Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

Saksı, Saksı Tabağı

Ev, Bahçe
Hayatımızın büyük bir kısmını geçirdiğimiz ve yaşam alanımız olan evlerin tasarımı ve kullanışlı fonksiyonlu eşyalarla
donanmış olması hepimizi mutlu eder. Ev alışverişi yaparken işimize yarayacak pratik nokta atış olarak değerlendirilebilecek eşyalar almamız hem evimizi kalabalıktan kurtaracak hem de işlerimizin daha kolay ve hızlı bitmesine yardımcı olacaktır hiç şüphesiz. Mudo, İstikbal, Bellona gibi bilinmiş büyük markaların ürettiği son tasarımlara baktığımızda her şeyin çok fonksiyonel olarak tasarlandığını görüyoruz.
Koltuk ve kanepe takımları salon takımları ve yatak odası takımlarında şıklığın yanı sıra kullanımın kolaylaşması için hafif eşyaların üretildiği de dikkatlerden kaçmıyor. Mutfaklarda bol bol dolap detaylarına yer verilerek malzeme saklama sıkıntısına son verilmek istenmiş. Bahçe kullanımında da yine şıklığın ve kolay kullanımın amaçlandığı takımlar müşterilerce dikkat çekmekte. Ürün seçenekleri arasında geniş müstakil evler için büyük ve ihtişamlı bahçe takımlarının yanı sıra havuz kenarlarında kullanılabilecek şekilde dizayn edilmiş koltuk şezlong karışımı takımlar da yer almakta. Güneşin yakıcılığı ve zararlı ışınlarından korunmak amacı ile yapılan geniş perdeli büyük şemsiyeler de müşterilerin ilgisini çekiyor.
Evinizin genel duruşunun sizi yansıtması ve daha konforlu eşyalar ile evinizin modern ve rahat bir çizgiye ulaşmasını isterken bütçe planınızı da doğru yapmaya özen gösterin. Sene içinde sezona bağlı olarak yapılan indirimlerden bizi takip ederek haberdar olabilir, evinize istediğiniz her şeyi en uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

27
Saksı Tabaklı Botanik Balkon Saksısı Küçük

Yorum yaz

Diğer Tabaklı Botanik Balkon Saksısı - Küçük Kahve

Growell Demir Askılı Balkon Seti No 2 Yeşil

Yorum yaz

Diğer Growell Demir Askılı Balkon Seti No 2 - Yeşil

Saksı Tabaklı Botanik Balkon Saksısı Büyük

Yorum yaz

Diğer Tabaklı Botanik Balkon Saksısı - Büyük

Agromak Askılı Saksılık 12 4306

Yorum yaz

Agromak -Agromak Askılı Saksılık 12 4306

Ferforje MTL-300 Zincirli Metal Çiçeklik

Yorum yaz

62 cm yüksekliğinde Çok amaçlı kullanaabileceğiniz kuşlu,zincirli metal çiçeklik, dekoratif şıklığı İle bahçenize, balkonunuza yada evinizin içine modern bir hava  katabilirsiniz. (çiçekler ...

Growell Demir Askılı Balkon Seti No 0 Yeşil

Yorum yaz

Diğer Growell Demir Askılı Balkon Seti No 0 - Yeşil

Albero Home Saksılık Kollu Lake

Yorum yaz

Albero Home Saksılık Kollu Lake Kırmızı Ürün komple el yapımı olup 1. sınıf kırmızı lake cila kullanılarak üretilmiştir. Saksılık olarak kullanıldığı gibi biblo için tamamlayıcı aksesuar olarakta tercih edilmektedir. Ölçüleri EN:65cm Derinlik35cm Yükseklik:112cm