Silindir Kilit

Silindir Kilit


İnsanların evlerinin ya da güvenlik ihtiyacı duydukları yerlerin güvenliğini sağlamak için başvurdukları yollardan biri ve en önemlisi de kilit sistemi olmakta ve kapılarına taktırdıkları kilit sistemleri ile evlerinin veya güvenli olmasını istedikleri mekânların güvenliğini sağlamaktadırlar.

Burada önemli olan kapılara takılan kilidin kaliteli ve kötü niyetli kişiler tarafından kolaylıkla tahrip edilmeyen özellikte olmasıdır. Silindir kilit modelleri de tam bu aranan özellikte bir kilit sistemi olmakta ve bu kilit sistemini kullanan kişiler güvenlik adına istedikleri verimi elde edebilmektedirler.

Silindir kilit sisteminde göze çarpan ayrıntı kilit yapısının silindir şeklinde olması ve insanlara güvenlik adına daha çok avantaj sağlamasıdır. Ancak burada önemli olan alınan ve tercih edilen bu kilit sistemlerinde olması gereken en önemli özellik kaliteli ve bu sektörde ürünleri ile tanınmış firmanın ürünü olmasıdır.

Bu kilidin uzun süre kullanılabilmesi için bir neden olduğu gibi bunun yanında kilidin güvenlik olarak en üst seviyede güvenlik sağlamasına da yardımcı olmaktadır. Farklı model ve özelliklerde olabilen bu kilit sistemi insanların ihtiyacı ve kaplarına göre değişebilmektedir. İnsanlar ihtiyacı olan bu kilit sistemini monte etmek istedikleri kapılarına kolaylıkla monte edebilmekte ve monte ettikleri yerin güvenliğini üst düzeye çıkarabilmektedir.

Kişiler evlerinde veya güvenliğe ihtiyacı olan mekânlarda istedikleri verimde güvenlik önlemleri alabilmek ve güvenlik konusunda sıkıntı yaşamamak istiyorlar ise silindir kilit tercihi yerinde olacaktır.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

 
Gens Ace Desi Utopic-S Parmak İzli Motorlu Elektronik Kapı Kilidi Yorum yaz

Yapi Market / Bahce / Oto > Yapi Market / Hirdavat > Guvenlik > Kilitler > Silindir Kilitler > Desi Utopic-S Parmak İzli Motorlu Elektronik Kapı Kilidi

  • Karşılaştır
Kale Silindirli Trajlı Daire Kilidi Eski Tip Siyah Ölçü 14Cm Silindir 52Mm Yorum yaz

Yapi Market / Bahce / Oto > Yapi Market / Hirdavat > Guvenlik > Kilitler > Kale Silindirli Trajlı Daire Kilidi Eski Tip Siyah Ölçü 14Cm Silindir 52Mm

  • Karşılaştır
Metal Standart Krom Barel 90 Mm 090414 Yorum yaz

Yapi Market / Bahce / Oto > Yapi Market / Hirdavat > Hirdavat > Kapi-Kapi Hirdavati > Kapi Kollari > Metal Standart Krom Barel 90 mm 090414

  • Karşılaştır