Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

Saksı, Saksı Tabağı

Saksı, Saksı Tabağı


Başta bayanların olmak üzere erkeklerinde en büyük tutkuları çeşit çeşit çiçek yetiştirmektir.
Çiçeklerin ise her zaman bakıma ihtiyaçları vardır. Bakımları yapılmayan çiçekler bir süre sonra küseceklerinden yavaş yavaş solmaya başlamaktadır. Çiçeğe sadece su vermekle bakım olmamaktadır. Çiçekler yavaş yavaş büyümeye başlamaktadır. Topraklarının da belirli sürelerde değiştirilmesi gerekmektedir.

Çiçek büyümeye başladığından saksı değişimi mutlaka yapılmalıdır. Çiçeğinize göre ürün seçimi yapmanız gerekmektedir. Öncelikle hangi mekânda kullanılacak bir çiçekse ona göre ürününü tercih etmelisiniz. Birçok saksı çeşitleri bulunmaktadır. Balkon saksısı, plastik saksı, sardunya saksısı, duvara asılabilen saksılar gibi değişiklik göstermektedir. Mekânınıza göre tercih yapabilir ve renk seçimlerini de yapabilirsiniz.

Bazı insanlar çiçeklerini sularlar ama altlarında bulunan saksı tabağı olmazsa olmazlardan yer aldığından suyun taşmasını da engellemeniz gerekecektir. Her çiçeğin yanında tabak verilmesine karşın zevk meselesi olduğundan bazı insanlar plastik saksı kullanarak altlarına da suyun taşmasını engelleyen ve altında biriktiren seramik vazo alarak çiçeğe su döküldüğünde toprağın suyu çekmesini de sağlamaktadırlar.

Bazı insanların bahçeleri vardır ve bahçelerinin güzel gözükmesin sağlamak için ahşap saksılar tercih etmektedirler. Hem bahçelerini güzel göstermekte hem de bitkilerin daha hoş görünmesini sağlamaktadırlar. Uygun fiyatlarla istediğiniz güzellikteki saksılardan temin edebilirsiniz. Hem sizin göz zevkiniz artar hem de çiçeklerinizin sağlamlığı artmaktadır. Bitkileri çok seven sevdikleriniz varsa da onlara en güzel çeşitli ürünlerden alarak sevindirebilirsiniz.

26
Alper Balkon Saksı Askısı 2 li Yeşil

Yorum yaz

Alper Balkon Saksı Askısı 2 li Yeşil Alper Balkon Saksı Askısı 2 li Yeşil

  • Karşılaştır
Growell Demir Askılı Balkon Seti No 1 Yeşil

Yorum yaz

Diğer Growell Demir Askılı Balkon Seti No 1 - Yeşil

  • Karşılaştır
Desenli Seramik Saksı - Çiçek Desenli

Yorum yaz

Diğer Desenli Seramik Saksı - Çiçek Desenli

  • Karşılaştır
Ferforje MTL-300 Zincirli Metal Çiçeklik

Yorum yaz

62 cm yüksekliğinde Çok amaçlı kullanaabileceğiniz kuşlu,zincirli metal çiçeklik, dekoratif şıklığı İle bahçenize, balkonunuza yada evinizin içine modern bir hava  katabilirsiniz. (çiçekler ...

  • Karşılaştır