Filtreleme

Fiyat

Marka

Kaldır

Ürün Çeşidi

Ürün Miktarı (ML)

Şehir seçimi

Seçili filtreler:

Şampuan
Marka:
Elidor ×

Elidor Şampuan

Gerek kadınlar gerekse de erkekler için saçlar oldukça önemlidir. Dış görünüşün en önemli parçalarından biri olan saçlar kişinin tarzını yansıtmasında da en büyük aracıdır. Saç özeldir ve kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Hiç kimsenin saçı bir başkasıyla birebir aynı özelliklere sahip değildir; ancak genel bir kategori dahilinde ele alınabilir.
Saçların kendine has yapısı kişilerin dış görünüşünü büyük ölçüde etkiler. Dış görünüşüne dikkat eden kişiler de saçlarına uygun bakımı yapmaktadır. Kendine has özellikleri olan saçlara bu özelliklere uygun ürünleri ile bakım yapılmalıdır. Saç bakımının temelini de kullanılan şampuan oluşturmaktadır. Saçın yapısına uygun şampuan kullanımı saç bakımındaki en önemli faktördür. Günümüzde onlarca farklı marka tarafından yüzlerce farklı özellikte şampuan üretilmektedir. Bu şampuanların her biri farklı bir saç yapısı için üretilmiştir. Kimisi kıvırcık saçlar için kimisi düz saçlar için kimisi de boyalı saçlar içindir. Şampuan türlerinin bu denli çeşitli olduğu günümüzde kişilerinde saçlarına uygun şampuanı seçmesi oldukça zordur.
www.bilio.com sitesi genel olarak bir ürün karşılaştırma sitesidir. Bu site üzerinden şampuanların özellikleri hakkında detaylı bilgi edinilebilir. Piyasadaki her marka şampuanın detaylarına ulaşılabilen bu site üzerinden aynı zamanda şampuanların fiyatları da kıyaslanabilir. L’oréeal , Klorane, Kerastase, Pantene, John Frieda, Abba, Aubrey Organics, Avalon Organics, Bioderma, Bonacure, Clear, Cliven, Bionike, biomen, Dermokil, Diff Natural, Dove, Down Under, Hacı Şakir, Hamadi, HennaPlus, Hobby, Head&Shoulders, J.F. Lazartique, La Roce-Posay, Matrix gibi markaların yüzlerce ürünü içinden kişinin saçına en uygun şampuan ucuza alınmış olur. Üstelik tüm bu işlemler yapmak oldukça kolaydır.

ELIDOR KURU ŞAMPUAN NORMAL 200ML

Yorum yaz

Bu üründen 0,14 Sokak7 puanı kazanabilirsiniz.

  • Karşılaştır
Elidor Keratin Şampuan Renk Koruyucu Sistem 200 ml

Yorum yaz

Elidor Keratinology Renk Koruyucu ve Canlandırıcı Sistemi Şampuanı 200 ml Elidor Keratinology...

  • Karşılaştır
Elidor Keratin Şampuan Düzlestirici Sistem 200 ml

Yorum yaz

Elidor Keratinology Geliştirilmiş Düzleştirici Sistemi Şampuanı 200 ml Elidor Keratinology, s...

  • Karşılaştır
Elidor Keratin Şampuan Yeniden Yapılandırıcı Sistem 200 ml

Yorum yaz

Elidor Keratinology Yeniden Yapılandırma Sistemi Şampuanı 200 ml Elidor Keratinology, saçlard...

  • Karşılaştır