Filtreleme

Fiyat

Marka

Kaldır

Şehir seçimi

Seçili filtreler:

Seçili filtreleri kaldır
Marka:
Head&Shoulders ×

Head&Shoulders Şampuan

Gerek kadınlar gerekse de erkekler için saçlar oldukça önemlidir. Dış görünüşün en önemli parçalarından biri olan saçlar kişinin tarzını yansıtmasında da en büyük aracıdır. Saç özeldir ve kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Hiç kimsenin saçı bir başkasıyla birebir aynı özelliklere sahip değildir; ancak genel bir kategori dahilinde ele alınabilir.
Saçların kendine has yapısı kişilerin dış görünüşünü büyük ölçüde etkiler. Dış görünüşüne dikkat eden kişiler de saçlarına uygun bakımı yapmaktadır. Kendine has özellikleri olan saçlara bu özelliklere uygun ürünleri ile bakım yapılmalıdır. Saç bakımının temelini de kullanılan şampuan oluşturmaktadır. Saçın yapısına uygun şampuan kullanımı saç bakımındaki en önemli faktördür. Günümüzde onlarca farklı marka tarafından yüzlerce farklı özellikte şampuan üretilmektedir. Bu şampuanların her biri farklı bir saç yapısı için üretilmiştir. Kimisi kıvırcık saçlar için kimisi düz saçlar için kimisi de boyalı saçlar içindir. Şampuan türlerinin bu denli çeşitli olduğu günümüzde kişilerinde saçlarına uygun şampuanı seçmesi oldukça zordur.
www.bilio.com sitesi genel olarak bir ürün karşılaştırma sitesidir. Bu site üzerinden şampuanların özellikleri hakkında detaylı bilgi edinilebilir. Piyasadaki her marka şampuanın detaylarına ulaşılabilen bu site üzerinden aynı zamanda şampuanların fiyatları da kıyaslanabilir. L’oréeal , Klorane, Kerastase, Pantene, John Frieda, Abba, Aubrey Organics, Avalon Organics, Bioderma, Bonacure, Clear, Cliven, Bionike, biomen, Dermokil, Diff Natural, Dove, Down Under, Hacı Şakir, Hamadi, HennaPlus, Hobby, Head&Shoulders, J.F. Lazartique, La Roce-Posay, Matrix gibi markaların yüzlerce ürünü içinden kişinin saçına en uygun şampuan ucuza alınmış olur. Üstelik tüm bu işlemler yapmak oldukça kolaydır.

Head & Shoulders Şampuan Klasik Bakım 700 ml

Yorum yaz

Kaliteli, orijinal Head - Shoulders Şampuan 750ML Klasik Bakım indirimli fiyatlarla, telefonla alışveriş yapma imkanı, kapıda ödeme ve bedava kargo seçenekleriyle balerin. com`da.

  • Karşılaştır
Head & Shoulders Şampuan 400ML Mentol Ferahlığı

Yorum yaz

Ucuz, kaliteli, orijinal Head - Shoulders Şampuan 400ML Mentol Ferahlığı indirimli fiyatlarla, telefonla alışveriş yapma imkanı, kapıda ödeme ve bedava kargo seçenekleriyle balerin. com`da.

  • Karşılaştır
Head & Shoulders Sampuan 400ML Ekstra Dolgunluk

4,50 / 5 Yorum yaz

Ucuz, kaliteli, orijinal Head - Shoulders Şampuan 400ML Ekstra Dolgunluk indirimli fiyatlarla, telefonla alışveriş yapma imkanı, kapıda ödeme ve bedava kargo seçenekleriyle balerin. com`da.

  • Karşılaştır
Head & Shoulders Sampuan 400ML Mentol Ferahligi 2si 1 Arada

Yorum yaz

Head & Shoulders Şampuan 400ML Mentol Ferahlığı 2si 1 Arada Ferahlatıcı Bakım Özel mentol özlü formülü, saç derinizde serin ve ferahlatıcı bir etki bırakır, sizi yumuşak ve parlak saçlara kavuşturur. head&shoulders mentol ferahlığı şampuanı, ferahlatan ve doğal mentol içeren ...

  • Karşılaştır
Head & Shoulders Sampuan 400ML Klasik Bakim 2si 1 Arada

Yorum yaz

Head & Shoulders Şampuan 400ML Klasik Bakım 2si 1 Arada Temel Bakım Herkesbir taşla iki kuş vuracağı anlaşmaya bayılır. head & shoulders klasik bakım 2si 1 arada şampuanı ile beklentilerinizden ödün vermeden zaman kazanabilirsiniz. Saç derinizde kalıntı bırakmayan formülüyle ...

  • Karşılaştır