Filtreleme

Fiyat

Marka

Kaldır

Şehir seçimi

Seçili filtreler:

Seçili filtreleri kaldır
Marka:
Vestel ×

Vestel Saç Kurutma Makinesi

Tüm teknolojik aletlerde olduğu gibi saç kurutma makinesi kategorisinde de oldukça dikkatli bir seçim süreci geçirmelisiniz. Bunun nedeni Çin pazarının bu tarz sektörlere egemen olmasıyla, kalitesiz ürünler oldukça arttı ve kafa bölgenize ısı tutan bu cihazın zararları da bu nedenle saymakla bitmez.
Hem kanserojen hem de alerjik zararları bulunabilen kalitesiz saç kurutma makinelerinden kesinlikle uzak durmalısınız. Peki, ne yapmanız gerekiyor? Kaliteli ve iş gören bir cihazı uygun fiyatla nasıl bulabileceksiniz? Cevabı çok basit. Bilio.com bunu sizin ayağınıza kadar getiriyor. Biliyorsunuz ki bu tarz teknolojik ürünleri satan yüzlerce mağaza ve firmalar mevcut. Hepsini gezerek ve ürün kıyaslamak için aylarca bu işe odaklanmanız gerekiyor. Bilio üzerinden ise sadece 15 dakikanızı ayırmanız yeterli. Saç kurutma makinesi kategorisine girdiğinizde karşınızda Remington, Rowenta, Philips gibi dünya markalarını göreceksiniz. Bu markaları satan mağazaların listeler halinde karşınıza alabilecek ve aralarında kıyaslama yoluna gidebileceksiniz. Bilio.com üzerinde bulunan detaylandırma ve filtreleme özelliği ile sadece istediğiniz fiyat aralığında ve istediğiniz popülarite de ürünleri görüntüleyebilmeniz mümkün. Ne alacağı konusunda hiçbir fikri olmayan bireyler için oldukça kullanışlı bir sistem. Bunun yanında kişisel olarak dikkat etmeniz gereken noktayı belirtmek isterim. Özellikle bayanlar için motor gücü oldukça önemli. Çünkü saçlar uzun ve bunu kurutabilecek güçte bir makineye ihtiyaçları var. Sizler için en az 2000 W gücünde bir ürün yeterli olacaktır. Daha aşağılarda güçleri bulunan makineler genellikle erkek gibi kısa saçı olan kişiler için uygun olacaktır.
Hangi mağazadan hangi ürünü satın alacağınız tamamen size bağlı bir durum. Ancak ürünler ve mağazalar arasında kıyaslama yapabilmek için Bilio’ya ihtiyacınız bulunmakta. En doğru karar en iyi araştırma sonucu ortaya çıkar bunu unutmamak gerekiyor.

Vestel V-Care 2000 Saç Kurutma Makinesi

Yorum yaz

DIFÜZÖR : Var MOTOR GÜCÜ : 2000W ISI / HIZ AYARI : 3 farklı ısı/ 2 farklı hız seçeneği SOĞUK HAVA : Var GARANTI : 2 yıl garanti FÖN BAŞLIĞI : Ince uçlu RENK : Beyaz EMNIYET SISTEMI : Aşırı ısınma koruması

  • Karşılaştır
Vestel V-Care Serisi 3000 Saç Kurutma Makinesi

Yorum yaz

Toplam Güç :2200 WattION Teknolojisi :VarSoğuk Hava Tuşu :VarKolay Temizleme Özelliği :VarAşırı Isınmaya Karşı Emniyet Sistemi :VarKurutma Başlığı :VarDifüzör Başlığı :Var’Soft Touch’’ Tutma Yeri :VarKablo Uzunluğu :1,8 mKolay Asma Halkası :VarHız ve Sıcaklık Kademeleri :2 hız ve 3 sıcaklık kademesi

  • Karşılaştır