Scooter

Ailelerimizin küçük bireyleri için oyuncak dünyasının çeşitli ürünlerinden birisi olan scooterlar küçük arkadaşlarımızın eğlenerek kullandığı ve en çok sevdikleri oyuncakları arasında yerini çoktan almış durumda. Her ne kadar eğlenceli ve sevilen bir ürün olsa da kullanımı sırasında ufak kazalar yaşanabilme ihtimali biraz yüksek bir oyuncak olan scooterların kaliteli, sağlıklı ve güvenli olmasını isteriz her evebeyn gibi. Ürünleri çeşitli fiyat ve özellik alternatifleri ile isteğinize uygun ürünü satın almanıza yardımcı oluyoruz. Kuruluş amacımız fiyatlar arasında kıyaslama yapmanıza yardımcı olmak.
Küçük arkadaşlarımız için sunduğumuz onlarca önemli markanın ürünlerinden oluşan yüzlerce çocuk scooter ile çocuklarınıza küçük sürprizler yaparak onları mutlu etmeniz çok kolay. Web sitemizdeki yüzlerce ürün arasından çeşitli fiyat aralıklarında, istediğiniz marka ve bulunduğunuz şehre göre arama yaparak sizin için en uygun ürünü en uygun fiyata satın almanıza yardımcı oluyoruz. Micro, Halsall, Pilsan, Furkan, Vardem gibi kaliteli markaların ürünlerinden oluşan geniş çeşitlilik sağlayan ürün yelpazemiz içerisinden sizin için ve tabi ki çocuklarınızın zevkine ve beğenisine göre farklı renk ve model arasından ürünleri seçerek çocuklarınıza küçük sürprizler yaparak eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayabilirsiniz. Çocuklarınız için sunduğumuz ürünlerin sağlık açısından hiçbir sorun teşkil etmeyeceğini bilmenizi isteriz.
İhtiyacınız olan her şeyi bulabileceğiniz web sitemizde çocuklarımız için küçük sürprizlerle mutlu olmalarını ve eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayacak çocuk scooterları web sitemizden farklı renk ve modelde uygun fiyata bulabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey sizlere sunduğumuz yüzlerce ürün arasından seçiminizi yapmak. Farklı mağazalar ve web sitelerindeki fiyatları karşılaştırmalı olarak sizlere sunuyoruz, çeşitli fiyat ve özellik alternatifleri ile isteğinize uygun ürünü satın almanıza yardımcı oluyoruz. Kuruluş amacımız fiyatlar arasında kıyaslama yapmanıza yardımcı olmak.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

 
Oxelo B1 Scooter İskeleti

Yorum yaz

2 - 4 yaş arası çocukların scooter üzerinde denge sağlamayı öğrenmeleri için tasarlandı.

  • Karşılaştır
Us Line Diffusion Trywil Scooter

Yorum yaz

14 yaşından itibaren gezinti amaçlı scooter kullanan ve twist hareketleri yapanlar için tasarlandı.

  • Karşılaştır
Jb Sport Kıvılcım Saçan 2 Tekerlekli Scooter

4,75 / 5 Yorum yaz

Jb Sport Kıvılcım Saçan 2 Tekerlekli Scooter

  • Karşılaştır
Halsall Evo 2 Tekerlekli Flame Thrower Scooter Fren Işık Ses SNM-S00035680

Yorum yaz

Evo 2 Tekerlekli Flame Thrower Scooter (Fren Işık Ses) Bas pedala ve ateşle!Bu scooter, 5 yaş ve üzeri maksimum 50 kg. olan çocuklar için uygundur. Sesli ve ışıklıdır. Tedarikci Kodu:SNM-S00035680 Barkod:5050843568019

  • Karşılaştır
Oxelo Town5 Xl Scooter

Yorum yaz

Şehirde orta - uzun mesafeli kullanımlar için tasarlandı. Kullanıcı boyu: 1,45 m -1,85 m. Maks. ağırlık: 100 kg.

  • Karşılaştır
Oxelo Play 3 Scooter

Yorum yaz

4 - 6 yaş arası çocukların maksimum güvenlik içinde scooter ile kaymayı keşfetmesi için tasarlandı. Boy: 0m 95cm - 1m 15 cm

  • Karşılaştır
Mondo Frozen İlk

Yorum yaz

Mondo Frozen İlk 3 Tekerlekli Scooterım

  • Karşılaştır
Mondo Spiderman İlk

Yorum yaz

Mondo Spiderman İlk 3 Tekerlekli Scooterım

  • Karşılaştır
Pasifik Tekeri Işıklı Alüminyum

Yorum yaz

Anne / Bebek / Oyuncak > Oyuncak > Bisiklet ve Scooterlar > Cocuk Scooter > Pasifik Tekeri Işıklı Alüminyum Scooter

  • Karşılaştır