Filtreleme

Fiyat

Marka

Kaldır

Şehir seçimi

Seçili filtreler:

Seçili filtreleri kaldır
Marka:
Gliss ×

Gliss Şampuan

Gerek kadınlar gerekse de erkekler için saçlar oldukça önemlidir. Dış görünüşün en önemli parçalarından biri olan saçlar kişinin tarzını yansıtmasında da en büyük aracıdır. Saç özeldir ve kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Hiç kimsenin saçı bir başkasıyla birebir aynı özelliklere sahip değildir; ancak genel bir kategori dahilinde ele alınabilir.
Saçların kendine has yapısı kişilerin dış görünüşünü büyük ölçüde etkiler. Dış görünüşüne dikkat eden kişiler de saçlarına uygun bakımı yapmaktadır. Kendine has özellikleri olan saçlara bu özelliklere uygun ürünleri ile bakım yapılmalıdır. Saç bakımının temelini de kullanılan şampuan oluşturmaktadır. Saçın yapısına uygun şampuan kullanımı saç bakımındaki en önemli faktördür. Günümüzde onlarca farklı marka tarafından yüzlerce farklı özellikte şampuan üretilmektedir. Bu şampuanların her biri farklı bir saç yapısı için üretilmiştir. Kimisi kıvırcık saçlar için kimisi düz saçlar için kimisi de boyalı saçlar içindir. Şampuan türlerinin bu denli çeşitli olduğu günümüzde kişilerinde saçlarına uygun şampuanı seçmesi oldukça zordur.
www.bilio.com sitesi genel olarak bir ürün karşılaştırma sitesidir. Bu site üzerinden şampuanların özellikleri hakkında detaylı bilgi edinilebilir. Piyasadaki her marka şampuanın detaylarına ulaşılabilen bu site üzerinden aynı zamanda şampuanların fiyatları da kıyaslanabilir. L’oréeal , Klorane, Kerastase, Pantene, John Frieda, Abba, Aubrey Organics, Avalon Organics, Bioderma, Bonacure, Clear, Cliven, Bionike, biomen, Dermokil, Diff Natural, Dove, Down Under, Hacı Şakir, Hamadi, HennaPlus, Hobby, Head&Shoulders, J.F. Lazartique, La Roce-Posay, Matrix gibi markaların yüzlerce ürünü içinden kişinin saçına en uygun şampuan ucuza alınmış olur. Üstelik tüm bu işlemler yapmak oldukça kolaydır.

Gliss Şampuan 2Li 400 ml-Oil Nutritive

Yorum yaz

Kategori : Kişisel Bakım > Duş ve Banyo Ürünleri > Şampuan Marka : Gliss ">Gliss Şampuan 2Li 400 ...

Gliss Shea Cashmere Şampuan 400ml Yogun Besleyici

Yorum yaz

Saç tellerinizi ağırlaştırmadan besleyici derinlemesine bakım %100 esneklik için Besleyici ve Onarıcı. Kaşmir gibi saçlar elde etmek için. SHEA CASHMERE şampuan kuru ve nemini kaybetmiş saçları ağırlaştırmadan, besleyici, derinlemesine bakım sağlayarak ekstra yoğun şekilde onarır. ...

Gliss Şampuan 2Li 400 ml-Renk Koruyucu

Yorum yaz

Gliss Şampuan 2 li 400 ml-Renk Koruyucu Açıklama: Gliss Color...

Gliss Ultimate Repair Şampuan Onarim Ve Parlaklik 400 Ml 19942

Yorum yaz

GLISS ULTIMATE REPAIR ŞAMPUAN ONARIM VE PARLAKLIK 400 ML

Gliss Onarıcı Bakım Şampuan Kuru Ve Yıpranmış 400 Ml

Yorum yaz

Gliss Total Repair 19 400ML Onarıcı Bakım - Kuru ve Yıpranmış Saçlar19 benzersiz bileşenden oluşan onarıcı bakım formülü saç tellerinizi ağırlaştırmadan derinlemesine bakım yapar. Saç kırılmasında 90’a varan azalma sağlar Saçlarınıza güç ve parlaklık verir Günlük kullanım için uygundur ...

Gliss Marrakesh şampuan Oil Coconut 400 Ml

Yorum yaz

Schwarzkopf Gliss Marrakesh Oil Coconut Şampuan 400 ml. Açıklama: 3 kat konsantre sıvılaştırılmış ...

;