Adidas Şapka

Şapka Modelleri

Genel amacı güneşten koruma olan şapkalar ayrıca yağmurda da yağmurun direk yüzümüze çarpmamasında da yardımcı aksesuarlarındandır. Özellikle yaz aylarının kavuran sıcaklarında da başımızı güneş çarpmalarından da korunmasını sağlar. Eğer şapkanızı ıslatarak takarsanız güneş ışınlarından biraz daha az zarar görürsünüz. Ayrıca ön tarafında ki çıkıntı sayesinde güneş ışınlarının direk göze gelmesini engelleyerek görme açınıza da genişleyebilirsiniz. Böylelikle göze direk isabet edecek güneş ışınlarından ya da yansımalardan korunarak buna bağlı kazaları da önlemiş olabilirsiniz.

Pek çok modeli bulunan şapkalar, plajların da vazgeçilmez modeli ise plaj şapkalarıdır. Geniş çevresi sayesinde sadece başınızı ve gözlerinizi korumakla kalmaz özellikle de omuz bölgesi ve vücudun diğer bölgelerine karşı da gölge etkisi yaratarak güneş yanıklarına karşı korur.

Ayrıca spor yaparken de saçlarınızı toplamak içinde şapka kullanabilirsiniz. Özellikle tenis, golf gibi açık alanlarda tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra şapka giyip geçmemek gerekir. Bu aksesuarlarında kendine has modası vardır. Her sene trenleri değişmektedir.

Kış aylarında ise yağmurdan korunmak, saçlarınızın kuru kalmasını sağlamak ya da üşüyen boyun ve ensenizi de sıcak tutmak gibi alternatifleri vardır. Ayrıca örme modelleriyle de farklı renk ve model alternatifleri de sunmaktadır. Pek çok markanın imal ettiği şapka modellerini en uygun fiyata bulmanız Bilio’da mümkün. Hem ihtiyaçlarınıza karşılarken hem de bu senenin modasıyla en şık siz olabilirsiniz.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Kaldır

Renk

Şehir seçimi