Gliss Şampuan

Gerek kadınlar gerekse de erkekler için saçlar oldukça önemlidir. Dış görünüşün en önemli parçalarından biri olan saçlar kişinin tarzını yansıtmasında da en büyük aracıdır. Saç özeldir ve kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Hiç kimsenin saçı bir başkasıyla birebir aynı özelliklere sahip değildir; ancak genel bir kategori dahilinde ele alınabilir.
Saçların kendine has yapısı kişilerin dış görünüşünü büyük ölçüde etkiler. Dış görünüşüne dikkat eden kişiler de saçlarına uygun bakımı yapmaktadır. Kendine has özellikleri olan saçlara bu özelliklere uygun ürünleri ile bakım yapılmalıdır. Saç bakımının temelini de kullanılan şampuan oluşturmaktadır. Saçın yapısına uygun şampuan kullanımı saç bakımındaki en önemli faktördür. Günümüzde onlarca farklı marka tarafından yüzlerce farklı özellikte şampuan üretilmektedir. Bu şampuanların her biri farklı bir saç yapısı için üretilmiştir. Kimisi kıvırcık saçlar için kimisi düz saçlar için kimisi de boyalı saçlar içindir. Şampuan türlerinin bu denli çeşitli olduğu günümüzde kişilerinde saçlarına uygun şampuanı seçmesi oldukça zordur.
www.bilio.com sitesi genel olarak bir ürün karşılaştırma sitesidir. Bu site üzerinden şampuanların özellikleri hakkında detaylı bilgi edinilebilir. Piyasadaki her marka şampuanın detaylarına ulaşılabilen bu site üzerinden aynı zamanda şampuanların fiyatları da kıyaslanabilir. L’oréeal , Klorane, Kerastase, Pantene, John Frieda, Abba, Aubrey Organics, Avalon Organics, Bioderma, Bonacure, Clear, Cliven, Bionike, biomen, Dermokil, Diff Natural, Dove, Down Under, Hacı Şakir, Hamadi, HennaPlus, Hobby, Head&Shoulders, J.F. Lazartique, La Roce-Posay, Matrix gibi markaların yüzlerce ürünü içinden kişinin saçına en uygun şampuan ucuza alınmış olur. Üstelik tüm bu işlemler yapmak oldukça kolaydır.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Kaldır

Ürün Çeşidi

Ürün Miktarı (ML)

Şehir seçimi

 
Gliss Shea Cashmere Şampuan 400ml Yogun Besleyici Yorum yaz

Saç tellerinizi ağırlaştırmadan besleyici derinlemesine bakım %100 esneklik için Besleyici ve Onarıcı. Kaşmir gibi saçlar elde etmek için. SHEA CASHMERE şampuan kuru ve nemini kaybetmiş saçları ağırlaştırmadan, besleyici, derinlemesine bakım sağlayarak ekstra yoğun şekilde onarır. ...

  • Karşılaştır
Gliss Ultimate Repair Şampuanı 400 ml Yorum yaz

Gliss Ultimate Repair Şampuanı 3 Kat Sıvılaştırılmış Keratin Mucizesi Saç bak...

  • Karşılaştır
Gliss Şampuan Total Repair 400ml Yorum yaz

Tüm ürünlerimiz yetkili distribütörlerden temin edilmekte olup %100 orjinaldir...

  • Karşılaştır
Gliss Marrakesh şampuan Oil Coconut 400 Ml Yorum yaz

Schwarzkopf Gliss Marrakesh Oil Coconut Şampuan 400 ml. Açıklama: 3 kat konsantre sıvılaştırılmış ...

  • Karşılaştır