biridir yüzme. Üç tarafı denizlerle çevrili bir ülkede yaşamanın da bunda etkisi büyüktür tabii.
Ayrıca yüzme oldukça faydalı bir spor dalıdır. Yüzme, vücut koordinasyonunu geliştirmede büyük rol oynar. Yüzerken vücudumuzdaki tüm kasları kullandığımız için kas direncini artırmakla beraber bağışıklık sistemini kuvvetlendirme, metabolizmanın düzenli çalışmasını sağlarız.
Erken yaşlarda başlanabilecek bir spor olduğundan yaşam disiplini açısından da büyük faydalarını görmekteyiz. Ayrıca damar hastalıklarını azaltmada büyük rol oynadığını söyleyebiliriz. Yapılan araştırmalara göre, hamilelik öncesinde ve hamilelik sırasında düzenli bir şekilde yüzen anne adaylarından erken doğum ve düşük yapma oranları neredeyse yok denecek kadar azdır. Bu kadar faydalı bir spor dalı olan yüzme birçok insan tarafından profesyonel veya amatör olarak uygulanmaktadır. Ülkemizde, henüz profesyonel yüzücülük çok fazla revaçta olmasa da önümüzdeki yıllarda mutlaka ivme kazanacaktır. Önceki yıllarda, ülkemizde kapalı yüzme havuzlarının yetersiz sayıda olmasından dolayı yüzme kış dönemlerinde yapılamamaktaydı. Ancak son yıllarda ülkemizde kapalı spor salonların artmasıyla beraber kapalı yüzme havuzları da artmıştır.
Böylelikle yüzme yaz-kış yapılabilen spor dallarından biri olmuştur. Yüzmenin faydaları da göz önünde bulundurulduğunda çocuklarımızı yönlendireceğimiz önemli spor dallarından biridir yüzme. Ancak tercih ettiğimiz spor komplekslerini iyi seçmeliyiz. Bunda en önemli kriterlerden biri havuz temizliğidir. Tercih ettiğimiz tesislerin havuz suyunun temizliği ve düzenli su değişiminden emin olmalıyız. Tabii hijyeni sadece tesislerden beklemek yanlış olur. Tesisleri kullanmaya gitmeden önce mutlaka kişisel temizliğimize dikkat etmeli ve spor aktivitesini öyle gerçekleştirmeliyiz.

Intex Üç Boğumlu Sunset Havuz 147*33

Yorum yaz

Yaş : 3 +, Ürün yumuşak şişme zemine sahip. , 3 halkalı gökkuşağı renkl, Ürün, sağlığa zararlı madde içermeyen özellikli plastikten üretilmiştir. , Ürün boyutu: 147 cm x 33 cm, Su haznesi 190 litre

  • Karşılaştır
Vardem Kızılkaya BW91047B Disney Prenses Havuz

Yorum yaz

Vardem Kızılkaya BW91047B Havuz Disney Prenses KutuluHavuz Ölçüsü: 122x25 cm

  • Karşılaştır
Intex Kaplumbağa Gölgelikli Bebek Havuzu

Yorum yaz

Bebeğiniz sıcak yaz günlerinde bu mini havuzda eğlenirken, sevimli kaplumbağa şeklindeki şişme gölgelik onu güneşten koruyacak.Evinizin balkonunda, bahçenizde, yazlıkta veya deniz kıyısında kolayca şişirip kullanabilirsiniz.Bebeğinize maksimum konfor sağlamak için yumuşak tabanlıdır.Intex ...

  • Karşılaştır