Filtreleme

Fiyat

Marka

Şehir seçimi

Saç Fırçası, Saç Tarağı

Saçlarımız herkesin ilk dikkatini çeken kısımdır. Yüzümüzü çevreleyen sağlıklı saçlar yüz ifademizi bile farklı gösterebilir. Bakımlı saçlar etrafımızdakilere temiz ve özenli biri olduğumuz etkisini verir. Bu yüzden günümüzde bir çok saç bakım tavsiyeleri vardır.
Saçlarımıza değişik ürünlerle maskeler uygulamak, bitki yağları sürmek gibi yüzlercesini saymak mümkündür. Oysa bunlardan en önemlisi saçlarımızı taramaktır. Bilinçli bir tarama ile hem saçlarımızın ömrünü uzatabilir hem parlaklık kazanmasını sağlayabilir hem de güçlenmesini destekleyebiliriz. Günümüzde yanlış bir yargı var. Bazılarımız saçlarımı ne kadar çok tararsam o kadar çok dökülüyor der ve taramanın zararlı olduğunu sanır. Oysa doğru bir saç tarağı ve doğru bir saç fırçası ile bu tarz sorunlar yaşanmaz. Günlük saç tarama fırçanızı seçerken plastik- doğal kıllardan oluşmasına mümkünse oval şekilde olmasına dikkat edilmelidir. Bu tarz fırçalar saç tellerinizi kırmaz, esnetmez, aynı zamanda tarama esnasında saç diplerinizi uyararak kan dolaşımını artırır. Zamanla daha canlı parlak saçlara sahip olursunuz. Islak saç fırçası ise düz kare şeklinde olmalı. Eğer saçlarınız kıvırcık ise geniş dişli plastik tarakları tercih etmelisiniz.
Ayrıca sağlıklı ve parlak saçlarımıza şekil vermek daha güzel görünmesine etki eder. Şekil verirken fön fırçaları kullanmayı tercih ederiz. Fön fırçalarının polyamid kıllı olması önerilir. Çünkü polyamid ısıyı iyi iletir. Fön fırçasının boyutu saçın uzunluğuna göre seçilmelidir. Saçlarınızın boyuna bakarak alacağınız fön fırçasının boyutuna karar verebilir ve polyamid kıllı olmasına dikkat edebilirsiniz. Dalgalı fön için ise metal yada seramikten üretilmiş olanları tercih etmek gerekir.
Bütün bu saydığımız özelliklerdeki saç fırçalarını araştırdık. En ucuz ve en kalitelilerini sizin için bilio.com da bir araya getirdik. Sizler de en ucuz, en kaliteli saç fırçası ve saç tarağını bilio.com dan seçebilir, aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.

8
Nascita Venedik Saç Fırçası 4-11403

Yorum yaz

Nascita Venedik Saç Fırçası Venedik-04Ürün Kod No:Venedik-04Özellikler:Tarama Fırçası PlastikR...

 • Karşılaştır
Nascita Bergama Saç Fırçası 8718 S

Yorum yaz

NASCITA Bergama Saç FırçasıÜrün Kod No:8718 SÖzellikler:PlastikRenk :RenkliSaçlar kepekliyse...

 • Karşılaştır
Salon Bamboo Saç Fırçası 6124

Yorum yaz

Bamboo ağacı kesildikten 3 ay sonra uzamaya başlar ve 3 yıl içerisinde ideal boyuna ulaşır, diğer ağaçların ideal boyuna gelmeleri 25 yıl sürer. Bamboo ağacı doğal yollardan gelişir ve büyür, gübre veya pestisit ile değildir! Bamboo çevreye zarar vermeden toprakta çözünülebilir, %100 ...

 • Karşılaştır
FREESTYLE Doğal Kıl Fön Fırçası Küçük

Yorum yaz

Bütün Freestyle saç fırçaları ve taraklarında Nano-Silver teknoloji kullanılmıştırTozlu ve dumanl...

 • Karşılaştır
FREESTYLE Fön Fırçası Büyük

Yorum yaz

Nano Silver teknolojisi ile üretilmiş antibakteriyel özellikli büyük boy seramik fön fırçası. Saç derisindeki nemi dengelemek amacı ile negatif iyon partikülleri eklenmiştir.

 • Karşılaştır
Orijinal Kulüp Saç Kabartma Düzleştirme Tarağı

Yorum yaz

Bakımlı ve gü;zel hanımlar iç;in muhteşem bir ü;rü;n Saç; Kabartma Dü;zleştirme Tarağı.  ; Ü;stelik pil ya da elektrik gerektirmez.  ; Ister fırç;a ile kullanın isterseniz fö;n makinesi ile.  ; Her şekilde ç;ok işinize yarayacak.  ; Saç;ınızdan biraz alıyor ve ...

 • Karşılaştır
Braun BR 730

Yorum yaz

Marka: BraunModel: BR 730Daha fazla ışıltı ve yumuşaklık için IONTEC'li saç fırçasıIlk dokunuştan itibaren size daha fazşa ışıltı sağlarsaçınız sağlıklı görünürÖzel olarak tasarlanmış iyon püskürtme sistemi saçınıza etkili bir şekilde iyon aktararak saçınızın ışıltısını tekrar kazanmasını ...

 • Karşılaştır
salon Saç Fırçası 2744

Yorum yaz

Ucuz, kaliteli, orijinal Salon Saç Fırçası 2744 indirimli fiyatlarla, telefonla alışveriş yapma imkanı, kapıda ödeme ve bedava kargo seçenekleriyle balerin. com`da.

 • Karşılaştır
vepa Tarak 970 Tırtıl

Yorum yaz

Ucuz, kaliteli, orijinal Vepa Tarak 970 Tırtıl indirimli fiyatlarla, telefonla alışveriş yapma imkanı, kapıda ödeme ve bedava kargo seçenekleriyle balerin. com`da.

 • Karşılaştır
Nascita Tarak 1299

Yorum yaz

NASCITA TarakÜrün Kod No:1299Özellikler:PlastikRenk :Siyah...

 • Karşılaştır
Extra 8588 Çocuk Saç Fırçası

Yorum yaz

*Plastik dişli*Plastik saplı*Arka tarafı oyuncaklı*Renkli küçük saç fırçası

 • Karşılaştır
Extra 8590 Saç Fırçası

Yorum yaz

Plastik dişli - Plastik saplı - Yuvarlak saç fırçası

 • Karşılaştır
FREESTYLE Saç Fırçasi Oval Küçük

Yorum yaz

Bütün Freestyle saç fırçaları ve taraklarında Nano-Silver teknoloji kullanılmıştır. Tozlu ve dumanlı havada bulunan pozitif iyonları nötürleştirmek ve böylelikle saç derisindeki nemi dengelemek amacı ile negatif iyon partikülleri eklenmiştir. Sonuç:Daha yumuşak daha sağlıklı daha ...

 • Karşılaştır
FREESTYLE Seramik Fön Fırçası Orta Boy

Yorum yaz

Nano Silver teknolojisi ile üretilmiş antibakteriyel özellikli büyük boy seramik fön fırçası. Saç derisindeki nemi dengelemek amacı ile negatif iyon partikülleri eklenmiştir.

 • Karşılaştır