Saç Spreyi

Saç Şekillendirici Ürünler


Saçlar bakımlı ve şık görünmenin en önemli unsurlarından biri. Kişisel bakım ve kozmetik markaları saçlara bakım yapmak ve şekil vermek için farklı içeriklere sahip ürünler üretiyorlar. Yediden yetmişe herkesin kullanımına uygun saç şekillendirici ürünler bulabilmek mümkün.

Jöleler saç şekillendiricilerin en çok tercih edilenlerinden biri. Saçı şekillendirirken ıslak bir görünüm de veren ıslak jöleler, saç şeklini uzun süre koruyan güçlü jöleler ve daha günlük kullanım için normal olarak adlandırılan jöleler var. Jölelerin yanı sıra saç spreyleri ve wax da saç şekillendirme denilince ilk akla gelen ürünler arasında.

Saç spreyleri de saça şekil vermekte ve bu şekli uzun süre korumakta kullanılıyor. Bunun yanı sıra saça şekil ve parlaklık veren ürünler de bulunuyor. Ayrıca saç düzleştirici, bukle belirginleştirici, saça dolgunluk veren gibi değişik ihtiyaçlara hitap eden saç şekillendirme ürünleri de var.

Morfose, Egos, İmaj, Hoby, John Frieda, Sebastian, Loreal, Syos, Taft, Osis, Zigavus, Otacı, Sheer, Schwarzkopf, Tonyguy, Kerastase, Wella ülkemizde en çok tercih edilen saç şekillendirici markaları. Bu denli çok markanın saç şekillendirici ürünler üretmesi sayesinde herkesin ihtiyaçlarına ve bütçesine uygun ürünler bulabilmesi de oldukça kolay hale geliyor.

Bu markalar arasından saç tipine, gereksinimlere uygun ve her bütçeye hitap eden farklı içeriklere sahip saç şekillendirici ürünleri seçip satın alarak herkes bakımlı ve şekilli saçlara sahip olmanın keyfini çıkarabilir.

Filtreleme

Fiyat

Marka

Ağırlık (ML)

Şehir seçimi

 
Syoss Saç Spreyi 400ml Güçlü Tutuş Yorum yaz

Tüm ürünlerimiz yetkili distribütörlerden temin edilmekte olup %100 orjinaldir...

  • Karşılaştır
Wella Professionals Super Set Şekillendirici Sprey 500 ml Yorum yaz

Wella Professionals Super Set Şekillendirici Sprey şekillendirme sonrasında kullanılmak için geliştirilmiş bir saç spreyidir. Yüksek tutucu özelliğe sahiptir. Doğal bir görünüm elde etmenize yardımcı olur. Yapay bir görüntü oluşturmaz. Saçlarınızı yumuşak bir görünümle şekillendirir. ...

  • Karşılaştır