Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

Ses Efekt Cihazı

Ses Efekt Cihazı

İnsanlar özellikle sinemalara gittiklerinde izledikleri filmlerde ses efektlerine önem vermektedirler. Kendi
evlerinde de sinema keyfini yaşamak isterler ve bu nedenle de ses sistemleri temin ederler. Böylece evlerinde de ayaklarını uzatarak rahat rahat filmlerini izlerler. Seslerin seviyeleri, yükseklikleri her zaman insanların dikkatini çekmektedir. İnsanların dikkatini yüksek ses heyecanlandırmaktadır. Özellikle macera ve korku filmlerinde insanlar daha hayran film izlemektedir.

Eviniz için ses efekt cihazı istiyorsanız almanız gereken cihazlar vardır. Hepsinin özellikleri birbirinden farklılıklar göstermektedir. Korgelectribe, Behringer, Yamaha en çok kullanılan markalar arasında yer almaktadır. Ses seviyelerinin yüksek olması sinemanın eve geldiği anlamına gelmektedir. Markaların ürünlerine bakıldığında fiyatları yüksek olmasına karşın ödenen ücrete değebilecek kapasitededir. Özel ses ayarlama özellikleri bulunmaktadır. Basın ayarlanması ile seste bir cızırtı söz konusu olmamaktadır.

Alacağınız ürünün kalitesinden emin olmalısınız. Sıradan ürünlere çok para harcamanızdansa bu markaların ürünlerinin kalitesinden emin olmalısınız. Sık kullanılan ürünler arasında yer almakta ve birçok kişi tarafından alınıp kullanılmaktadır. İnternet üzerinden inceleme yaparak size hangi ürünün uygun olduğuna karar verebilirsiniz. Artık siz değil sinema evinizde olacak.

Bu nedenle bu ürünü alırken tereddütler yaşamanıza gerek kalmayacak. Size ve bütçenize uygun olan ürünlere ulaşabilmeniz artık çok kolay. İster internet üzerinden sipariş verin ister kendiniz görerek alın. Tercih sizin. Artık her şey çok kısa sürede ayağınıza kadar geliyor.

11
Pioneer EFX-1000

Yorum yaz

Marka: PioneerModel: EFX-1000Ürün ÖzellikleriBeat EtkileriGecikme: EvetEcho: EvetSaha Echo: EvetTrans: EvetFlanger: EvetFiltre: EvetPhaser: Evet3 Bant Etkisi Frekans: EvetBeat: Button8BPM Etkisi: VarRitm Etkisi: VarDerinlik Dial: EvetKarakter Dial: EvetMix Oranı Arama: VarDijital ...

Yamaha SPX2000

Yorum yaz

YAMAHA SPX-2000 Digital Effect Processor

Wharfedale Q-230

Yorum yaz

WHARFEDALE Q-230 2 x 30 Band Equalizer

;