Sağlık Ürünü

Küresel dünya da çok önemli yeri olan ve hiç bitmek tükenmeyecek olan sektör sağlık sektörüdür. Sağlığımızı önemsemek bizim için çok önemlidir. Küçük yaşlardan başlayan bu durum büyüdüğümüzde de devam etmektedir. Anne ve babalar çocuklarının sağlığını çok önemserler. Kendilerinden önce onların sağlık ve huzuru onlar için birincil koşuldur. Bu yüzden sağlık ürünleri kullanımı artmıştır. Bir nevi bakım unsuru olan bu ürünler insanlara hijyen sağlamak için üretilmiştir.
İnternet siteleri ürünleri pazarlamak ve size en kolayını sunmak amacıyla hizmete girmiştir. Bu site de size ürünler konusunda fiyatları karşılaştırmanızı yani analiz etmenizi sağlayacak aralarından en ucuz ve kaliteli olanı bulmanıza yardımcı olacaktır. Ürün yelpazesi çok geniştir. Örneğin şampuan, yüz bakım kremleri, vücut bakımı için olan kremler, diş macunları, duş jelleri, sabun çeşitleri, tıraş bıçakları gibi ürünler size hizmet vermektedir. Seçerken dikkat etmeniz gerekenler ürünlerin vücudunuza farklı reaksiyon vermemelerini sağlamak olmalıdır. Sağlık ürünleri sitede 6393 çeşit olmakla beraber hemen hemen bütün markaların fiyat karşılaştırmasını bulundurmaktadır. Sitenin ve ara yüzü sizin seçimde zorlanmamanız için kolay ve ulaşılabilir olarak düzenlenmiştir. Kalite ve güvenin buluştuğu site fiyat karşılaştırmasının en gerçekçi olduğu sitedir. Vichy, Nivea, Avene ,Nuxe, Bioderma, Listerine, Gillette, Corega, Permatik, Colgate, Activex, Oral-B gibi ünlü markaları bulabileceğiniz siteye ulaşmak bir tık ötenizdedir.
Fiyat karşılaştırmasının ve ucuzun buluştuğu site kaliteli hizmet vermek amacıyla sizlere kolaylık sağlamaktadır. www.bilio.com sitesinde sağlık ürünleri kategorisinde istediğiniz her çeşit ürünü kolaylık ile bulabilirsiniz.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

 
Roche Accu Chek Softclix Lancets 200 Iğne

Yorum yaz

Accu-Chek Softclix 200 Lanset 200 Adet Accu-Chek Softclix Lanset. Sadece Roche grubu (Accu-Chek, Accutrend, Glucotrend) Softclix kalem ile kullanılmaktadır.

  • Karşılaştır
Nimo Peteklı Havalı Yatak Ve Basınc Pompası (Aries-1)

Yorum yaz

Nimo Peteklı Havalı Yatak Ve Basınc Pompası (Aries-1)

  • Karşılaştır
Breathe Right Burun Bandı Klasik 1 Alana 1 Bedava Normal Boy

Yorum yaz

Normal boyda olan, horlamayı azaltmaya yardımcı olabilecek,

  • Karşılaştır
WOLLEX W911 Tabureli Baston

Yorum yaz

Çok işinize yarayacak bir üründür. Yanınız da ayrı ayrı baston ve sandalye taşımaktansa ikisini bir arada tek ürün olarak taşımak daha kolaydır. Özellikle yaşlı anne babalar, yürümekte zorluk çeken hasta ve yürüme engelli kişiler için çok faydalı ve kolaylık sağlayacak bir üründür. ...

  • Karşılaştır
Accu-Chek Performa Nano Şeker Ölçüm Stribi 50

Yorum yaz

Accu Chek Performa Nano: hızlı ve doğru ölçüm için ideal kan şekeri ölçüm çubuğu Özel strip tasarımı sayesinde çok küçük miktarlardaki kan nımunesi (5ml) hızlı bir şekilde emilir ölçüm sonuçları 5 saniye içerisinde ekranda belirir.

  • Karşılaştır
Clearblue Dijital Ovulasyon Testi (20'li)

Yorum yaz

Clearblue Dijital Ovulasyon Testi gebeliğe en uygun gününüzü size söylemek için üretilmiştir. Yumurtlama gününüzü öğrenin.

  • Karşılaştır