Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

Ses Efekt Cihazı

Ses Efekt Cihazı

İnsanlar özellikle sinemalara gittiklerinde izledikleri filmlerde ses efektlerine önem vermektedirler. Kendi
evlerinde de sinema keyfini yaşamak isterler ve bu nedenle de ses sistemleri temin ederler. Böylece evlerinde de ayaklarını uzatarak rahat rahat filmlerini izlerler. Seslerin seviyeleri, yükseklikleri her zaman insanların dikkatini çekmektedir. İnsanların dikkatini yüksek ses heyecanlandırmaktadır. Özellikle macera ve korku filmlerinde insanlar daha hayran film izlemektedir.

Eviniz için ses efekt cihazı istiyorsanız almanız gereken cihazlar vardır. Hepsinin özellikleri birbirinden farklılıklar göstermektedir. Korgelectribe, Behringer, Yamaha en çok kullanılan markalar arasında yer almaktadır. Ses seviyelerinin yüksek olması sinemanın eve geldiği anlamına gelmektedir. Markaların ürünlerine bakıldığında fiyatları yüksek olmasına karşın ödenen ücrete değebilecek kapasitededir. Özel ses ayarlama özellikleri bulunmaktadır. Basın ayarlanması ile seste bir cızırtı söz konusu olmamaktadır.

Alacağınız ürünün kalitesinden emin olmalısınız. Sıradan ürünlere çok para harcamanızdansa bu markaların ürünlerinin kalitesinden emin olmalısınız. Sık kullanılan ürünler arasında yer almakta ve birçok kişi tarafından alınıp kullanılmaktadır. İnternet üzerinden inceleme yaparak size hangi ürünün uygun olduğuna karar verebilirsiniz. Artık siz değil sinema evinizde olacak.

Bu nedenle bu ürünü alırken tereddütler yaşamanıza gerek kalmayacak. Size ve bütçenize uygun olan ürünlere ulaşabilmeniz artık çok kolay. İster internet üzerinden sipariş verin ister kendiniz görerek alın. Tercih sizin. Artık her şey çok kısa sürede ayağınıza kadar geliyor.

Wharfedale Q-230

Yorum yaz

WHARFEDALE Q-230 2 x 30 Band Equalizer

  • Karşılaştır
Lexicon PCM-92

Yorum yaz

Marka: LexiconModel: PCM-92Ürün özellikleri:Analog Ses GirişiKonnektörler: İki XLR-1 / 4 "TRS (kombi-jak) analog dengeli giriş.Empedans: Dengeli 20k Ohm,Giriş Seviyesi: +4 DBu modu: +20 dBu max-10dBV modu: 8,2 dBu maxTip IV modu: +26 dBu maxAnalog Ses ÇıkışıKonnektörler: İki Erkek ...

  • Karşılaştır
Lexicon Mx-400

Yorum yaz

Marka: LexiconModel: Mx-400Ürün özellikleri:Kategori: processorDetay: lexicon mx-400 multi effect processor

  • Karşılaştır