Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

Ses Efekt Cihazı

Ses Efekt Cihazı

İnsanlar özellikle sinemalara gittiklerinde izledikleri filmlerde ses efektlerine önem vermektedirler. Kendi
evlerinde de sinema keyfini yaşamak isterler ve bu nedenle de ses sistemleri temin ederler. Böylece evlerinde de ayaklarını uzatarak rahat rahat filmlerini izlerler. Seslerin seviyeleri, yükseklikleri her zaman insanların dikkatini çekmektedir. İnsanların dikkatini yüksek ses heyecanlandırmaktadır. Özellikle macera ve korku filmlerinde insanlar daha hayran film izlemektedir.

Eviniz için ses efekt cihazı istiyorsanız almanız gereken cihazlar vardır. Hepsinin özellikleri birbirinden farklılıklar göstermektedir. Korgelectribe, Behringer, Yamaha en çok kullanılan markalar arasında yer almaktadır. Ses seviyelerinin yüksek olması sinemanın eve geldiği anlamına gelmektedir. Markaların ürünlerine bakıldığında fiyatları yüksek olmasına karşın ödenen ücrete değebilecek kapasitededir. Özel ses ayarlama özellikleri bulunmaktadır. Basın ayarlanması ile seste bir cızırtı söz konusu olmamaktadır.

Alacağınız ürünün kalitesinden emin olmalısınız. Sıradan ürünlere çok para harcamanızdansa bu markaların ürünlerinin kalitesinden emin olmalısınız. Sık kullanılan ürünler arasında yer almakta ve birçok kişi tarafından alınıp kullanılmaktadır. İnternet üzerinden inceleme yaparak size hangi ürünün uygun olduğuna karar verebilirsiniz. Artık siz değil sinema evinizde olacak.

Bu nedenle bu ürünü alırken tereddütler yaşamanıza gerek kalmayacak. Size ve bütçenize uygun olan ürünlere ulaşabilmeniz artık çok kolay. İster internet üzerinden sipariş verin ister kendiniz görerek alın. Tercih sizin. Artık her şey çok kısa sürede ayağınıza kadar geliyor.

6
Radial Engineering J33 Turntable Preamp

Yorum yaz

Peşin Fiyatına Taksit J33 - Turntable DI Box Yüksek kaliteli bir turntable preamplisi ile DI box birleşimi olan Radial J33, balanslı mikrofon ve -10dB line çıkış seçeneği sunar. Bu sayede 33 RPM pikapların profesyonel bir miks konsoluna veya mikrofon preamplisine direkt olarak ...

  • Karşılaştır
PreSonus FireStudio Mobile

Yorum yaz

Marka: PreSonusModel: FireStudio MobileÜrün özellikleri:Sonunda her yerde kullanabileceğiniz son teknoloji, stüdyo kalitesinde bir ses kartı! FS Mobile, Presonus'un rackmount cihazlarındaki yüksek kaliteli analog devreleri ve son derece gelişmiş platform teknolojisini bus-power ile ...

  • Karşılaştır