Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

Saç Fırçası, Saç Tarağı

40
vepa Tarak 961 Bit Tarağı

Yorum yaz

Ucuz, kaliteli, orijinal Vepa Tarak 961 Bit Tarağı indirimli fiyatlarla, telefonla alışveriş yapma imkanı, kapıda ödeme ve bedava kargo seçenekleriyle balerin. com`da.

Braun Satin Hair 7 BR-710

Yorum yaz

Daha fazla ışıltı ve yumuşaklık için IONTEC'li saç fırçasıIlk dokunuştan itibaren size daha fazşa ışıltı sağlarsaçınız sağlıklı görünürÖzel olarak tasarlanmış iyon püskürtme sistemi saçınıza etkili bir şekilde iyon aktararak saçınızın ışıltısını tekrar kazanmasını sağlarÖzel olarak ...

Braun BR 730

Yorum yaz

Marka: BraunModel: BR 730Daha fazla ışıltı ve yumuşaklık için IONTEC'li saç fırçasıIlk dokunuştan itibaren size daha fazşa ışıltı sağlarsaçınız sağlıklı görünürÖzel olarak tasarlanmış iyon püskürtme sistemi saçınıza etkili bir şekilde iyon aktararak saçınızın ışıltısını tekrar kazanmasını ...

Hair Bean Saç Düzeltici ve Yatıştırıcı Tarak

Yorum yaz

Sabah uyandığınızda karma karışık saçlarla uyanırız. Tararken karışmış, düğüm olmuş saçlarınızı açmak için saatlerce ayna karşısında uğraşabilirsiniz. Üstelik karışmış saçlarınızı açmak için fırça ve taraklar saçınıza zarar verir.     Hair Bean Memory Flex (Esnek Yapı) teknolojisi ...

Orijinal Kulüp Saç Kabartma Düzleştirme Tarağı

Yorum yaz

Bakımlı ve gü;zel hanımlar iç;in muhteşem bir ü;rü;n Saç; Kabartma Dü;zleştirme Tarağı.  ; Ü;stelik pil ya da elektrik gerektirmez.  ; Ister fırç;a ile kullanın isterseniz fö;n makinesi ile.  ; Her şekilde ç;ok işinize yarayacak.  ; Saç;ınızdan biraz alıyor ve ...

FREESTYLE Fön Fırçası Küçük

Yorum yaz

Nano Silver teknolojisi ile üretilmiş antibakteriyel özellikli büyük boy seramik fön fırçası. Saç derisindeki nemi dengelemek amacı ile negatif iyon partikülleri eklenmiştir.

FREESTYLE Doğal Kıl Fön Fırçası Büyük

Yorum yaz

Bütün Freestyle saç fırçaları ve taraklarında Nano-Silver teknoloji kullanılmıştırTozlu ve dumanl...

Vepa Naturel Saç Fırçası 081

Yorum yaz

Ucuz, kaliteli, orijinal Vepa Naturel Saç Fırçası 081 indirimli fiyatlarla, telefonla alışveriş yapma imkanı, kapıda ödeme ve bedava kargo seçenekleriyle balerin. com`da.

vepa Tarak 991 Afro

Yorum yaz

Ucuz, kaliteli, orijinal Vepa Tarak 991 Afro indirimli fiyatlarla, telefonla alışveriş yapma imkanı, kapıda ödeme ve bedava kargo seçenekleriyle balerin. com`da.

vepa Prestige Saç Fırçası 261

Yorum yaz

Ucuz, kaliteli, orijinal Vepa Prestige Saç Fırçası 261 indirimli fiyatlarla, telefonla alışveriş yapma imkanı, kapıda ödeme ve bedava kargo seçenekleriyle balerin. com`da.

vepa Tarak 910 Açma

Yorum yaz

Ucuz, kaliteli, orijinal Vepa Tarak 910 Açma indirimli fiyatlarla, telefonla alışveriş yapma imkanı, kapıda ödeme ve bedava kargo seçenekleriyle balerin. com`da.

Nascita Tarak 1264

Yorum yaz

NASCITA TarakÜrün Kod No:1264Özellikler:PlastikRenk : Renkli...

Nascita Tarak 1264-A

Yorum yaz

NASCITA TarakÜrün Kod No:1264-A Özellikler:PlastikRenk :Siyah...

Nascita Tarak / perma 1203

Yorum yaz

NASCITA Tarak / permaÜrün Kod No:1203 Özellikler:PlastikRenk : SiyahKıvırcık saçlılar saçlar...

Nascita 8581 Saç Fırçası

Yorum yaz

KARGO BEDELI : 4,72 TL STOKTAN HIZLI GÖNDERI...

Nascita Tarak / Perma 1202

Yorum yaz

NASCITA Tarak / PermaÜrün Kod No:1202Özellikler:PlastikRenk : RenkliKıvırcık saçlılar saçlar...