Asus Ses Kartı

Ses Kartı

Müzik dinlemek, her yaştan insanın severek yaptığı bir eylemdir. Her dinleyicinin kendine özgü bir müzik dinleme şekli vardır. Yüksek sesli dinlemek en çok tercih edilen dinleme şekillerindendir.

Yüksek sesle müzik dinlemeyi seven kullanıcılar, için ses kartı çok önemlidir. Elinizde örnek olarak çok kaliteli bir ses sistemi bulunuyor. Bu sistemi sorunsuz ve kaliteli bir ses çıkışı alabilmek için kesinlikle elinizde sisteminize uygun birer ses kartlarınız olmak zorundadır. Bilgisayarlarınızın standart ses çıkışlarından bu sistemleri bağladığınızda istenilen ses kalitesinde çıkış alamazsınız, normal ufak bir hoparlörün desteklediği maksimum sesi geçemezsiniz. Bu kullanıcıların yaptığı en büyük hatalardan birisidir.

Elindeki imkânı ve fırsatı bilinçsiz bir şekilde kullanarak istediği performansı ve zevki alamamaktadır.
5 + 1, 7 + 1 veya ev sinema sistemi gibi terimleri birçoğunuz duymuşsunuzdur. Kulağınıza aşikâr gelen kelimelerdir. Bu sistemler özel ses kartları gerektiren ses sistemleridir. Bu kartlar bilgisayarınıza ana kart üzerine monte olarak eklene bildiği gibi harici USB olarak bağlanan seçenekleri de şu an piyasada sık rastladığımız ürünlerdendir. USB bağlantı sayesinde direkt olarak tak çalıştır özelliği ile bilgisayarlarımızda harici ses kartları olarak bu aygıtları da tercih edebiliriz. İşimiz bittiğinde çıkartma imkanı da tanımaktadır. Eğer kaliteli ve zevkli bir ses çıkışı istiyorsak, sistemimize uygun olan ses kartımızı mutlaka kullanmalıyız.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Kaldır

Ürün Tipi

Bağlantı Arayüzü

Şehir seçimi

 
Asus Xonar U3 5,00 / 5 1 kullanıcı oyu 1 yorum

Marka: AsusModel: Xonar U3Arabirim    USB 2.0EAX Desteği    EAX 5.0Kanal Sayısı    USBSNR    100 dBSPDIF Çıkışı     ...

  • Karşılaştır
Asus Xonar DG 5.1 Yorum yaz

Bilgisayar > Bilgisayar Bilesenleri > Ses Kartlari > Asus Xonar DG 5.1 Pci Ses Kartı

  • Karşılaştır
Asus XONAR DSX Yorum yaz

ASUS XONAR DSX 7.1 Kanal PCI-EKategori PCI Express - Ses kartlarıModel Adı XONAR DSXHi-Fi spirits in your games movies and musicHedef Müşteri kitlesi OyuncularEv Sinema SistemiWEEE Weight 056EAN CODEP/N 90-YAA0P0-0UAN0BZArabirim PCIEKulaklık Çıkış gücü 2vrmsI/O 7.1 kanalSPDIF OutLine ...

  • Karşılaştır
Asus ROG Xonar Phoebus 7.1 PCI-E Yorum yaz

Bilgisayar > Bilgisayar Bilesenleri > Ses Kartlari > Asus ROG Xonar Phoebus 7.1 PCI-E Ses Kartı

  • Karşılaştır
Asus Xonar Essence STX II 7.1 Yorum yaz

Bilgisayar > Bilgisayar Bilesenleri > Ses Kartlari > Asus Xonar Essence STX II 7.1 Ses Kartı

  • Karşılaştır
Asus ROG Xonar Phoebus Solo Yorum yaz

Bilgisayar > Bilgisayar Bilesenleri > Ses Kartlari > Asus ROG Xonar Phoebus Solo Ses Kartı

  • Karşılaştır