Sis Farı

Araba markaları yurtdışına araç ihraç ederken o ülkenin koşullarına göre bunu sağlamaktalar. Bizim ülkemizde de vergi oranları çok yüksek olduğu için araç için birçok aksesuar vergi dilimlerini değiştirmekte ve araç fiyatlarını çok arttırmaktadır. Bu yüzden aracı kurumlar, otomobilleri en boş paketi ile ithal etmekte bu araçlara isteğe göre kendi anlaştığı firmalardan aldığı aksesuarları eklemekteler. Yani aracınız ister alman ister İtalyan olsun, ekstra bir donanım seçeneğinde kullanılan ürün fabrika çıkışı değil, yerli bir ürün olma ihtimali bulunmakta. Birçok araç kullanıcısı da bunu bildiği için araçları boş olarak alıp, kendisi modifiye etmeyi tercih ediyor.

Araçların boş paketlerinde ilk göze çarpan detay sis lambalarıdır. İşlevinden çok dış görsellik açısından arabaya büyük bir farklılık yaratan sis lambalarını Bilio’dan bu ürünlerini satan mağazalara ulaşarak satın alabilirsiniz. Araç parçacılarının bile bazılarında bulunmayan modelleri e ticaret ile uğraşan mağazalarda bulabilmeniz mümkün. Burada dikkat etmeniz gereken husus sis lambası satın alırken lütfen aracınızın marka ve modeline uygun olup olmadığını kontrol ediniz. Bu aşamada uygun olmayan değer aralığında bir sis lambası satın aldığınızda aracınıza uyum sağlamayacak veya taktıktan sonra yanma, bozulma gibi sonuçlar doğuracaktır. Veya amper değeri tutmayanlarda motor arıza ışığı yakabilmektedir. Kendi ekonominiz için bu detayın farkında olarak alışveriş yapmanızı öneririz.

Carub, Notta, Modacar gibi markaların ürettiği sis lambalarını, sis lambası kategorisi altında seçebilir özelliklerini değerlendirebilirsiniz. Hangi ürünü hangi müşterilerin daha çok tercih ettiğini veya sadece fiyat sıralaması ile aynı ürünlerin farklı mağazalardaki satış politikalarına dikkat edebilirsiniz. Aracınıza kattığınız bu ekstranın faydasını en iyi sisli bir yolda anlayacaksınız ve yaptığınız işten dolayı kendinizle gurur duyacaksınız. Aracınıza ve kendinize değer verin.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Uyumlu Araç

Şehir seçimi